Środa, 6 lipca 2022 r.

Już trwa otwarta sprzedaż karnetów Jesień 2022 i Sezon 2022/2023

Dziś o północy uruchomiona została otwarta sprzedaż karnetów Jesień 2022, które można nabywać od 205 zł (normalny) oraz Sezon 2022/2023 - ceny tych abonamentów zaczynają się z kolei od 319 zł (normalny). Sprzedaż stacjonarna w kasach Punktu Obsługi Kibica rozpocznie się natomiast o godzinie 11:00.

Fani, którzy nie przedłużyli wygasających abonamentów na domowe mecze z udziałem Wiślaków podczas sprzedaży zamkniętej mogą liczyć na zniżkę
Dystrybucja karnetów obejmie następujące sektory: A11, A21, A22, A23, C2, C3, C4, D21, D22, D23, D24, E12, E13, E14, E15, E16, E22, E23, E24, E25, H22, H23.

Ze względu na prace remontowe dotyczące organizacji Igrzysk Europejskich 2023 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana z użytkowania wyłączone zostaną: narożnik południowo-wschodni, sektory H11 i H21 oraz trybuna południowa wraz z sektorem gości. W związku z tym w zbliżającej się kampanii Sektor Rodzinny usytuowany zostanie w sektorach E15 oraz E16, z kolei Sektor Szkolny dostępny będzie w ramach sektora E11.

Uwaga! Osoby, które posiadały abonamenty na sektory wyłączone ze sprzedaży w sezonie 2022/23 mogą skorzystać ze zniżki dla przedłużających obejmującej inne sektory. Ponadto niższa cena przysługuje także wszystkim fanom, którzy nie zdążyli nabyć karnetu w sprzedaży zamkniętej.
Karnet Jesień 2022 obejmuje także mecze w ramach Pucharu Polski, a abonament Sezon 2022/2023 - obok spotkań krajowego pucharu - dodatkowo ewentualne mecze barażowe.

Dodatkowo każdy karnetowicz sezon 2022/2023 otrzyma voucher zniżkowy w wysokości 19% na zakup biletu dla wybranej osoby (limit wynosi 3 sztuki). W przypadku abonamentu jesień otrzyma taką możliwość raz w rundzie. Promocja nie dotyczy karnetów i biletów VIP.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Kasia
Wierność
Pomóżmy naszej Wiśle.. włodarze popełnili wiele błędów i wstrząsu jakiego dostali po spadku zapamiętają na całe życie, i z pewnością wyciągnęli z tego lekcje. Teraz będzie tylko lepiej. Wszyscy po karnety! Ku chwale Wisły.

40            -22
~~~Obserwato r
Gdzie są karnety na pulę meczy? Gdzie są ceny FLEXI?
Czy to tak trudno wymyślić że są kibice którzy nie mogą przyjść na wszystkie mecze więc chcą kupić karnety na cześć z nich? Coś co działa w innych klubach nie wspominając o innych branżach nie może działać tutaj?? Czy to naprawdę tak trudno wymyślić?

28            -28
~~~Obserwato r
Żadnego wstrząsu włodarze nie zapamiętają
Bo siedzą nadal na dobrze płatnych stanowiskach opłacanych m.in. z biletów, proste? Proste.

22            -29
~~~Diogenes2 2
@Kasia
W ktorym momencie "wlodarze" zrozumieli swoje bledy? Gdzies to bylo ujete na slynnej konferencji?; ) Dalej nie mamy skladu na serie B, nie mowiac juz o powrocie do ekstraklasy, o ktorym Balazinski sie jakal tak, ze widac ze tam nawet nie ma takiej idei (sic). Oni sie boja, zeby Wisly nie spuscic do 2 ligi. Kupowalem karnety, ale potem zrozumialem ze bilet na mecz to moja forma glosu/sprzeciwu/dezaprob aty w sytuacji gdy dzieja sie takie jaja jak polroczny chocholi taniec z Gula. Wisle mozna bylo spokojnie uratowac tylko trzeba bylo dzialac. Nie kupie na pewno karnetu na ten sezon. Dla dobra 116letniej Wisly.

22            -39
~~~Diogenes2 2
@Obserwator Sexi Flexi? ; )
Ciesz sie, ze nie bulisz slynnych 7 stow z niemniej slynnej ankiety : )) Caluj po stopach Kochany Zarzad. O Wspanialy Zarzadzie! Prowadz nas ku wiktorii... ps. chcesz szybszego powrotu Wisly do ekstraklasy to musisz zaplacic 700pln za karnet - nie kupisz znaczy, ze nie chcesz, proste

16            -31
~~~Kiku 78
Każdy ma wybór.
Są dwie opcje:1Sabotujemy" beznadziejny zarząd", zmuszony ich do dymisji nie kupując karnetów i cierpliwie oczekujemy nadejścia lepszych czasów z nowym bajecznie bogatym właścicielem.2Robimy wszystko co w naszej mocy: Karnet, Socios, chodzimy i ostro dopingujemy na wszystkie mecze, jeździmy na wyjazdy.Ja wybrałem to drugie.

37            -11
~~~Kiku 78
Zakład
Założę się że sprzedamy więcej karnetów niż sympatycy sąsiadki. Pomimo 1-szej ligi.

30            -4
~~~Esaper
~~~Diogenes2
A gdzie jest napisane trollu, że musisz płacić 700 ? Jeśli jesteś stałym kibicem to możesz od 319 za sezon

29            -5
~~~stary zgred
Karnet
Karnet kupiłem chyba drugiego dnia sprzedaży na cały sezon. Nie traktuję tego jako wsparcia klubu, tylko jako zakup usługi w postaci możliwości oglądnięcia kilkunastu meczów. Jedno co tylko chcę w zamian od klubu, to aby po ... 10 kolejkach nie trafił mnie szlag no i żebym na trybunach nie zasypiał z nudów.

24            -2