Sobota, 26 lutego 2022 r.

Fundacja Jakuba Błaszczykowskiego pomoże obywatelom Ukrainy

Jak na swoim profilu na Facebooku poinformował Jakub Błaszczykowski - jego fundacja "Ludzki Gest" przekaże pomoc dla napadniętych przez Rosję obywateli Ukrainy w wysokości 250 tysięcy złotych.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Nick nolte
brawo!
Dziękuję!!

23            -10
~~~Nick
Kuba, to Kuba
Kuba i wszystko jasne. Aczkolwiek mam nadzieję, że jednocześnie jest burza mózgów, żeby ratować Wisłę, która stanęła nad przepaścią.

33            -4
~~~Angol
Piękny gest
Zawsze warto pomóc jeśli można. Kiedyś my możemy tego potrzebować.

23            -7
~~~KRKPL
Brawo!
Cały świat musi się zjednoczyć przeciw ruskim świrom kierowanym przez jeszcze większego świra. Nie do wiary, że niektórzy zachodni ślepcy swoimi działaniami opóźniają wrzucanie kłód pod nogi putnowi. A co do ludzi w Polsce - nie wpadajcie w panikę, bo rzucając się na paliwo i produkty spożywcze doprowadzacie do jeszcze większej inflacji.

25            -8
~~~Kibic20
Pomoc
Piękny gest Kuby z jego fundacja. Po takich gestach oceniajcie ludzi a nie tylko po sukcesach. Kuba dużo pomaga, my nawet nie wiemy, bo nie jesteśmy blisko. Pamiętam, jak wybuchła pandemia, jako pierwszy wspomogl duża suma pieniędzy. Dlatego, zawsze jak ktoś sobie pozwoli na nieodpowiednie pisanie w stosunku do Kuby czy zarządu, zawsze go będę brał w obronę. Bo sukcesy nie są najważniejsze, tylko pomoc w tragicznych sytuacjach, w których każdy z nas się może znaleźć.

20            -4
~~~GURULI76
BRAWO
Wiecej takich gestow potrzeba aktorzy, piosenkarze, sportowcy.

5            -3