Środa, 22 czerwca 2022 r.

Mecz sparingowy ze Stalą Mielec bez transmisji

W sobotę 25 czerwca o godzinie 11:30 w bazie treningowej w Myślenicach zespół Wisły Kraków rozegra drugi tego lata mecz sparingowy. W nim rywalem wiślaków będzie Stal Mielec.

Decyzją sztabów szkoleniowych spotkanie nie będzie transmitowane.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~Nick
Heh
Hehe.. mecz otwarty dla kibiców, ale bez transmisji, gdzie tutaj logika, skoro każdy może przyjść, nawet przedstawiciel naszego najbliższego rywala w 1 kolejce, wyjąć telefon i nagrać cały sparing? Ano żadnej w tym logiki, po prostu Karolinie Biebrzyckiej i jej pracownikom z biura prasowego klubu po raz kolejny nie chce się przeprowadzić transmisji z meczu.

89            -62
~~~Kiku 78
Nick
Hehe... Nie ma informacji że mecz otwarty dla kibiców.Jest za to informacja że decyzją sztabów, ( nie sztabu) zakaz transmisji i raczej Pani Karolina nie ma z tym nic wspólnego.

52            -27
~~~X
X
Wnioski nasuwają się same, czyli obawiają się, że kibice zobaczą styl gry, który ich uświadomi, że z takim materiałem nie ma szans na awans, a co za tym idzie nikt nie będzie miał zamiaru przepłacać za karnet. Kibicuje Wiśle, ale z obecnym zarządem ciężko to widzę. Brak jakiejkolwiek transparentności. Po prostu jakoś to będzie, zobaczymy, przeczekamy. Wisła to nie ciepła posadka jak w innych klubach europejskich. Wisła musi się wpierw odbudować, mieć solidny zarząd, skład, budżet i dopiero wtedy może celować wyżej. Włodarzom szybko się puchary marzyły, grube miliony ze sprzedaży zawodników, duże wpływy z innych źródeł typu sklep, sponsoring itd. Niestety, ale samą marką wyników się nie robi, a wynikami buduję się markę, która przyciąga resztę.

41            -44
~~~Obserwato r
Wynik też będzie ukryty?
Tajemnica co najmniej jakby oba zespoły walczyły za tydzień w finale ligi mistrzów... Wytłumaczenie żenujące...

48            -16
~~~fan Wiselki
testy?
.... to pewnie będą dwaj napastnicy obiecani przez Brzęczka, i nie chcą ich pokazać przed rozpoczęciem rozgrywek!!?

33            -10
~~~fan Wiselki
karnety?
....może karnety dopiero od wiosny!? , w ramach rekompensaty za spadek, a jesień wstęp wolny!!

38            -16
~~~Szogun
Napastnik
Śniło mi się, że zakontraktowaliśmy bramkostrzelnego napastnika. Na szczęście to tylko zły sen. Nie ulegajmy stereotypom, nie sztuka odnosić sukcesy mając napastników.

29            -14
stary wiślak
Zamknięte sparringi to rzecz powszechna w futbolowym świecie. Po co tu tyle kwasu?
Takie jest życzenie trenerów i w czym problem?

31            -21
GrzegorzS
Dośc prosta sprawa stary wiślaku, bo im sie wydaje, że
to dobry kolejny pretekst by kopnąć w klub, któremu ponoć kibicują. Do Myślenic spokojnie można pojechać i mecz zobaczyć nie widzę problemu. Jeśli szkoleniowcy uważają, że to im pomoże w przygotowaniach i pozwoli utrzymać rywali ligowych w niewiedzy to dlaczego nie, ze wspomnę jak kiedyś ukrywano transfer do Wisły Frankowskiego i zaskoczono rywali zresztą nie tylko bo kibice byli w szoku gdy Franek ustrzelił Polonię na wyjeździe i zaczął podróż do wielkiej kariery w naszych barwach.

15            -24
~~~Misioł
@x
Mnie też władze ostatnio bardzo irytują a spadek był dla mnie jak liść w policzek z ich strony, ale nie przesadzajmy w drugą stronę. Skład dalej mamy mocny jak na 1. Ligę i jesteśmy głównym faworytem do awansu. Wkurzył mnie brak transmisji ale na pewno powodem takiego stanu rzeczy nie jest ukrywanie stanu kadry przez władze, bo ta jest dobrze znana.

11            -9
~~~Fan
Za kogo oni się mają?
Jedne dziady, z drugimi dziadami myślą że przygotowują się do gry w finale Ligi Mistrzów i ukrywają sparing. To jest żenujące. Zamiast zrobić przyjemność kibicom obu klubów, to asiory się zamykają. Jakaś paranoja.

14            -14
~~~Name
Akurat na to cisnela Stal
To od mielca wyszło ze nie ma być transmisji. Tylko co w tym strasznie dziwnego? Treningów też się nie pokazuje online, mecz nie jest zresztą calkiem zamkniety i mozna zobaczyć go na miejscu. Normalna praktyka.

7            -1
~~~Peperoni
Dla mnie to jest śmieszne i irytujące.
Gramy w różnych ligach, nie ma konkurencji. Mecz o czapkę gruszek, jakby trening, po co takie tajemnice. Przecież to nie przygotowanie przed europejskimi pucharami. Co chcemy ukryć przed Tv ? Nasza słabość, czy nowe gwiazdy ? Dokonania wyjdą w tzw. praniu i młócce I ligowej. Taki ukryty sparing w tym momencie mnie do śmieszy, ale jak ma pomoec w awansie to daj Boże. To taki bajer !

5            -2
~~~Kriss
Tyle i aż tyle
Jest mi z tego powodu naprawdę wszystko jedno.

1            -1