Piątek, 15 kwietnia 2022 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem ze Śląskiem

W spotkaniu 29. kolejki ligowej sezonu 2021/2022, w którym zmierzymy się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław, trener zespołu Wisły Kraków - Jerzy Brzęczek - nie będzie mógł skorzystać z co najmniej pięciu zawodników.

Z powodów zdrowotnych wykluczony jest bowiem występ Jakuba Błaszczykowskiego, Alana Urygi, Patryka Plewki i Mateusza Młyńskiego. Z kolei z powodu nadmiaru żółtych kartek pauzować będzie musiał Enis Fazlagić.

Ponadto pod znakiem zapytania stoją występy Momo Cissé, Zdenka Ondráška oraz Josepha Colleya.

- Momo zaczyna już wchodzić w treningi z drużyną. A jeśli chodzi o Colleya i Ondráška, to trudniejsze zadanie mamy z Colleyem. Ostateczną decyzję podejmiemy po niedzielnym rozruchu w Krakowie, krótko przed wyjazdem do Wrocławia - powiedział o wspomnianych kadrowych "znakach zapytania" trener wiślaków - Jerzy Brzęczek.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~Jarek
Sytuacja kadrowa
Colleey to świetnie gra w powietrzu, potrzebny jest na 100 procent

62            -8
~~~WNH
I po co?
Było brać Colleya,Ondraska jak i Cisse jak to są szklani piłkarze,w dodatku Brzęczek orał Ondraskiem od 1 do ostatniej minuty aż się ten rozpadł.

8            -153
~~~Kilku 78
WNH
Czy ty kiedykolwiek zamieściłeś pozytywny wpis?To pytanie retoryczne nie oczekuje odpowiedzi.

62            -7
~~~Kibic20
@WNH
Wskaż jeden klub na świecie, który nie ma ani jednego piłkarza z kontuzja. Nie ma takiego. W tym zawodzie wcześniej czy później wszyscy łapią kontuzje, jedni częściej, drudzy rzadziej. Co stało na przeszkodzie, żeby Ondrasek nie grał wszystkiego jak był zdrowy? Bez tych właśnie kontuzjowanych drużyna też rozegrała ostatnio mecz i poradziła. Chyba, że się boisz, że mecz wygramy, bo po 28 kolejce pisałeś, że spadamy z ekstraklasy. Prawdziwy kibic wierzy do końca, że się utrzymamy. I na przekór tobie na pewno tak będzie!!

63            -5
~~~WNH
Mam nadzieję
Że będę miał kiedyś szanse taki wpis wprowadzić ,na dzisiaj nie ma na to szans.Jeżeli gramy piach na jesień A na Wiosnę sprowadzamy nowych piłkarzy i trzech z nich już leży u znachora to chyba radować się czym nie ma.A dodatkowo jak wiemy że Onrasek ma sztuczne biodro i 33lata to grając całe mecze nim prosimy się o problemy.Lige mamy uratować Sadlokiem czy klimentem?ten czwarty czyli Manu też zaraz się rozsypie ,bo jest oblepiony ściągaczmi jak mumia.Mamy na wszelkich kontraktach ponad 60 kopaczy w tym z 5 piłkarzy i co mam pisać że uratujemy ligę.Cuda się zdażają ale my już 2 razy ucieklizmy grabarzowi z pod łopaty ,ileż można ,wszyscy chcą naszego spadku i sędziowie i inne zespoły ,a my wiele popełniliżmy nie wymuszonych błędów i tak na koniec dwa razy po 0-5 nie nauczyły naszych włodaży ,jak postępować z zespołem to teraz mówią że mają plan B na wypadek spadku z ekstraklasy czyli dają znowu przyzwolenie na słabą pracę.

23            -28
~~~WNH
Panowie
To nie tak że ja naszej Wiśle żle życzę,chciałbym i to bardzo aby nasza sytuacja w tabeli była zgoła inna,abýżmy mogli cieszyć się z jej gry A nie martwić spadkiem.Nie mniej sytuacja klubu jest jaka jest i nie ma co zakłamywać żeczywistości .Co do spadku chciałbym się mylić ,czas pokażę kto miał rację. Od tej pory będę o Wiśle pisał dobrze albo wcale obiecuje.

13            -23
~~~Realista
Pisać dobrze albo wcale
Jak napiszesz realnie to i tak cenzura nie puści komentarza, także luz

5            -18
~~~Kilku 78
Realista?
To że sytuacja jest dramatyczna, widzi każdy i ciągłe zwiastowanie tragedii to nie realizm,lecz krakanie.Nadzieja umiera ostatnia a wiara czyni cuda.

14            -5