Środa, 2 marca 2022 r.

Informacja klubu na temat rekompensaty po meczu Olimpia - Wisła

Wisła Kraków opublikowała komunikat dla kibiców po meczu pucharowym, w którym nasza drużyna okazała się gorsza od III-ligowej Olimpii Grudziądz.

Oto jego treść:

We wtorkowy wieczór drużyna Wisły Kraków pożegnała się z Pucharem Polski, kończąc przygodę z tą edycją rozgrywek na 1/4 finału. W kolejnej fazie zameldowała się trzecioligowa Olimpia Grudziądz, która pokonała Białą Gwiazdę w serii rzutów karnych.

Zawodnicy Wisły Kraków pragną przeprosić sympatyków klubu za występ w Grudziądzu, biorąc pełną odpowiedzialność za wydarzenia boiskowe w spotkaniu pucharowym. Ich decyzją kwota o wartości równej liczbie zakupionych przez fanów Białej Gwiazdy biletów na mecz z Olimpią, upoważniających do udziału w potyczce z poziomu sektora gości, zostanie przeznaczona na zaopatrzenie obywateli Ukrainy stacjonujących na obiektach TS Wisła Kraków.

Dodatkowo wszyscy fani, którzy będą chcieli z poziomu trybun przy R22 oglądać mecz z Lechem Poznań, będą mogli nabyć wejściówki ze zniżką. O szczegółach poinformujemy wkrótce.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


29    Komentarze:

~~~Smith
Odpowiedzialność
Zawodnicy biorą pełną odpowiedzialność? O łaskawcy! A kto niby ma wziąć tą odpowiedzialność? A, no tak: Błaszczykowski, Jażdżyński, Królewski. Bo to, że jesteście w tym Klubie przez przypadek to też ich wina. Przegraliście z amatorami którzy chodzą do pracy w ciągu dnia. Grali z Wami jakbyście to Wy byli amatorami dla których piłka jest weekendową rozrywką.

104            -9
~~~Dzusi-sma k
Wisła
Zawodnicy powinni dodatkowo być ukarani finansowo przez klub. Kolejny raz kompromitacja Wisły, zawodnicy robią z klubu mem i pośmiewisko. Jestem bardziej sfrustrowany niż Cisse po swoich zagraniach.

82            -4
~~~Daniel190 6
Piłkarze
Przestańcie się już kompromitować takmi informacjami ! Weźcie się za grę! Zacznijcie zapie*** lać ! Macie jeszcze cień nadzieję żeby uratować nas przed spadkiem!

83            -4
~~~Marek
Masakra
Kompromitacja na lata. To wszyscy się cieszyli po losowaniu. A tu taki chłam beznadziejna gra. Ten pan piłkarz skwarka KLIMENTAL. Nie powinni nawet ławki rezerwowych powąchać. To już kmicik z soboleskim by ten wedwoje wygrali

72            -4
~~~Obserwato r
Gula zniszczył zespół!
A pozwolili mu na to Pasieczny i Balazinski. Obu panom dziękujemy. Natychmiast po sezonie!

56            -21
~~~Nick
Yyy
Czyli gdyby Wisła wygrała z Olimpią, to nie pojawiłby się news i chęć pomocy dla Ukraińców koczujących na terenach TS Wisła?... :) Oczywiście między bajki można włożyć to, że piłkarze z kalkulatorem w ręku wpadki na taki pomysł, którego autorem prawdopodobnie jest Tomek Jazdzynski (dwa dni temu napisał, że na tereny TS Wisła przyjechała grupka Ukraińców). Długo czekali z opublikowaniem newsu, więc pewnie była burza mózgów jak z tego wyjść.

46            -7
~~~joy
niemożliwe
Nie do wiary.. Aberracja umysłowa klubowych władców osiąga coraz większe rozmiary. Oddanie kasy za bilety ludziom, którzy w wierze i pasji pojechali na drugi koniec Polski z miłości do klubu, w czystej, nieskażonej jakimś wyrachowaniem intencji wspierania ukochanego klubu jest jak danie im w twarz. To pokazanie, że w pogoni za jakąś tam udawaną poprawnością i populistycznym korzeniem się przed publiką artysta, któremu nie wyszedł występ, aby nie utracić klienteli zwraca jej fundusze za bilety. Ale przecież nie o to chodzi! Artyście może nie wyjść występ, to naturalne! Ale jeżeli jest rzeczywiście artystą, to fani to zrozumieją i przyjdą znowu. Nie musi nic rekompensować. Ale jeśli rekompensuje, to znaczy, że coś zataja, ukrywa, kupuje sobie niejako przywiązanie. A to już jest droga do piekieł. Niestety, z taką sytuacją mamy do czynienia w Wiśle. Niekompetentny do granic niemożliwości zarząd próbuje zaszpachlować ewidentne ubytki wszelkiej wiedzy i umiejętności prowadzenia ogromnego klubu piłkarskiego, i kupuje sobie pozory wyrozumiałego właściciela. A od spodu wyziera rozpaczliwa bezradność zarządcza. Nie mają pomysłu, na Wisłę. Nie mają pasji do Wisły. Nie mają żadnego pojęcia o tym jak poprowadzić i wyprowadzić klub na prostą. Banda golasów i nieudaczników. To tu jest jedyna i rzeczywista przyczyna upadku tego wielkiego klubu piłkarskiego - rozlazłość i nieodpowiedzialność zarządcza właścicieli. Zera. Z listkiem figowym w osobie równie nieogarniętego tzw. dyrektora sportowego. Co więcej, z dalszej perspektywy ukazuje taki obraz tej struktury, w którym tu nie o wynik sportowy - jak nam wszystkim! - chodzi, ale zgadzanie się finansów i bilansów. Dla nich są w stanie poświęcić wynik sportowy. Ponieważ się uwłaszczyli na klubie, więc łatwo i szybko go nie oddadzą. Możliwe, że szykuje nam się kolejna soap-opera z niby-poszukiwaniem inwestora właściciela. Medialnie i retorycznie są dobrze ogarnięci, więc walka będzie tym trudniejsza.

42            -13
~~~Karol Biedrzycki
wow
No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git.

34            -4
~~~tabaluga
czyli
czyli, że co? Niech będzie że sektor gości tam to 1500 osób to przekażą łącznie przez 26 piłkarzy (plus minus) 1500zł na pomoc Ukrainie? czyli na głowę wyjdzie po 50zł na piłkarza? xD No to powiem, że patrząc po zbiórkach przeciętny Polak więcej dał z własnej kieszeni a nie zarabia 20 tys. miesięcznie.

52            -3
~~~Crac33
Znizka
W dupe sobie wsadźcie te wasze zniżki na bilety!

68            -8
~~~Rozpierdu cha2022
Won!
Nie wybieram sie na żadnego Lecha! Mam serdecznie dosyc patrzenia na te pokraki i jeszcze wydawania cieżko zarobionych pieniędzy na ten festiwal olewactwa. Bawcie sie dalej w walkę o spadek w tej walce przodujecie .... żółta koszulka lidera! Więc przestancie juz pisac na profilach i stronach wszyscy na czerwono na R22. Czerwono to ma byc wam ze wstydu i moich braw i dopingu wiosna nie uslyszycie bo nie zaslugujecie szmaciarze! Ograli was chlopcy wybudzeni ze snu zimowego bez obozów w Turcji odnów biologicznych itd... jesteącie pośmiewiskiem całego kraju, ktory zwyczajnie woli dzis kibicowac i ponagac Ukrainie a nie chodzic na r22 na szmaciankę... miala byc koncowka okienka bomba wisienka truskawka a jest kolejny szrot i wielki .... uj. Bojkotuję takze wszelkiej masci wpisy zarzadu jak to jest cudownie i wogole i realizacja zalozen taktycznych ! K.... tam nie ma.zadnej realizacji... chlopy z okregowki by was dzis ograli!! Macie jaja ale chyba na strychu w koszyku ktory na swięconke niebawem zaniesiecie. Ave Wisła! Won z dziadami i pozerami... won z tym szmelcem w piz....u mać!

64            -8
~~~Wiskoz
Jeśli to decyzja pilkarzy
To chyba powinni decydować o swoich pieniądzach, nie klubu. Niech ta równowartość zostanie pobrana z ich zarobków skoro są tacy szlachetni

38            -2
~~~Levadjaaa a
ej Wy
Kurrrr klimenty Hanouski Skvarków hugie jeb... Się głową w ścianę i na mecz z Lechią wychodzimy na pełnej k... I bierzemy 3 pkt do Krakowa !

17            -7
~~~k
czy ja śnię?!
Czy mam rozumieć że ta kwota o wartości liczby sprzedanych biletów oscyluje gdzieś w okolicy 200-1500?!?!?! Nie wiem ilu było tych kibiców na sektorze gości na Olimpii, ale podejrzewam że nie więcej niż 1500 osób. Przecież to jest jawna prowokacja! W jakiej walucie? Nawet jeśli w euro, to co to jest jałmużna?! Może coś źle rozumiem: "Ich decyzją kwota o wartości równej liczbie zakupionych przez fanów Białej Gwiazdy biletów na mecz z Olimpią, upoważniających do udziału w potyczce z poziomu sektora gości, zostanie przeznaczona na..."

25            -3
xoxigorxox
zniżka
Po sobotniej wysokiej wtopie w Gdańsku beda musieli zaktualizowac tego newsa, że wchodzimy na Lecha za free. A po meczu z Lechem będą płacić za odbiór biletu w kasie na następny mecz.

31            -2
~~~M-ce
czas zegnać się z tą ligą
myślę ze oszukali nas wszystkich , to My ratowaliśmy ten klub ! nie oni ! Stale słyszałem jest dobrze , jest dobrze i w konsekwencji jesteśmy w miejscu w którym jesteśmy już któryś z kolei rok . Jeśli cudem się utrzymamy to za rok znów to samo , znów łomoty po 5:0 i kolejne kompromitacje z klubami z niższych lig . I ciągle te mówienie brak pieniędzy , wychodzimy na prostą , powoli itp kiedyś będzie lepiej już niedługo

30            -3
~~~tom88
jakie
k... jakie to żałosne i słabe. Takie rzeczy (rozdawanie orzeszków) kompromitują klub zwyczjanie. Jak widać, obok pionu sportowego, również i marketing oraz PR mamy beznadziejny

27            -3
kuszczak
Wszystkich kibiców na meczu Olimpia - Wisła było 2500.
W tym naszych około 400. Tak więc przekażą około 400 zł. Jest to albo błąd w komunikacie albo ponury żart.

30            -2
~~~Obserwato r
Spadek z ligi to upadek SOCIOS
Cały projekt SOCIOS na naszych oczach upada. Łatwo było sięgnąć po pieniądze kibiców, trudno było zatrudnić profesjonalistów którzy by te pieniądze wykorzystali.

31            -4
~~~Kib
Rekompensata dla SOCIOS?!?!?!
Co z rekompensatą dla SOCIOS za spadek z ligi? Ludzie utopili pieniądze! Kto im odda??

27            -5
~~~Kibic
Rekompensata
Niektórzy chyba nie rozumieją. Nie wiem ile było kibiców, gdy 300,to razy 30,bo tyle bilet kosztował. Dobre i co dla biednych ludzi z Ukrainy. Przecież się nie zabijemy po blamazu. Najbardziej ucierpi na tym reputacja trenera. Myślę, że teraz im pokaże i wyciągnie konsekwencje. Przecież o ile się nie mylę Pogoń czy Lechia też odpadli z niższymi ligami. Też przeżyli taki sam blamaz. Dla mnie ważne, żeby się utrzymać w ekstraklasie, bo do finału i tak byśmy nie doszli, nie mamy szans z taką gra.

9            -12
~~~ZKS
rekompensata
Jestem w stanie przełknąć tą "kaczkę dziennikarską" bo inaczej tego nie można nazwać, gdyby każdy z zawodników przekazał równowartość wszystkich biletów a nie cała drużyna. Ludzie my mówimy o max kwocie 1500zł, a ponoć kibiców Wisły było 400, więc ta kwota będzie jeszcze mniejsza i w efekcie wyjdzie na głowę piłkarza po max 50zeta? To ja od początku tej bezsensownej, jebanej wojny wielokrotnie więcej przekazałem ze swoich środków a do poziomu zarobków piłkarza to mi baaaaaardzo daleko.

15            -2
~~~pabloo
Konsternacja
Ktoś tu nie umie pisać, albo czytać. Czytając wprost co jest napisane piłkarze przekażą parę stówek, ŁĄCZNIE. Mam nadzieję, że to będzie jakoś sprawiedliwie rozdzielone, bo ci którzy grali mniej powinni nie zrzucać się po 34 złote, tylko proporcjonalnie - np. po 15 jeśli weszli w drugiej połowie, a ci co nie wstali z ławki to może symbolicznie, np. po 4,20? Nie można tak traktować ludzi uczciwie wykonujących swój zawód, trenujących na okrągło, dojeżdżających poza miejsce zamieszkania (Myślenice!) na własny koszt, powtarzam, na własny koszt! Własnymi samochodami, biedni, jeżdżą!! To jest odpowiedzialność zbiorowa! Nie powinniśmy pozwolić przekazać tego DARU SERCA o wielkiej wartości pod przymusem. Już lepiej niech kibice się zrzucą po, bo ja wiem, 4 grosze i niech się zbierze te pół tysiąca. STOP ODPOWIEDZIALNOŚCI FINANSOWEJ ZA WYPADEK PRZY PRACY! Stop jakiejkolwiek odpowiedzialności! Już wiem, na meczu z Lechem powinniśmy ich obrzucić monetami, które wspaniałomyślnie nam podarowali, niech pozbierają i s.....ją.

16            -2
~~~tom88
pablooo
do bólu szczere, ale tacy ludzie NIESTETY pracują w naszym klubie. W sumie to i tak dobrze, mogli np. przeznaczyć na pomoc napoczęte żele do włosów (Skvarka) albo żele pod prysznic do połowy pełne. k... jakie to wszystko jest słabe... płakać się chce

17            -2
~~~Robert
Gra
A jak ktoś ma karnet to tez zniżka obowiązuje

8            -3
~~~Robert
Gra
Niech sobie w d..e te zniżkę wsadzą

16            -3
~~~Kibic
Rekompensata
Nie źle zrozumiałem, w gazecie krakowskiej puszą, klub chciał zwrócić pieniądze za bilety, ale nie chciano. Powiedziano, żeby ich wykorzystać na jakiś cel i pójdą na pomoc dla Ukraińców, którzy przygarnięci są przez nasz klub. To chyba z tego wynika, że cała kwotę chcieli wrócić. A co do pomocy, każdy pomaga jak może Ukrainie. Wierzę, że do tej pomocy też prywatnie dołączają nasi zawodnicy.

10            -1
~~~woojtus
do "zawodników"
ja proponuję, żebyście na mecz z Lechem postawili nam bilety + jakaś herbata / kiełbaska / piwo jako rekompensata za to że mamy was oglądać i to wcale nie jest żart, bo jak sobie pomyślę, że mam płacić cokolwiek żeby znowu zobaczyć jak lech 5 brameczek u nas strzela to mi się słabo robi

15            -3
~~~Marek
Nie pamietam
Nie pamiętam już nawet takiego meczu po którym byłbym zadowolony z gry Wisły non stop gra szarpana bez pomysłu. A jak już w bramkę trafiom to muwie. JAK TO SIĘ MOGŁO STAĆ NIE WIARYGODNE NO JAK!!

1            -1