Sobota, 7 maja 2022 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Jagiellonią

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 32. kolejki ligowej spotkaniu z Jagiellonią Białystok.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


22    Komentarze:

~~~Nicki
Masakra
To jest masakra ? kto sprowadził tych patałachów!! Do pustej bramki by nie trafili!? Nie zasługujemy na ekstraklasę hramy najgorszą piłkę w lidze niestety ?

65            -8
~~~mopek
ten wasz fazlagic
jest strasznie cieniutki szkoda ze tych meczach nie gral kuveljic za niego

47            -10
mati21
dno
co tu oceniać, piłkarski szrot, zmarnowany entuzjazm kibiców i sponsorów przez ostatni rok, czas rozliczyć władze klubu za te transfery.

62            -7
~~~Kathi Kibice z Bremen
Mecz
Niestety lecimy do 1 Ligi

58            -5
~~~TSW
WSZSYSCY DNO !
wszyscy dno !

43            -5
~~~Zen
Wisła
Koniec tej szopki Wisła spada z ligi, ale przynajmniej sprawiedliwie , bo jest najgorsza w całej lidze, nie da się utrzymać z takim napastnikiem jak Ondraszek, z takim pomocnikiem jak Fazlagic, czy z takimi obrońcami jak Hanousek czy Colley, Kieszek też swoje pięć groszy dołożył a Brzęczek to urodzony pechowiec i na nasze nieszczęście w pełni mu dopisuje ten pech a jeszcze zapomniałem o Klimencie to to jakiś kabaret, z kąt ten gość się wziął w tej lidze?

21            -48
Jazz
.
Nie wiem jak się gra w piłkę na Słowacji ale ludzie tacy jak Gula, Skvarka i Fazlagic wyglądają jakby w naszej lidze wszystko działo się dla nich za szybko i za bardzo kontaktowo. Brawo dla Manu za koncertowe spieprzenie trzech idealnych wystawek od Savicia w kilkanaście minut.

61            -3
~~~WacuTSW
Oceny...
Wy jakieś oceny jeszcze wystawiacie? Nie róbcie se jawnych jaj z ludzi którzy harują cały tydzień na bilet dla siebie i swoich dzieciaków żeby oglądać najgorszą piłkę w lidze.... Oszczędźcie wstydu i usuńcie ten post tak z szacunku do nas wszystkich tu wchodzących na tą stronę..

41            -11
~~~22senegoi d
Szukajcie trenera na 1 lige
Wujogula nie da rady. Tam potrzeba trenera agresywnego, ambitnego, tam jest masawa

18            -7
~~~Obserwato r
Transfer 10-lecia
Enis Fazlagic za 0.5 miliona euro od brata GULI... Więcej pisać nie trzeba...

50            -5
~~~Misioł
Co prawda jesteśmy w d..
Ale przynajmniej już zaczęliśmy się w niej urządzać.. jednego nie zniosę: jeśli spadniemy, że będzie nagonka na sędziów zamiast na zarząd. Bo co to za zarząd, który w zimie wymienia dwa kluczowe ogniwa na juniorów i czeka do ostatniego momentu na zmianę trenera i transfery, licząc na to że ledwie się utrzymamy. Zarząd powinien wkalkulować w ryzyko błędy sędziowskie, ot co.

35            -6
~~~GypsyKing
Dla dobra Klubu Sadlok zwolnil Hyballe
No i efekty mamy - najpierw cieple kluchy Gula, a potem nepotyzm i Wujek. Efekt: 1 liga. Cracovia fetuje.

15            -17
~~~Ona
mam nadziej że po spadku
Krolewski da sobie spokój i odda Klub komus kto sie zna.

22            -5
Mario
Z jednej strony jestem wkurzony , z drugiej szkoda mi chłopaków
Niektórzy oddali serducho. Choćby Gio nowy młody z najemnik, a walczył. Przespaliśmy poprzednie miesiące i lata.

38            -2
~~~Maxel
Fazlagić to jest ocena mniej
Niż zero. Dlatego gościa brakuje skali normalnie. Dopiero po wejściu Savicia coś się ruszyło. Hugi Skvarka co to ma być?!

28            -4
sk04
Prowizorka!
Pod fasadą banałów w Naszym Klubie od trzech lat byliśmy świadkami prowizorki, która jak zawsze niesie ze sobą wielkie ryzyko klęski niż rozwoju! I stało się, przy akompaniamencie przedsezonowych ochów i achów Włodarzy i Prezesa, Wisełka spada! Jakie siano trzeba mieć w głowie, żeby taki Klub, dysponnujący budżetem drużyn ze środka tabeli i z takim potencjałem kibicowskim spuścić do niższej ligi! Jaką trzeba mieć w sobie pychę, aby doprowadzić Klub, którym się zarządza do takiej degrengolady! Brawo Wy!

27            -5
~~~fan Wiselki
gdzie napastnik!
CZARNI z trybuny C chcieli się posrać na widok powrotu Ondraska! Gdyby coś umiał to nie wracałby do Wisły! Taka prawda!

34            -8
~~~Mruk
Gdy Ego nad pokorę znajomości tematu wystaje.
Sezon pt. "Jak legenda została grabarzem"... trzeba być wybitnym patałachem żeby klub z takim potencjałem spuścić z Ligi...

22            -6
~~~TSwiślak
Cieć Anioł z Alternatyw 4
Matko Bosko Częstochowsko,Matko Bosko Częstochowsko...

8            -3
~~~Gogito
Co zrobił Brzęczek?!
Czy my przy obecnym stanie możemy sobie pozwolić, żeby jedyni gracze, którzy mogą zrobić coś w ofensywie zaczynali na ławce? Czemu Manu i Savic nie grali od 1 minuty?! Fernandez oczywiście przyczynia się do spadku, bo to jeden z nielicznych, którzy mogli też coś zrobić z przodu. Szkoda gadać.

20            -3
~~~pabloo
Peter!
Hyballa!

14            -3
~~~kuba
Skvarka
Nw co wy się tego Skvarki tak uczepiliście, moim zdaniem zagrał dobry mecz. W pierwszej połowie jedyne zagrożenia pod bramką Jagi to jego świetne wrzutki, a po zejściu fatalnych Plewki i Hugiego zaczął wyglądać przyzwoicie. Moim zdaniem błędem jest wystawianie go na 10 i powinien grać na 8 albo nawet na 6.

10            -5