Poniedziałek, 14 lutego 2022 r.

Oceny po meczu ze Stalą. Tylko bramkarz na plusie

Po fatalnym spotkaniu Wisły ze Stalą Mielec w naszym zespole doszło do kolejnego trzęsienia ziemi, ale też trudno się dziwić. Oczywiście porażka w sporcie może się zdarzyć każdemu, ale nie w takim stylu, jaki miał miejsce w sobotę przy Reymonta. Nic więc dziwnego, że tym razem mamy w Waszej ocenie tylko jedną pozytywną ocenę, którą można powiedzieć, że tradycyjnie otrzymał Mikołaj Biegański.

W tej kwestii nie zmienia się nic od kilku miesięcy, bo nasz młody bramkarz niezmiennie jest tym zawodnikiem, do którego nikt za kolejne złe mecze nie ma pretensji. Zresztą gdyby nie on - mogliśmy w spotkaniu z mielczanami przegrać wyżej niż 0-1.

Biegański kończy mecz z notą równą 5.36 punktów, a za jego plecami znaleźli się dwaj nowicjusze w naszym zespole, a mianowicie Joseph Colley oraz absolutny debiutant - Luis Fernández. Ten pierwszy "załapał" się na "czwórkę", z kolei Hiszpan zarobił już tylko "trójkę". Zresztą podobnie jak kolejni w tym zestawieniu, a mianowicie Stefan Savić, Michal Frydrych oraz Enis Fazlagić.

O kolejnych piłkarzach wolimy już się zbytnio nie rozpisywać, ale siłą rzeczy trudno nie dodać dwóch słów o samym trenerze. Zwolniony w niedzielę Adrián Guľa smutno żegna się bowiem z Wisłą. I choć oczywiście życzymy mu powodzenia w jego kolejnych miejscach pracy, to jego ostatnia nota równa 1.58 punktów mówi chyba wszystko, jeśli chodzi o kibicowskie odczucia. Podobnie jak i ocena meczowa od fanów dla dwóch piłkarzy, na których Słowak stawiał. A mianowicie dla Jana Klimenta i dla Michala Škvarki. Na pożegnanie szkoleniowca otrzymali oni noty jeszcze gorsze od niego samego...

A oto komplet ocen po meczu ze Stalą:

Mikołaj Biegański 5.36
Joseph Colley 4.12
Luis Fernández Teijeiro 3.98
Stefan Savić 3.63
Michal Frydrych 3.36
Enis Fazlagić 3.06
Piotr Starzyński 2.86
Sebastian Ring 2.80
Zdeněk Ondrášek 2.71
Dor Hugi 2.64
Konrad Gruszkowski 2.35
Dawid Szot 2.17
Nikola Kuveljić 2.14
Mateusz Młyński 2.03
Jan Kliment 1.51
Michal Škvarka 1.42
Pozostałe oceny:
Oceń atmosferę na trybunach 4.74
Praca sędziego: Tomasz Kwiatkowski 4.47
Gra zespołu: Stal Mielec 4.45
Gra Wisły w defensywie 2.29
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 1.67
Praca trenera: Adrián Guľa 1.58
Gra Wisły w ofensywie 1.48


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Obserwato r
Czas zmienić skalę
Od -5 do +5 lepiej odzwierciedla ocenę a nie że uznaniowo "tylko bramkarz na plus" bo ma powyżej 5.

19            0
~~~Misioł
Szkoda strzępić ryja
Ocenimy po meczu z Łęczną.

12            -1
~~~marek usa
trener
pytanie, kto z tych ktorzy grali w ostatnim meczu potrafi sie podniesc i pokazac ze jednak potrafi, mam nadzieje ze wiekszosc, oby!!

11            -1
~~~klimas190 6
oceny
standardowo już oceny tutaj są na podstawie kogo bardziej bądź mniej lubie ;) przeciez to jest kpina ze Kuvelijc jest pod Szotem ktory nie wiem czy mial 1 celne podanie do przodu w tym meczu , starzyński nad hugim ? tez nie wiem za co , Skvarka pod Klimentem ? ludzie zlitujcie sie Skvarka kilka razy zagrał fajne piłki otwierające ale nasi boczni obroncu sie po jajach drapali zamiast ruszyc do przodu przez co pilka była "nie celna" sam fazlagić tez moim zdaniem za wysoko bo w tym meczu nie pokazał nic a kilka razyt wjebał na mine innych zawdoników swoimi niecelnymi podaniami i probami rozgrywania od bramki ;)

6            -5
gamber
Ring
Ring ma niezłe dośrodkowanie i jest dość szybki.

2            -4