Poniedziałek, 11 kwietnia 2022 r.

Sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Płock

Wisła Kraków rozpoczęła sprzedaż biletów na spotkanie ligowe piłkarzy "Białej Gwiazdy" z Wisłą Płock. Mecz ten zostanie rozegrany w poniedziałek, 25 kwietnia 2022 roku, o godzinie 19:00.

Sprzedaż prowadzona jest w "Strefie Kibica" oraz na stronie bilety.wisla.krakow.pl.

Uwaga:
- do zakupu wejściówki na domowe mecze Wisły Kraków nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica.
- zakupiony bilet można pobrać ze strony internetowej, a następnie wydrukować lub zapisać na telefonie i okazać przy wchodzeniu na stadion.
- ceny biletów w kasach "Strefie Kibica" w dniu meczu będą wyższe o 5 złotych.
- kupno biletu dla dziecka do 13. roku życia musi odbywać się w ramach jednej transakcji - wraz z zakupem biletu dla rodzica bądź opiekuna.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Obserwato r
Cel numer 1 - POPRAWIĆ DOPING!
Celem na mecz z płockiem i kolejne jest głęboka reforma dopingu. Obecnie 1000 kibiców gości potrafi głośniej dopingować niż 17000 Wiślaków. To problem z techniczna organizacja dopingu ale nie tylko. Gniazdowy nie angażuje całego stadionu. Doping z mlyna jest nieprzemyślany. Poza tym gniazdowy jest słyszalny tylko na młynie. Zupełnie inny efekt daje intonacja dopingu przez spikera po zdobyciu bramki. Na każdą jazda jazda cały stadion odpowiada że aż po 2 stronie błoń drgają szyby. Być może spiker powinien brać udział w prowadzeniu dopingu, albo gniazdowy powinien być słyszalny wszędzie. Konieczne spotkanie w tej sprawie ludzi z klubu i kibiców i głęboka reforma organizacji dopingu. Obecna sytuacja jest nie do zaakceptowania. Do dzieła!!

30            -5
~~~Bartek
liczba kibiców
Podczas meczu na telebimie wyświetlono: "na dzisiejszy mecz zakupiliście 17135 biletów i karnetów". Czy w tę liczbę wliczani są kibice gości? Czy sprzedano 17135 wejściówek dla kibiców Wisły dodatkowo bilety dla kibiców Górnika?

3            -2