Sobota, 26 lutego 2022 r.

Debiut Huberta Sobola w Stomilu Olsztyn

Wypożyczony na najbliższe pół roku do Stomilu Olsztyn napastnik "Białej Gwiazdy" Hubert Sobol zadebiutował dziś oficjalnie w barwach tego I-ligowego klubu. Sobol wystąpił w spotkaniu ligowym olsztynian z Koroną Kielce.

Korona Kielce - Stomil Olsztyn 1-1 (1-1)

1-0 Adam Frączczak (27. k.)
1-1 Patryk Mikita (45.)

Sobol pojawił się na murawie w 82. minucie.

Po dwudziestu rozegranych meczach Stomil ma na swoim koncie siedemnaście punktów i zajmuje 16. miejsce w tabeli I ligi, a więc ostatnie zagrożone degradacją. Do piętnastej Puszczy Niepołomice traci dwa punkty, ale klub z Małopolski ma jeden mecz rozegrany mniej.

Przypomnijmy, że Sobol trafił do Wisły latem 2021 roku. Dotychczas zagrał w naszych barwach w ośmiu meczach. Jego kontrakt z "Białą Gwiazdą" obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Rozpierdu cha2022
Nic nie da to wypożyczenie
Poszedł do 1 ligi i gra ogony jak u nas. gdzie sens, gdzie logika. Zamiast kur. zatrudniać 8 skautingowców, którzy nie robią żywcem nic! zamiast zatrudniać 6 osób typu foto video PR media klubowe i wszelki zafajdany marketing, który wyłudza tylko kasę od wiernych kibiców pisząc bzdury w internecie, jak to nie jest cudownie i w ogóle sponsorzy ochy achy dyrektor sportowy i wszystko na tip top. , to gdzie ten tip top jest? na dnie tabeli? APELUJĘ !zatrudnijcie pilnie 3 graczy na poziomie EXTRAKLASY a nie 1-2 ligi i powołajcie wreszcie rezerwy w 4 lidze DYLETANCI ZAKICHANI z zarządu! bo inaczej ch. z tego całego ratowania. co wy liczycie ze na 1 lige beda jezdzic ludzie z Kłaja Wadowic Olkusza Niepołomic w takiej ilości jak łodzianie na Widzew? LODU NA GŁOWĘ ! i do roboty zafajdańcy! Jurek nie zagłaszcz ich bo to jest coraz bardziej żenujące to chwalenie i wiara w ich moc i punktowanie seryjne! Zobaczymy te punkty jak świnia niebo. Do ekstraklasy nadaje sie z naszej drużyny góra 6-7 chłopa na 26 ! bo tak zwyczajnie to są nażelowane popaprane lenie które nie angażują się w grę ! tak to wygląda !

27            -6
Tabor1906
Oglądałem
Mógł mieć mocne wejście i wywalczyć sobie więcej minut, Korona grała w 10-stkę. Miał 2 sytuacje, oba strzały niecelne, mógł zdecydowanie lepiej się zachować. Jeszcze nie ma co skreślać, ale jeśli tak jest na treningach to niedziwne, że nie dostaje szans.

5            0