Wtorek, 7 czerwca 2022 r.

Dwa gole Felicio Brown Forbesa dla Wuhan FC

Były napastnik krakowskiej Wisły Felicio Brown Forbes zaliczył pierwsze trafienia dla swojego nowego klubu, którym jest chińskie Wuhan FC. Kostarykanin wpisał się aż dwukrotnie na listę strzelców i jego nowa drużyna wygrała 2-1 spotkanie ligowe z zespołem Hebei FC.

Wuhan Yangtze River FC - Hebei China Fortune FC 2-1 (1-0)

1-0 Felicio Brown Forbes (38. k.)
1-1 Wei Zhang (56.)
2-1 Felicio Brown Forbes (90.)

Forbes wyszedł w podstawowym składzie swojej drużyny i grał przez pełne 90 minut.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


16    Komentarze:

~~~mateusz
ups...
co się pasuje do tego hejtu na niego pod koniec jego czasu w Wiśle

8            -17
~~~Nick
Heh
Jedny w miarę ogarnięty napastnik Wisły, w porównaniu z Klimentem, Ondraskiem i innymi.

42            -20
~~~Diogenes2 2
Slaby napastnik, dlatego oddany za darmo
Musimy sie ogarnac, bo oddajemy Buksow, Forbesow czy nawet Makow, Carlos Silvow za darmoche, a potem efekt jest tego taki, ze ladujemy w 1 lidze. A dlugi pozstaja. Tylko nie mowcie mi, ze kazdy z tych zawodnikow jest zly, zle chcial i nienawidzial Wisly.

46            -15
stary wiślak
~~~Diogenes2 2!
Piszesz,"oodajemy Buksów". Czyli twierdzisz,ze Olek Buksa chciał w Wiśle grać,tylko Wisła go nie chciała?Młodszy Buksa to podobny przypadek,jak ze Stolarskim,czy kiedyś Kokoszką,a nie żadne "oddanie" ich przez Wisłę.

38            -2
Jazz
.
Zwykle rywalizacja w zespole ma pozytywne skutki. A u nas... Zauważcie, ze Kliment grał dobrze, do momentu, kiedy wrócił Forbes. W tamtym momencie obaj byli w dobrej formie. Felicio strzelił ładnego gola Napoli, ładnego gola Legii i nagle... obaj przestali grać. Im więcej myślę o tym wszystkim co było w tym sezonie tym bardziej dochodzę do wniosku, że ten sezon przegraliśmy przez kwasy w szatni.

10            -1
olszaI
Jazz
Zgadzam się tylko uważam że ten kwas trwa dłużej od końca tzw. drużyny z charakterem.....

4            0
GrzegorzS
Piaseczny popełnił kilka kardynalnych błedów. Jeden z nich to, że
mając perspektywę poprzedniego roku dał się wodzić za nos piłkarzowi i menagerowi. Goście powinni już w sierpniu/wrześniu dostać czystą, krótką informację, że albo kasa wpłynie do Wisły z Chin do końca sierpnia, albo transfer definitywnie upada i są dwa możliwe rozwiązania: gra w Wiśle do końca kontraktu na poważnie; rozwiązanie kontraktu z winy zawodnika. Ale Piaseczny dał się wodzić za nos do końca marca, gdy i tak kontrakt rozwiązano ze szkoda dla Wisły, gdy już tego pożal się Boże dyrektora nie było. W tym całym Wu Chan trafiliśmy na niezłych oszustów i mam nadzieję, że wreszcie odrobimy lekcje i przestaniemy popełniać błędy czyli nie wchodzimy w rozmowy z oszustami przeciągającymi rozmowy do momentu gdy stajemy pod ścianą. Za dużo w ostatnich latach ze strony Wisły naiwności i wchodzenia w kontakty z dziwnymi tworami. Jak klub sobie z tym nie radzi to może rzeczywiście nawiązać współpracę z doświadczoną firma nawet za procent z udanych transferów. To jest bolączka Wisły od lat sprzedaż naszych graczy. Zaś Piaseczny w ciągu raptem 7 miesięcy popełnił wszystkie możliwe błędy na tym polu.

6            -5
~~~WNH
~~~~ stary wiślak
Napisał, że oddajemy za darmo. Czy chciał grać czy nie tak było. Ale lepiej było zrobić szopkę z pozowaniem z koszulką i wpisami o przedłużeniu kontraktu zamiast albo faktycznie go przedłużyć albo sprzedać..

2            -5
stary wiślak
~~~WNH!
Buksie wygasała umowa i nie chciał jej przedłużyć. Jak go mieli sprzedać,jak i tak był za niedługo do wzięcia za darmo? Gdyby przedłużył umowę,to by go można sprzedać,ale nie chciał przedłużyć. Jaka w tym wina Wisły? Że mu nie zaproponowała krociowego kontraktu? Poszedł za kasą i co? Nie przebije się do składu i jak wielu jemu podobnych ,wróci z podkulonym ogonem do polskiej ligi ,by tu być przeciętnym ligowcem.

5            -1
GrzegorzS
Stary wiślaku daj se spokój trolowi nie
wytłumaczysz, jego nakręcają niepowodzenia i możliwość tworzenia negatywnego obrazu rzeczywistości by jątrzyć i mieć z tego zadowolenie szkoda czasu i wysiłku.

4            -4
~~~WNH
~~~~ stary wiślak
Jaka wina Wisły? Po pierwsze głupia akcja marketingowa z pozowaniem z koszulką. Zdziwieni do tej pory, że nie przedłużył, tak jak ze spadku? Wiedzieli dużo wcześniej że nie podpisze. Nie jest ich winą, że nie podpisał, a to że udawali zaskoczonych i wrzucali głupie ustawki o przedłużeniu.. Każdy zawodnik ma prawo odejść i to logiczne w sporcie.

4            -6
ja-n
Gula go skreślił jesienią
Z Felicio były by duzo wieksze szanse na utrzymanie

2            -1
~~~Goj
Forbes
Forbes gra dobrze po przejściu do nowego klubu. Nowe, nie znałem.

1            -1
~~~WNH
~~~grzegorzs
Czyli uważasz, że cała ta szopka to tylko zasługa Buksy, a zarząd i Błaszczykowski zrobili wszystko ok?

2            -1
stary wiślak
~~~WNH!
Jakie błędy i co zaniedbała Wisła,by zatrzymać w klubie Olka Buksę? Podaj konkrety.bo inaczej to jest twoje domniemanie nie poparte niczym. Co miał zrobić klub? On tu grać nie chciał i zapewne była to namowa jego doradców,ojca czy medadżera. Wisła nie była w stanie zrobić nic,co by go w klubie zatrzymało. Zrobiono wszystko,co się dało. Zatem po co obwiniasz bezdowodnie ludzi,kierujących klubem za tę kwestię. Jego decyzja i jego doradców.

0            -2
~~~WNH
~~~stary wislaa
Równie dobrze mógłbym poprosić o przedstawienie DOWODÓW na to co zrobił klub. Jednakże szkoda czasu bo widzę że nawet nie masz pojęcia o czym jest dyskusja... Wielb dalej zarząd z blaszykowskimi na czele, a następnych zawodników będziemy prezentować przed podpisaniem umowy bo przecież to tylko formalności... ?

2            0