Poniedziałek, 28 lutego 2022 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Olimpią Grudziądz

W spotkaniu 1/4 finału Pucharu Polski w sezonie 2021/2022, w którym zmierzymy się na wyjeździe z Olimpią Grudziądz, trener zespołu Wisły Kraków - Jerzy Brzęczek - nie będzie mógł skorzystać z pięciu zawodników.

Z powodów zdrowotnych wykluczony jest bowiem występ Jakuba Błaszczykowskiego oraz Patryka Plewki, a za czerwoną kartkę obejrzaną w pucharowym meczu z Lechią Gdańsk - jeszcze w sezonie 2018/2019 - pauzować musi Zdeněk Ondrášek. Wciąż też nieobecny w kadrze meczowej będzie Alan Uryga, który stopniowo wprowadzany jest do zajęć z pierwszym zespołem.

Do dyspozycji trenera nie będzie dostępny także Felicio Brown Forbes, który ponownie trenował już wprawdzie z zespołem, ale dziś rano zgłosił, że jest chory.

- Felicio trenował już z nami przedwczoraj - powiedział dziś o sytuacji z Kostarykaninem trener Brzęczek. - Przeprowadziłem z nim już rozmowę, ale niestety dziś rano obudził się z gorączką i nie uczestniczył w treningu. Moje stanowisko jest natomiast jasne - nie wyraziłem zgody na jego odejście i to mu przekazałem. Na pewno bardzo chcę, żeby z nami został i do końca sezonu pomógł drużynie w tej walce o utrzymanie oraz w Pucharze Polski. Musimy bowiem pokazać w Wiśle Kraków, że to Zarząd oraz trener decydują o tym, czy zawodnicy odchodzą, czy nie. Nie pozwolimy na to, żeby ktoś wywierał na nas presję ewentualnego odejścia - dodał szkoleniowiec zespołu Wisły Kraków.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~Jan Kowalski
Heh
Ondrasek .. :D

21            -1
~~~ZKS
transer
To znaczy, że FBF sam się chciał wytransferować?

41            -2
~~~Jarek
Sytuacja kadrowa
Zdrowia Felicio bo w Gdańsku potrzeba napastnika

35            -3
~~~Kibic
Mecz
Trzeba KONIECZNIE wygrać, choćby po to aby poprawić nastroje i morale w drużynie. Brown Forbes w pierwszym składzie od 1 minuty, nie będzie gorszy od reszty pseudonapastników. Boże miej w opiece Wisłę Kraków.

35            -8
~~~Welon
Ale co do Forbsa
To niedawno właśnie oficjalne stanowisko klubu informowało że nie nikt nie ma obiekcji do jego odejścia. Więc to nie on mu namieszał. Oj, znowu ktoś w klubie robi smród. Efekt będzie taki ze zawodnik rozchoruje się do końca kontraktu albo będzie sabotował grę na boisku.

19            -9
~~~Obserwato r
Forbes odchodzi przez Gulę
Forbes po przyjściu Klimenta był dyskryminowany przez Gulę. Nic dziwnego że nie chce grać w klubie który pozwala na taką samowolę trenera.

28            -7
~~~szczebele k
To trochę cyrk...
Forbes, Kliment, Zdenek, Fernandez... Ilościowo się zgadza, ale ile im dał za jednego skutecznego napastnika xd

26            -4
~~~WNB
felo
Mogl sie wczoraj nie szlajac po Rynku,to dzis bylby zdrowy.

13            -8
~~~Pawel
Forbes
Pierdzielenie o Szopenie. Znów się nie udało forbsa sprzedać a wuja powiedział tak żeby smrodu nie było

17            -6
~~~Szogun
Felicio
Co to będzie bez Forbesa? Jak był to ładował bramy na zawołanie. Czekam na jego powrót jak na zbawienie.

14            -7
~~~Kibic20
@Pawel
Czy się udało czy nie Forbesa wytransferować jest nieważne. Większość z nas była za tym żeby został. No i fajnie. Mam nadzieję, że pomoże drużynie w pozostałych meczach. Szkoda tylko, że nie trenował do przedwczoraj.

4            -4
~~~WiR
Tak jest.
Z niewolnika nigdy nie będzie pracownika

2            -1