Piątek, 10 czerwca 2022 r.

Jakub Niewiadomski piłkarzem Wisły Kraków

Nowym obrońcą krakowskiej Wisły został 20-letni Jakub Niewiadomski. Podpisał on z "Białą Gwiazdą" kontrakt, który obowiązywać będzie do 30 czerwca 2024 roku. Umowa zawiera opcję jej przedłużenia.

Niewiadomski urodził się 9 kwietnia 2002 roku w Kole i grę w piłkę nożną rozpoczynał w zespołach Zrywu Dąbie oraz Górnika Konin, skąd trafił do młodzieżowych zespołów poznańskiego Lecha.

W 2021 roku na zasadzie wypożyczenia występował w I-ligowym GKS-ie Jastrzębie. Po powrocie do Poznania rundę wiosenną 2022 spędził w rezerwach poznańskiego Lecha.

Na Reymonta przenosi się na zasadzie "wolnego transferu", bo jego dotychczasowa umowa z "Kolejorzem" wygasła.


Źródło: Wisła Kraków SA, własne

Foto: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


22    Komentarze:

~~~Ona
3 lewy obrońca
Po co? A na prawej potrzeba bo Szot i Gruszka to dramat

22            -104
~~~Nick
Temat
Hmm.. nie wiem co myśleć. Oby wypalił.

46            -8
~~~Jabadabad u
Hmm
Patrząc na CV bez szału.. rezerwy Amiki, wypozyczenia do Jastrzębia. Mieszane uczucia, ale oby się sprawdził. Bo my na prawdę nie możemy sobie pozwolić na choćby ułamek błędu, jeżeli chcemy myśleć o szybkim powrocie do Ekstraklasy.

63            -10
~~~Misioł
Wzięli go bo był za darmo
A Wy tu wizje o szybkim powrocie do ekstraklasy snujecie...

81            -22
~~~Jarek
Lewy
Po pierwsze młodzieżowiec , jak wygra rywalizację z Sebastianem Ringiem dostanie minuty , proste . Wachowiak jest przymierzany do rywalizacji na skrzydle.

42            -9
~~~Asd
Wygrzebany z nikad...
Oby to były przemyślane ruchy, a nie łatanie czymkolwiek...

31            -9
~~~szczebele k
Podstawowy czy zmiennik?
Trzeci młody lewy obrońca w ciągu czterech lat dobrze, że dajemy chłopakom się rozwijać...

12            -20
~~~Maik
Transfery
Transfery jak na 2 lige narazie

35            -20
olszaI
Młody i zapewne sympatyczny chłopak.....
ale nawet nie wiem jak skomentować ten transfer....jak tak dalej pójdzie to czarno to widzę....

37            -8
~~~Bartek
Nowi zawodnicy
Sprowadzamy odpadki których nie chcą. Kolejny szrot. Nic się nie zmieniło. Kolejne drewno.

32            -23
~~~Rasowy
Oby się młodzi Polacy sprawdzili
Jeśli chodzi o młodych Polaków, którzy trafią w tym oknie transferowym do Wisły to mam nadzieję, że będą to ludzie, którzy po pierwsze będą chcieli innym i sobie coś udowodnić, po drugie będą rozumieć dla jakiego klubu grają. Sorry ale nie można Amici porównywać do Wisły. Wisła to nie tylko sukcesy sportowe ale również bogata historia jeśli chodzi o działalność społeczną i patriotyczną. Mam nadzieję, że młodzi Polacy będą to rozumieć i będzie ich to dodatkowo motywować. Poza tym, kto nie chciałby mieszkać w Krakowie ;).

15            -12
~~~Kibic20
@Bartek
Ciekaw jestem czy oglądałeś jakikolwiek mecz z tym pilkarzem(ja nie oglądałem, nie znam, nie wypowiadam się). Napisz nam po czym sądzisz, że ten piłkarz to"odpadek, szrot i drewno". Znasz go. Jak można się o kimś tak wypowiadać!! To jest przecież ponizajace! Może by się najpierw zastanowić a potem pisać. A oceniać piłkarza przynajmniej po kilku zagranych meczach.

31            -8
~~~Jaskółcze gniazdko
Kuba witamy !
20 latek kadry młodzieżowe Polski . Waleczny , dobry przegląd , po meczu z Niemcami widać że nie pęka przed mocniejszymi . Trochę pograł w 1 lidze . Do tego za darmo . Mogą być z niego ludzie . Życzę powodzenia .

23            -6
~~~Glaubel
Sądząc po aktualnych...
"wzmocnieniach",zanosi się na rozpaczliwą walkę o zachowanie I ligowego bytu.Przytulili prawie 10 baniek od Ekstraklasy a kontraktuja no name z rezerw Lecha i wiecznego rekonwalescenta,który cały dobry mecz rozegrał nie wiadomo kiedy.

17            -15
~~~mk
komentarze
Uwielbiam komentarze w internecie. W poprzednich oknach przychodzili obcokrajowcy na kilogramy to źle, teraz młody Polak też "dramat" jak tu można przeczytać. Jeden nawet pisze że ma słabe CV, no tak, bo 20 letni piłkarz przychodzący do 1 ligowego zespołu powinien mieć w CV regularne występy w Serie A i Lidze Mistrzów.

30            -8
GrzegorzS
Drogi mk taka jest cecha mediów społecznościowych i przyzwolenia na powszechny trolling
większość wpisów to wpisy od niezalogowanych użytkowników. Jestem wprost pewien, że nawet jak by Wisła sięgnęła po "Messiego" to pojawiło by się kilka wrogich i zawistnych wpisów że sobie nie poradzi bo np. liga za ostra lub on za stary. Pewna liczba użytkowników to też o czym należy pamiętać wchodzący tu wpisywacze, którzy kibicują innym zespołom lub lecza swoje problemy z samym sobą i daje im satysfakcję możliwość bycia na nie i daje im radochę jedyną często w życiu, że ktoś im nie potrzebie odpowie i potraktuje ich poważnie.

21            -8
GrzegorzS
Witamy nowego zawodnika i mam nadzieeję,
że wykorzysta otrzymaną szansę i poważnie zaistnieje w rywalizacji jak rozumiem z Ringiem i Wachowiakiem. Naprawdę będziemy mieć bardzo młody oby tez bardzo ambitny zespół

13            -8
Anty Królewski
Niewiadomski
Jedyny plus, że jest młody, ale tak poza tym jak dla mnie jest to kolejne nieporozumienie. Niewiadomski nawet w II ligowych rezerwach Lecha siedział głównie na ławce, a w Jastrzębiu, który poleciał z I ligi z hukiem, także nie był podstawowym zawodnikiem. No ale w większości takie piłkarskie odpady będą tutaj sprowadzane. Z Triem, biorąc pod uwagę ich dyletanctwo i jaki uprawiają nepotyzm, to Wisła nie ma perspektyw na przyszłość ...

15            -11
~~~StopaJast rzębia
Kubeł zimnej wody
Ej. Ja tylko tak dla optymistów i do dzieci - Wisła nie wróci do ESA przez 3-5 lat. Macie tego świadomość ? Nie mamy szans wejść do Ekstraklasy z taką drużyną. Będziemy średniakiem 1 ligi na długie lata, a później zbieg okoliczności i ewentualnych inwestorów spowoduje, że albo się uda wrócić albo będziemy się staczać. Tyle. Więc zmieńcie bieliznę, bo nie ma się z czego cieszyć.

16            -12
~~~Anna
Powitanie
Witamy w Drużynie. Oby to był udany transfer i ten Chłopak okazał się dobrym zawodnikiem. Powodzenia.

10            -4
~~~Mikowski
Tu słabo
Odpalony bez żalu w Lechu, transfer z cyklu lud potrzebuje jednego młodego Polaka przed konferencja to ma i nic więcej. Wątpię żeby ktoś go obserwował, raczej agent przyszedł i podrzucił.

12            -4
~~~Misioł
Na lo z młodych Polaków ściągnęliśmy juz
Grabowskiego i Wachowiaka. Któryś z nich coś ugrał w Wiśle? Przekonajcie mnie, że to nie jest kolejny ruch bez wizji i pomyslunku.

8            -2