Środa, 23 lutego 2022 r.

Od marca mecze bez ograniczeń COVID-owych

Od 1 marca 2022 roku wszystkie limity widowni na obiektach sportowych w Polsce zostają zniesione. Informację tę podał na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki.

Przypomnijmy, że przez całą rundę jesienną bieżącego sezonu ligowego Ekstraklasy - limit pojemności obiektów wynosił 50 procent, jednak od 15 grudnia 2021 roku został zmniejszony do 30 procent.

Dodajmy, że nie dotyczył on osób w pełni zaszczepionych przeciw chorobie COVID-19.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Robert
Covid
No to teraz czas na obostrzenia w sejmie bo za dużo tam nierobow siedzi

84            -5
~~~Smutny
Tragedia
Potem znowu będzie, że tak dużo zakażeń i zgonów. Rząd zwariował. Tak mało za szczepionych jest w Polsce w porównaniu do innych krajów, gdzie znoszenie ograniczeń wydaje się być logiczne. Ale tutaj ?

30            -99
~~~Obserwato r
Nareszcie koniec tego CYRKU
Więcej umarło przez brak dostępu do leczenia innych chorób niż na "pozytywny wynik chińskiego testu na Covid"

79            -22
~~~Kiku 78
"Eksperci"
Podziwiam " expertów" którzy nie dali sobie wcisnąć ciemnoty o jakiejś tam pandemii, pomimo objawów olewali kwarantanny bo to tylko grupka i covid to ściema.

26            -25
~~~KRKPL
Do Smutny
Czy naprawdę wierzysz, że ok. 10% więcej zaszczepionych w UK niż w PL robi tak wielką różnicę? Zachód likwiduje obostrzenia bo szczepionki nie przyniosły oczekiwanego efektu, a ludzie zaszczepieni bez dawki przypominającej są bardziej narażeni na złapanie covida niż niezaszczepieni. Dodatkowo przez podporządkowanie systemu zdrowia pod covid doszło do zapaści tego systemu i ludzie zaczęli umierać na inne choroby. To są fakty i mówię ci to jako nie antyszczepionkowiec.

33            -13
hobiz
!
Covid-19 Dane z 23.02.2022 Zakażenia 5 602 680 +20 456 Zgony 110 517 +360 To jednak powinno dać do myślenia . Sądzę , że jednak pandemia nie jest w odwrocie .

16            -34
~~~wiślak z warszawy
wszyscy na lecha!
Lepszej okazji do kompletu na stadionie w tym sezonie już nie będzie! Pomóżmy piłkarzom w walce o utrzymanie! Mobilizacja! Wszyscy na lecha!

29            -3