Wtorek, 19 kwietnia 2022 r.

Wisła Kraków otwiera sklep

W dniach 22-23 kwietnia nastąpi uroczyste otwarcie naszego klubowego sklepu, który był przez ostatnie miesiące budowany w narożniku sektora D naszego stadionu.

W piątek 22 kwietnia zaplanowano uroczystość z udziałem zaproszonych gości, z kolei w sobotę 23 kwietnia o godzinie 13:00 nastąpi oficjalne otwarcie dla wszystkich kibiców i sympatyków Białej Gwiazdy! Tego dnia na płycie stadionu przy R22 odbędzie się również otwarty trening pierwszej drużyny, który od godziny 16:30 będzie można śledzić z wysokości trybun.

W nowo powstałej przestrzeni dedykowanej fanom nabyć będzie można nie tylko pamiątki, ale także zaopatrzyć się w bilety meczowe.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


17    Komentarze:

~~~fan Wiselki
spotkaj piłkarzy
czy planowane są jeszcze niebawem cykliczne spotkania z piłkarzami?

31            -6
~~~Nick
Herb spółki vs herb Wisły
Z tego co widziałem na ledach ściennych, to niestety wciąż będzie obowiązywał herb Spółki Akcyjnej, a nie herb Wisły Kraków. I nasuwa się pytanie.. po co była ta wojna Królewskiego i Jażdzyńskiego z TS Wisła i Wisłockim o przekazanie praw do herbu Wisły? Skoro sekcja piłki wciąż używać będzie herby Spółki Akcyjnej, z którym kibice się nie utożsamiają (przykład wywieszanych flag na stadionie - wszystkie z herbem Wisły, 0 flag z herbem Spółki).

13            -65
~~~@tabaluga
temat herb
Podejrzewam, że większość kibiców utożsamia się ze znakiem Białej Gwiazdy a nie tym co jest dookoła. Trzeba powiedzieć wprost, że na herbie Wisły (tym bez spółki) jest i będzie jeszcze kilka lat duża skaza w postaci defraudowania pieniędzy właśnie spółki akcyjnej. Kiedyś ten herb miał duże znaczenie, były koszykarki, sukcesy sportowe w judo a teraz? Większości kibiców pozostało cieszyć się tym co zostało czyli sekcją piłki nożnej. Nie wiadomo czy przejęcie herbu TS nie wiązałoby się ze szkodą finansową.

25            -10
~~~UcheJ11
Do Nick
Uwielbiam Herb Akcyjny, wole go wizualnie od TS. Zawsze kupuje koszulki z tym logiem, albo Gwiazdą. Nie wypowiadaj się za wszystkich.

74            -10
~~~RasowyKib ic
Herb tylko jeden.
Herb Wisły jest tylko jeden. Czyli herb TS. Logo spółki to tylko logo. Koniec kropka.

16            -30
Masterex96
Do Nick
Od akcji z 2019, mnie jako kibica Wisły już absolutnie nie obchodzi co oni mają na flagach, tak samo jak co śpiewają i kto jest "zgodami". A herb spółki jest po prostu ładniejszy.

45            -3
~~~Z za oceanu
Biznes_Many
Brawo. Tylko czemu K..wa dopiero teraz ! Grozi nam spadek, wyniki delikatnie mówiąc do dupy, zmniejsza się ilość osób chcących odwiedzić Naszą Arenę - czyli finalnie zwrot organizacji sklepu potrwa dłużej a o zarabianiu chyba nie ma mowy . Oczywiście nie znam kulisów rozmów z Miastem w tej sprawie ( opłaty koszty itd) ale nawet dla średnio zorientowanego otwarcie jest to o wiele za późno. I wydaje się że podobnie jak wszystkie ważne decyzje. ( Gdyby zamiast "5 zł na klub" dla bezmózgów na parkingu kibic zostawił je w sklepiku to może byłby napastnik z prawdziwego zdarzenia a nie trzeci / czwarty darmowy sort z bieda ligi...)

28            -12
~~~Ptw
Z za oceanu
Czemu piszesz ze mało ludzi przychodzi? Na górniku 17tys minus 2 koła Górnika to 15. Nie sądzę że to mało. Na Cracovię chodzi maks połowa tego co u Nas.

26            -2
~~~Tw Bolek
Do Zza oceanu
Z 10 lat temu pytałem się obsługi w tym baraku czemu nie zrobią sklepiku obok strefy kibica w tym właśnie narożniku to mi odpowiedziano że nie da się bo źle zaprojektowany ,że to, że tamto.Podpowiedziałem żeby zrobić nawet prowizorkę, zawsze było by to lepsze niż barak.Nie umieli się do tego odnieść. Teraz widać się da.

19            -4
~~~Nick
Film o Heniu Reymanie
Kto nie oglądał w telewizji, może to zrobić w internecie. Najnowszy film o legendzie Wisły - Henryku Reymanie: link »

17            -2
~~~Darek
Ptw
Bo on nie chodzi na Wisełka to skąd ma wiedzieć. Zresztą gość jest fikcyjny, niedawno ściemniał że wywalił ze swojej firmy niezaszczepionych pracowników.

15            -4
~~~Darek
Wisełkę
Sorki

3            -1
~~~Fan
Z tym logo, to faktycznie kicha.
Herb Wisły jest jeden jedyny. A logo spółki, to tylko logo spółki, więc trudno się z nim identyfikować. Dawno powinno się to uporządkować.

4            -14
~~~Lora
Na co ten sklep?
Niech się lepiej działem sportowym zajmą i za gre drużyny a nie sklepy otwierać bo jak spadną to i tak nikt tam nic nie kupi, chyba że koszulkę Klimenta i Skvarki

7            -15
~~~Wacław
Sklep w 1lidze
Najlepszy sklep w 1 lidze bez dwóch zdań

5            -18
~~~z za oceanu
~~~ Darek
Z racji odległości raczej trudno by było na tak zacne klasyki przybyć. I nie wywaliłem pracowników tylko poprosiłem (by zapobiec dezorganizacji pracy ) by się zaszczepili, a tych którzy moją prośbę olali - zgodnie z lokalnym kodeksem pracy :) - czasowo oddelegowałem do drugiego zakładu. Fakt że dla niektórych to była spora odległość i jeszcze do tego popołudniówka ale ...dbam o swoje pieniądze i mój zakład a nie o wygodę foliarzy :). I sami się zwolnili :). Gdyby ktoś w Klubie się nie spóźnił, nie zapomniał - sklep działał by już od dawna. Piszę zapomniał bo do marketingu nie można się było do tej pory przyczepić - marketingowo wszystkie wydarzenia wspaniałe. Kolejny trener, nowy wybitny zawodnik, nowy obiecujący członek sztabu, kolejna emisja akcji, nowe stroje, Sponsorzy ( tu szacunek na 1000%), nawet Don Orleone ! - tylko k..rwa jakoś się nam nie klei na boisku. Mam nadzieję że nie spadniemy. A gdyby nawet - to i tak będę kibicował Wiśle. Tak jak przez ostatnie 40 lat.

5            -2
~~~Kilku 78
Narzekacze
Klub otwiera sklep, nareszcie!A narzekacze:A po co a na co a 1sza liga. Gdyby jeden z drugim narzekacz zobaczył jak zagospodarowany jest teren wokół Widzewa: sklep, restauracja aż zazdrości bierze i tam nikt nie jęczy po co na co tylko wykupują karnety na cały stadion.

4            0