Środa, 23 lutego 2022 r.

Bilety na wyjazdowy mecz pucharowy z Olimpią Grudziądz

Już we wtorek, 1 marca, o godzinie 18:00 - piłkarze krakowskiej Wisły rozegrają mecz 1/4 finału Pucharu Polski w Grudziądzu, gdzie zmierzą się z tamtejszą Olimpią. Nasz klub rozpoczyna sprzedaż wejściówek na tę potyczkę.

Koszt biletu wynosi 30 złotych. Zapisy na mecz prowadzone będą od czwartku 24 lutego do wyczerpania puli wejściówek w dedykowanej kasie zastępczej Strefy Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie (kasa numer 5), w której należy dokonać zapłaty. Wejście na obiekt w Grudziądzu, gdzie będzie można odebrać bilety, odbywać się będzie na podstawie listy.

Do zakupu biletu nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica, przy zapisie należy podać imię i nazwisko oraz numer PESEL. Płatność wyłącznie gotówką.

Jedna osoba może nabywać maksymalnie 3 bilety. Pierwszeństwo w zakupie (24.02.2022 r.) otrzymają kibice, którzy uczestniczyli w meczu wyjazdowym z Rakowem Częstochowa.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Diogenes2 2
Z Gula bysmy to przegrali niemal na pewno
Z Brzeczkiem jesli utrzyma posluch jest szansa Grudziadz przejsc, acz Cisse czy Kliment zderza sie tam z inna rzeczywistoscia. Wykopki i katoflisko org, a nie kazdemu to lezy. Trudny mecz pomiedzy trudnymi meczami.

11            -17
~~~Kibic Wisły
Olimpia
Siemka Kolego nie pisz że kartoflisko w Grudziądzu. Mieszkam nieopodal Grudziądza i bywam na meczach Olimpi. Stadion nie duży. Boisko z podgrzewana murawa i oświetlenie. Murawa w bardzo dobrym stanie. Od dziecka jestem kibicem Olimpi i Wisełki. Miałem 8 lat jak tata kupił mi koszulkę Wisły Rysia Czerwca. I od wtedy zaczęła się moja miłość do Wisełki. Tak więc proszę Cię o odrobinkę szacunku do Olimpii. Jeden plus tego meczu ze kto by nie wygrał to ja będę szczęśliwy. Pozdrawiam JJJBG

42            -2
~~~Janko Buszewski
Diogenes, to cie kolega zgasił.. nie?
Wiem ze lubisz krytykować wszystko jak. leci co związane z obecna Wisłą, to i Olimpii nie przepusciles:) A tak poważnie,to ile jeszcze będziesz pamiętal Gulę i wszystko co z nim związane? Większość z nas już zapomniała o gościu i żyje nowym rozdaniem a ty nadal swoje.Tez jesteś tak nieszczęśliwy w swoim życiu,jak klaun,co ponoć autobusy do klubu sprowadzal i trenerów wyrzucał a polska pisownia jest mu obca !? Jesteś inteligentna bestia,to trzymaj fason.

20            -2
~~~Art
PP
Wiem,że to tylko sport, ale zwycięstwo z Olimpią jest obowiązkowe. W półfinale, wreszcie u siebie, w tej edycji PP wygrać z L i w maju w kilka tysięcy kibiców jechać tam na finał. Z kim by nie zagrać - byłby to sukces. Na miarę naszych aktualnych możliwości. A na finał zabrać wszystkich piłkarzy, którzy trenowali choćby z I drużyną w tym roku. Plus były trener. Plus juniorzy za CLJ. Taka nagroda i docenienie. Pokażmy klasę. Dobrego dnia wszystkim Wiślakom!

15            -1
~~~jazz
do ~~~Art
A kto Ci powiedział, że w półfinale (o ile awansujemy!!) zagramy u siebie? Pary wyłoni losowanie, więc jeśli do 1/2 finału awansują tylko kluby z Ekstraklasy - szansę na grę u siebie mamy na poziomie 50%. A wystarczy że awansuje Arka i to ona na pewno zagra u siebie, jako pierwszoligowiec, więc wtedy szansa na to, że zagramy na R22 spada do 25%. Ale najpierw AWANSUJMY!

15            -3
~~~Janko Buszewski
Art ,pamiętać trzeba tez
że w dwoch z czterech meczowych par,grają drużyny które powalczą o tytuł. MP i mogą ten cel osiągnąć. Wtedy grajac w finale z przyszłym mistrzem,.bez względu na wynik mamy sukces. Oczywiście, na dzień dzisiejszy to owe puchary są dla nas pocałunkiem śmierci, bo nie mamy na to obecnie drużyny ani charakteru by w tych rozgrywkach zaistniec,ale przez pół roku jednak wiele może się zmienić. Zmiany ról w obecnej piłce są bardzo dynamiczne i nie omija to także naszej ligi.Co by daleko nie szukać, zjazd (kolosalny)Legii przez ostatnie parę miesięcy i jakby w druga stronę progres np.mieleckiej Stali.No ale...najważniejszym celem jest obecnie utrzymanie ligi,bo spadek z niej byłby dla nas mega-katastrofa. Odjazd sponsorów, dużej części piłkarzy i gigantyczna strata finansowa. Do e-klapy przez lata, mogłoby to nam zamknąć drzwi.Wole nie myśleć co by było! ?Dla mnie priorytetem.jest liga I tym się emocjonuje, PP to tylko taki dodatek. Ale jak to dodatek,może się on stać bardzo miłym zwieńczeniem całości. ...!Oby.

10            -1
~~~Art
do Jazz
Cały mój wywód jest czysto życzeniowy. Podobnie z kwestia gospodarza w półfinale... Zgadzam się, iż najpierw trzeba wygrać na Pomorzu. Wygrajmy PP grając wszystkie mecze poza Krakowem! To byłoby dopiero coś! Wujek Dobra Rada - Damy Radę!

10            -1
~~~Biezanow
do jazz
Jazz, jezeli swinia i my bedziemy w polfinale to szanse na gre Wisly meczy decydujacego o finale na R20 wynosza 33% (dokladnie 1/3)

8            -3
~~~Biezanow
Do tych co daja "minusy" w mojej odpowiedzi jazz'owi.
W razie gdy do polfinalu wejdzie swnia i my, Wisla moze zostac wylosowana na 6 sposobow; ale tylko dwa daja mozliwosc gry na R20! Proste?

4            -1
~~~C3
Grudziadz
Orientuje sie ktos czy bedzie organizowany wyjazd zbiorowy?

0            -1