Wtorek, 12 kwietnia 2022 r.

Mecz Śląsk - Wisła bez udziału kibiców gości

Wisła Kraków poinformowała, że na najbliższym spotkaniu ligowym naszych piłkarzy, którzy zagrają w nim we Wrocławiu z tamtejszym Śląskiem, zabraknie fanów "Białej Gwiazdy".

WKS Śląsk Wrocław podjął decyzję o zamknięciu sektora kibiców gości na mecz z Wisłą Kraków. W odpowiedzi na otrzymane pismo Zarząd klubu zwrócił się do organizatora z prośbą o zmianę stanowiska i umożliwienie fanom "Białej Gwiazdy" uczestnictwo w ligowej potyczce, ale interwencja okazała się bezskuteczna.

Decyzja podyktowana jest zakłóceniem ostatniej domowej rywalizacji Śląska Wrocław rozgrywanej na Arenie Tarczyński. Aktualnie prowadzone jest postępowanie wyjaśniające, a organizator chce w ten sposób zabezpieczyć się przed podobnymi niepożądanymi incydentami
- czytamy w komunikacie naszego klubu.

Spotkanie Śląsk - Wisła zostanie rozegrane w poniedziałek, 18 kwietnia br., o godzinie 15:00.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


27    Komentarze:

~~~kola
Małostkowy, strachliwy Śląsk Wrocław
włączył kalkulator i wyrachował, że bez najazdu Armii Białej Gwiazdy może dają radę.

91            -3
~~~Nicki
Co za łosie
Głupszego powodu nie mogli podać! Ich też nie wpuszczać!

105            -2
~~~Daniel190 6
Kibice
Śmiech na sali z tymi decyzjami, ciekawe co wymyślą "garbate nosy" żeby nas nie wpuścić. Piłka Nożna Dla Kibiców !!

97            -1
~~~FanTSW!
Decyzja legalna?
A to tak w ogóle można jednostronnie podjąć decyzję o zamknięciu sektora gości? "WKS Śląsk Wrocław podjął decyzję o zamknięciu sektora kibiców gości na mecz z Wisłą Kraków."

67            -1
~~~TS Krisek
Zalosne
To jest naprawdę żałosne. To tak, jakby np policja zarzuciła mi złamanie przepisu, z czym bym nie zgodził i poszedł do Sądu. A w tym czasie.. nie wolno byłoby mi prowadzić legalnie samochodu.. Co za małostkowość, strachliwość i żenada ze strony tego zakompleksionego na punkcie Wisły klubiku. Wstyd.

61            -4
~~~Norek
Nonsens
Nie ma to jak logika. Kibice Lecha i Śląska robią zadymę, a karze się kibiców Wisły. No większego debilizmu to nie można było wymyślić. Pewnie boją się dopingu i przegranej z nami.

98            0
~~~kac75
odwołanie
Wisłą powinna zażądać decyzji na piśmie i jak najszybciej odwołać się do Ekstraklasy SA i ewentualnie WSA. Jeśli były jakieś "uchybienia" na poprzednim meczu domowym Śląska to odpowiedzialny jest za to organizator i to on powinien ponieść konsekwencje np. organizacją meszu z Wisłą bez jakichkolwiek kibiców. Nie mogą sobie od tak niewpuszczać kibiców gości

64            -1
~~~Szallo
Zamknięcie sektora
Zamknięcie sektora bo co? bo przyjeżdża Wisła? jeden z największych stadionów w ekstraklasie i brak zabezpieczeń czy czegoś tam. Wstyd i żenada. Nie radzeniem sobie z takimi problemami świadczy o słabości ale przecież każdy widzi że Śląsk się obawia a wręcz boi piłkarskiej rosnącej formy Wisły! Jakoś u nas nie było problemu wpuścić 3 tys. Górnika. W latach 90tych nie przypominam sobie żeby nas gdzieś nie wpuscili. Skandal!

70            -3
~~~Czapka Gruszek
Kibice
Gwarantujecie wszyscy wyżej, że nie byłoby zadymy i kar dla nas?

8            -46
~~~Kibic20
Udział kibicow
Mecz bez naszych kibiców. Wierzę, że właśnie dlatego nasi piłkarze pokaza swoją moc, zagrają bardzo dobry mecz i bez naszej pomocy go wygrają.

36            -5
~~~Mirson
Mecz
Odwoływać się albo wszyscy albo nikt !

42            0
~~~Obserwato r
Czas na REFORMĘ DOPINGU NA R22
Nie ma tego złego, wykorzystajmy ten czas na poprawę organizacji dopingu na Reymonta!! Nie może być tak że głośniej dopinguje 1000 kibiców gości niż 17000 Wiślaków! Organizacja jest zła, gniazdowy jest słyszalny tylko na młynie...a cały stadion dopinguje chętnie tylko gdy inicjuje doping spiker. Trzeba coś z tym zrobić!! Ludzie chcą dopingować ale nie ma kto tego prowadzić.

36            -15
~~~Szczypior
Kogo się boją?
Spadku Im nie życzę zwycięstwa w tym meczu też

31            -3
~~~Kathi Kibice z Bremen
Wroclawskie chamy
Jaja sobie robia. Ich kibice powinni tez dostac zakaz wejscia na mecz

40            -2
~~~Kibol z Reymonta
Oficjalnie zabraknie ale....
nieoficjalnie kto ma być to będzie.

26            -1
~~~OLD KIBIC
Futbol bez kibiciw, to tak jak bez VAR-u.
To bardzo śmieszne. A dlaczego bez klbicow, , aby mogli kibicować lub zasilić stadion. Piłka na być hermetyczna bez kibiców ? To tylko świadczy, aby stoisko gości było jak precelki. Dla kogo grają piłkarze, dla farsy PZPN , czy dla kibiców. Może PZPN zamknie się stadiony bo fałszują oceny sędziów ? Sędziowie do paki co i nie mogę się tego doczekać. To gwałt na piłce jaj u ruskich. Trzeba falszowac, ale cela się zbliża. Porządek też ż mafia

21            0
~~~OLD KIBIC
Puste stadiony ?
Po co mają oglądać farsre sędziów, którzy, nigdy sprawiedliwości i kar nie poznali ? Nasi sędziowie jak ruska sprawiedliość, gwałcą i udają iż im się robi krzywdę. A sami układają mecze! Tej mafii nie wierze, jak ruskim ,;

25            -2
~~~kiviqr
proste
Procete rozwiazanie - nie wpuszczac kibicow lokalnych, wpuscic tylko kibicow gosci

24            0
~~~TTT
Odebrać licencje
Jeśli nie potrafią zabezpieczyć imprezy tzn ze nie są przygotowani na mecze w ekstraklasie i powinno zabrać im się licencję skoro nie mają gdzie grać .

28            -1
~~~Fan
Czy ta liga, to jest dom wariatów?
Przepisy złamali Śląsk i Lech, a na stadion nie wejdzie klub, który w ogóle nie uczestniczył w zdarzeniu. Czyli, winowajcy nie poniosą żadnej kary, a za nich zostanie ukarany, ktoś praktycznie zupełnie przypadkowy, tylko dlatego, że znajdzie się na miejscu zdarzenia .....tydzień później. Panie Kulesza! Widzisz pan i nie grzmisz !!

26            0
~~~Walenty Walet
@Obserwato r
Wykorzystajmy czas? Powiedz mi w jaki sposób chciałbys to zrobić? Czytam czasami twoje komentarze, jako jeden z nielicznych ludzików tutaj, potrafisz rzeczowo komentować wydarzenia boiskowe, wielokrotnie zgadzam się z twoją opinią. W kwestiach "pozaboiskowych" jesteś jednak tylko i wyłącznie teoretykiem. Zwróciłeś chociaż uwagę na to, że teraz ktoś zupełnie inny prowadził doping? Chłopak zrobił naprawdę kawał dobrej i energicznej roboty, starał się podnieść morale kibiców - szczególnie po stracie bramki, wtedy jednak stadion spuchł i to naprawdę ogromne wyzwanie, aby podnieść wszystkich mentalnie. Zrobił to - nie był to wybitny doping, ale obiektywnie przyznaję - chłopak spisal sie naprawdę dobrze i zupełnie nie rozumiem twohego negatywnego tonu. Zabrze - poza dwudziestoma pięcioma minutami pierwszej połowy - z tak dużym kibicowskim składem - kompletnie nie wykorzystało swoich możliwości. Za bardzo skupili się na promowaniu swojej nowej, słabej piosenki - w pewnym sensie dzięki temu - chłopcy od nas - zamknęli im buzie. Tak to zawsze działa na kibicowskim rynku. Chłopcy pracują dobrze, jest naprawdę spora poprawa - są chęci. Jeśli masz jakikolwiek pomysł na popeawę dopingu - oświdć mnie. Chętnie poczytam o tym.I już nie przesadzaj z tym spikerem, proszę...

12            -4
~~~Jarek
Decyzja
Kompromitacja by na jednym z najładniejszych stadionów Polsce o pojemności 40 tysięcy nie wpuścić około 200 osobowej pokojowej nastawionych grupy gości.

13            -3
~~~Rozpierdu cha2022
Odn. Dopingu
Ja mam propozycje dla Gniazdowego... jak juz ma wstawac caly stadion to nie zapoda spiewne nasze 2 kawalki ktore moga trwac nawet 3 min a nie 30sekund czyli "WisłaKraków aeaeaao...." albo "Lalalalalaa aeao Wisełka gol" na BoneyM. Mamy tyle przyspiewek szybkich bojowych wesolych... a stadion jest porywany raz na mecz. Inna sprawa... Wisla wygrywa to czy nie mozna zrobic fali np w 85min? "WISELKA ..NASZ Ts...." albo dlugie Wisłaaaaaaa ... pomyslcie nast razą.

11            0
~~~Mark
Jak tak można?
Zarząd Śląska to ludzie bez honoru gdzie u nich sport i fair Play .Zenada!Walka poza sportowa poniżej pasa!No cóż kibice Śląska ja wam zarządu nie wybierałem!

11            0
~~~Mark
Wszyscy na Wrocław!
Kupujemy bilety i wchodzimy na stadion!

16            0
~~~Jarek
Drodzy kibice
Pozostaje Nam trening wokalny derby czwartek w bazie TSW o 12 , gramy o lepsze bezpośrednie pojedynki i medale

8            0
~~~Diogenes2 2
Kazdy sposob dobry na oslabienie Wisly
Decyzja stricte pod utrzymanie w lidze, wiec kazde swinstwo lamane przez nieczyste zagranie dobre. Podobni do placzkow z Kaluzy. Zmiazdzyc ich i spuscic do 1 ligi. Stadion se zbudowali na 40.000 widzow i przychodzi ich 5.500 :))) (nie liczac smiesznych derbow z KGHM i Lecha).

5            -2