Środa, 16 lutego 2022 r.

Fotogaleria: Trening piłkarzy Wisły Kraków

Piłkarze krakowskiej Wisły przygotowują się do kolejnych spotkań już pod okiem nowego trenera, którym jak wiemy został Jerzy Brzęczek. Zapraszamy Was do obejrzenia obszernej fotogalerii z dzisiejszych zajęć wiślaków.

Wejście do fotogalerii »


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


22    Komentarze:

~~~Lando
TSW1906
Uwagę moją zwróciły zdjęcia Brzęczka rozmawiającego ze Skvarką, widać że coś mu tlumaczy, podpowiada... Mam przeczucie, że Skvarka będzie całkiem innym piłkarzem niż u Guli, oczywiście w pozytywnym kontekście... Jurek znajdzie mu odpowiednią pozycję, a przecież Słowak ma potencjał...

79            -6
Mario
Jak to mam w zwyczaju pisać
Po owocach go poznamy . Jednak tym razem liczę, że będzie dobrze.

65            -2
~~~Miszka
Modelki
Zabierać się za grę w piłkę i trenowanie, koniec modelingu...

48            -4
~~~Pabloo
do Lando
Mam nadzieję, że masz rację, choć gdy zobaczyłem to zdjęcie: link », to nie mogłem się powstrzymać przed skojarzeniem, że od mu mówi "W*****j". Ale to tylko jakieś złośliwe skojarzenie - tak poważnie, to też mam wrażenie że się nam chłopcy obudzą. Może będzie kryzys w marcu (jeśli wcześniej mieli treningi na luzie), ale potem będzie dobrze.

26            -4
~~~Misioł
@Lando
Odpowiednia pozycja dla czechoslowaka to pozycja siedzaca

10            -27
~~~Darioo
Brown
A co z Felicjem? bo chyba nawet na treningu go nie ma? znowu wize zalatwia?

25            -1
~~~Kibic20
Trening czwartkowy
Nie uważam, żeby było konieczne to czwartkowe wystąpienie tego medrka.Co to ma dać w tej chwil! Teraz piłkarze potrzebują wsparcia od nas. Nikt 100%nie wie, co było przyczyną takiej gry piłkarzy! Może taktyka nie pod nich dostosowana. Chyba nie chcecie się bawić jak Kibice Legii. Tak im to pomogło, że dwóch bardzo dobrych zawodników odeszło. Oby u nas się tym nie skończyło. W sobotę po meczu pokazaliście swoje niezadowolenie, to powinno wystarczyć tym bardziej, że jest nowa miotła. Dajcie im w spokoju popracować, a nie przynosić wstydu!! Trzeba się pogodzić z tą sytuacją i wierzyć w lepsze jutro!!

56            -15
~~~Prezes
Rozmowy
Jak wiemy cały czas się toczą... W Myślenicach też była rozmowa. Ale nie mam nic przeciwko. W myśl zasady wszystkie ręce na pokład. Wierzę że Jurek to ułoży a my w miarę spokojnie dokonczymy sezon. Ale trzeba jeździć na dupie w każdym meczu.

26            -5
~~~Kibic20
Do tematu, wizyta pseudokibiców na treningu w czwartek
Poczytałem jeszcze co media piszą, wstyd dla nas" normalnych"kibiców! A tego "zgrzyta" z sektoru "C", co dzisiaj tak wulgarnie wyzywal(w obecności dzieci) przez megafon, zadał rozmowy z piłkarzami, zakłócając trening powinni juz na kogo innego wymienić. Na meczach ciężko go słuchać. Całe szczęście, że trener na to nie zezwolił i stanął w obronie piłkarzy. Niedowiary, że takie coś się wydarzyło przed pierwszym meczem z nowym trenerem.

58            -20
~~~ja
Kibic
Ale oni tak pracują co pół roku. Co pól roku te same śpiewki, boisko było złe, tory były złe. Trener był zły, Hyballa był świr, słowaka nie rozumieli. Wygrać jeden mecz w euforii a potem znane całej ekstraklasie "wyciągniemy wnioski"

23            -8
~~~KibicPraw dziwy
Do Kibel20
Ty się człowieku przestań wypowiadać bo jak zwykle nie masz pojęcia. Jeszcze po meczu ze Stalą pisałeś jaki to dobry trener ten Gulasz. A Nawet zarząd Cię wyśmiał i go zwolnił. A od oceniania kto jest normalnym kibicem jesteś ostatnia osobą. Nie fikaj tutaj bo znowu będziesz płakał że nie dotrwasz z nerwów do kolejnego meczu. A piłkarzom Nie zaszkodzi dodatkowa motywacja. Od kilku gorzkich acz prawdziwych słów nic nikomu się nie stało.

15            -43
~~~ja
Trening
swoją drogą nikt nic nie pisze, że panienki na treningu odwiedzili "kibice" by wyszczególnić co o nich myślą.

8            -22
~~~Kibic20
@Kibic Prawdziwy
Powinieneś wiedzieć, że ten kto po meczu że Stała pisał pod moim nickiem w pozytywach o Guli, to się podszył. Co pisałem, to sprawdź, a nie wmawiaj, bo po Stali pisałem, że nie widzę dalej szansy na poprawę gry. A w czym teraz nie mam racji? Co, pomogło Legii, to co pseudokibice zrobili? Nie, tylko zaszkodzili. U nas nowy trener, przykro, że mu się nie da w spokoju popracować, tylko przeszkadza w treningu. A te wyzywania, nie będę powtarzał, też w porządku? To chyba ty nie jesteś normalny jak tak sądzisz!! Czytasz w mediach, co teraz piszą, to nie pluj po mnie. Kultura jeszcze nikomu nie zaszkodziła! A pisać mi mię zabronisz!!

27            -11
~~~Kibic20
@Kibic Prawdziwy
Żebyś nie musiał wyszukiwać, to pod moim nickiem po meczu że Stala Miekec, pisał niejaki "kwadrat", co zarząd też wyzywal. Tyle z mojej strony!!

9            -6
~~~gb3
do ~~~Kibic20
stary , by uniknąć w przyszłości sytuacji , ze ktoś się podszywa pod Twój nick , zarejestruj swoj nick ii korzystaj z niego. Obecnie Twoje argumenty ze ktoś sie podszył ... Dziecinne tłumaczenie

10            -9
gb3
do ~~~Kibic20
stary , by uniknąć w przyszłości sytuacji , ze ktoś się podszywa pod Twój nick , zarejestruj swoj nick ii korzystaj z niego. Obecnie Twoje argumenty ze ktoś sie podszył ... Dziecinne tłumaczenie

8            -2
~~~Kibic20
gb3
Dziękuję za Info, muszę się faktycznie zalogować. W moich wpisach zrobiłem parę bledow, za które przepraszam!

6            -9
~~~Diogenes2 2
Bardzo stonowany apel ultras
Szkoda, ze dopiero teraz, to powinien uslyszec Gula. Byloby to swietne podsumowanie stylu i tego co prezentowal jego zespol. Slownictwo dobrane adekwatnie, nie ma co szukac kwiecistych okreslen na ta padline. Pilkarzyki wczasowali sie w Wisle. Dzis sie przebudzili ze snu. Koniec Ibiza party. Zaczyna sie walka o byt Naszej Wisly.

22            -14
gamber
Trening motywacyjny.
To był trening motywacyjny. Kibice mają prawo mówić co myślą o zaangażowaniu panów piłkarzy. Zaangażowaniu, nie talencie czy jego braku. Zwłaszcza kibice Wisły, którzy są akcjonariuszami klubu, którzy wspierali klub i wspierają finansowo. Z tym, że parę minut by wystarczyło, a nie pół godziny. Przekleństwa sobie można było darować, no ale widocznie emocje wzięły górę. Jest różnica między wyrażaniem swojej dezaprobaty słownie ,a laniem piłkarzy po pysku. Mam nadzieję,że u nas do tego nigdy nie dojdzie. Co do poniedziałku, będzie ciężko bo Łęczna ma super serię. Remis nikogo nie zadowoli, ale wierzę,że nie przegramy tego i kolejnego meczu.

24            -6
~~~Kibic20
@Ja
Na naszym forum nikt nie pisze, ale w różnych gazetach tak. To skąd ja bym wiedział co było, jak w tej chwili nie ma mnie w kraju. A że policja też była dla zabezpieczenia, też wiem! "Gamber" pisze, że powinniśmy, bo wspieramy klub. Przecież po ostatnim meczu pokazali już niezadowolenie, to powinno do następnego meczu wystarczyć, tym bardziej, że mamy nowego trenera! Trzeba mu dać zaufanie!!

7            -6
Mario
Nie jestem za chamstwem
Ale w tym przypadku kibole mieli trochę racji. Oczywiście te pretensje powinni kierować głównie do Guli i jego sztabu.

23            -6
~~~ja
Mario
Pretensje należy kierować do piłkarzyków. Trener pośrednio wpływa na ich grę. To oni muszą finalnie wyjść i kopnąć piłkę- a jeżeli nie potrafią tego zrobić przez cały okres trwania swojej kariery, to nie oczekujmy, że trener, kim by on nie był będzie nagle cudotwórcą. Nie sprawi, że Sadlok nagle przestanie kopać się po czole- zawsze był zawodnikiem średnim, wystarczającym na tę cieniutką ligę. Miał kilka meczy dobrych, będąc otoczonym lepszymi od siebie. Też byś miał taki okres grając nawet na orliku, że przez pewien okres wszystko zaczęło by Ci wychodzić. Ciężko będzie mu sprawić, że zawodnik, który przez 5,6 lat swojej kariery grając jako napastnik, zdobywa po 4-5 goli na sezon nagle tutaj zacznie rokrocznie ładować po 20. Istnieje oczywiście cień prawdopodobieństwa, że tak jak za Hyballi najlepszy okres w życiu miał Lis, tak teraz Biegański zalicza dobre występy. Oczywiście powinna byc więź między zawodnikami i trenerem, ale u nas, odkąd pamiętam 20 lat do tyłu wymieniano trenerów jak rękawiczki. Nigdy nitk nie był winny- tylko trener. I boli mnie tylko jedno, że tutaj Petrescu postrzegany był jak wariat, a jednak udało mu się stworzyć coś z niczego w innym zespole i awansować do ligi mistrzów. A my w tym czasie zdążyliśmy zmienić pewnie kilku trenerów o ile nie kilkunastu, i do tej pory mamy ten sam problem. Następna sprawa, skoro taki Biegański, może strać w bramce, na pozycji dość gorzej postrzeganej, bo każdy błąd to strata bramki, będąc stosunkowo młodym człowiekiem, to czy nie można znaleźć w całej Polsce, w niższych ligach 11 takich biegańskich? Skoro nie odstaje, ambicje są, to po co z uporem maniaka opierać się od kilkunastu lat na zagranicznym szrocie, tylko po to, żeby na koszulce pisane nazwisko brzmiało lepiej, amerykańsko. Dla mnie to zupełny bezsens.

3            -5