Środa, 13 lipca 2022 r.

7 tysięcy wejściówek na ligową inaugurację już sprzedanych

Wiele wskazuje na to, że piłkarze krakowskiej Wisły będą mogli liczyć na największą widownię na pierwszoligowych boiskach, ze wszystkich występujących na tym poziomie rozgrywkowym drużyn. Na trzy dni przed inauguracją nowego sezonu, w której przyjdzie nam się zmierzyć z nowosądecką Sandecją, nabywców karnetów oraz biletów jest ponad 7 tysięcy.

Przypomnijmy, że w poprzednim - jeszcze ekstraklasowym - sezonie lepszą od Wisły Kraków średnią frekwencję miał tylko aktualny mistrz Polski - Lech Poznań.

Bilety oraz karnety na mecze "Białej Gwiazdy" nabywać możecie na stronie bilety.wisla.krakow.pl » lub w kasach Punktu Obsługi Kibica na stadionie.

Stan sprzedaży biletów i karnetów śledzić możecie na bieżąco tutaj »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


18    Komentarze:

~~~stary zgred
Frekwencja
Jak po 10 kolejkach będziemy na pierwszym miejscu w tabeli, to na trybunach nie będzie jednego wolnego miejsca. Jak po 5 kolejkach będziemy na dziesiątym miejscu w tabeli, to na trybunach będzie nas ze 2 tysiące. Wniosek jest prosty; wszystko w rękach (czyli nogach) drużyny.

153            -13
~~~Tss
Nieźle
Przecież tyle samo było na ekstraklasę gdy były wakacje. Okaże się po sezonie że mieliśmy top 6 frekwencję wliczając pierwszą ligę i ekstraklasę.

76            -9
GrzegorzS
Każdy sprzedany karnet i bilet boli troli i niech boli
w kasach na ten moment jest jeszcze do kupienia ok. 8700 wejściówek na sektory, które są w sprzedaży. Biorąc pod uwagę, że zawsze sprzedaż rozkręca się mniej więcej od czwartku a w dniu meczu potrafi zejść ponad 2000 biletów i karnetów to jest spora szansa, by w sobotę mecz na stadionie zobaczyło nawet ok. 13 tysięcy widzów, jeśli to się uda to będzie mega sukces w wakacje. Jedna z przyczyn dobrej sprzedaży jest dobrze działający system, czego nie było czasu otwarcia nowego stadionu. Samodzielny zakup biletu czy karnetu po zarejestrowaniu się w systemie trwa jeśli działa blik (co sprawdziłem namacalnie kupując karnet znajomemu nie potrafiącemu poradzić sobie z komputerem) 5 minut. Złamanie problemów z działaniem systemu zakupu biletów to jeden z większych sukcesów klubu w ostatnich latach. Jeśli tez wypali nowy catering, co było możliwe po zakończeniu umowy z zielonym Smokiem, to aż się marzy kilka zwycięstw drużyny w początku sezonu bo przy tańszych karnetach, które tanieją z dnia na dzień przy rosnącej inflacji spokojnie parę razy może pęknąć bariera nawet 20 000 widzów na meczu. I taka uwaga dla chętnych na bilety a nie na karnety. Kupując dziś karnet na cały rok biorąc pod uwagę rosnąca inflacje rzędu po koniec roku nawet ok. 20% ma się pewność, że wiosną mecz będzie się oglądać w cenie z jesieni a nie w cenie z jesieni plus 30% inflacyjnej podwyżki jaką serwuje nam obecnie władzia.

53            -44
~~~WM
NAPASTNIK
Jak wyżej !!

47            -13
~~~Jabadabad u
Wierność
Żaden inny klub w Polsce nie mógł liczyć na wsparcie kibiców, jakie otrzymała Wisła od własnych kibiców w ostatnich latach. Czas, aby włodarze klubu wreszcie wykorzystali ten potencjał.. czyli na dobry początek - powrót do Ekstraklasy po sezonie. Ku chwale Wisły.

92            -7
~~~...
7000 wejściówek...
a kiedy chociaż JEDEN napastnik ...? Rozmowy od kilku miesięcy to świadczą chyba tylko o tym, że gość czeka na jakąkolwiek lepszą propozycję i jeśli się zdecyduje przyjść do Wisły to w ostatnich dniach okienka jak już innych kierunków nie będzie... No chyba, że ten napastnik jest jak Yeti... wszyscy o nim słyszeli ale nikt go nie widział...

59            -26
~~~dr.K
Niezawodni.
Czyli jak zawsze jedyni którzy robią swoje to kibice. Skauting szuka napastnika który jest niczym święty Graal, pion sportowy nie może znaleźć jakiegokolwiek stylu gry a zarząd zajmuje się astronomią.

66            -19
~~~Tom123123
Też będę!
Jazda jazda jazda! Biala Gwiazda! Może to i 1 liga ale będziemy najjaśniejszą kibicowską Gwiazdą tej ligi!

49            -9
~~~Krystyna
Frekwencja
Oby frekwencja rosła dzięki wygranym meczom !! I oby nie zmalała do paruset ludzi kiedy będziemy dostawać łomot w tej śmiesznej lidze....

32            -13
~~~Grzegorz
8000
Już 8000!! Brawo jazda,jazda,jazda.....

22            -2
~~~OMG
Super !
A czy wiadomo ile z tego jest karnetów ? Bo na stronie jest informacja łączna 7974, na chwilę obecną ?

9            -4
~~~Jarek
Frekwencja
Brawo ponad 8 tysięcy sprzedanych wejściówek!

21            -2
~~~Wiślak90b r
Siła
Siłą tego klubu byli i będą kibice,zwykli ludzie dla których Wiselka to coś więcej niż tylko drużyna. Zmieniają się Zawodnicy,Działacze czy Właściciele ale kibice zostają od kołyski aż po grób, jestem dumny że jestem jednym z was bracia.

19            -2
~~~Lando
TSW1906
Orientuje się ktoś od której godziny otwarte są kasy w dniu meczu??

12            -3
~~~Edo
Wspaniali
Kibice Wisły Kraków

17            -3
~~~Abg
Koszulki
Wie ktoś może kiedy będzie prezentacja nowych koszulek meczowych? Bo chyba nie będziemy grać w trykotach z zeszłego sezonu z naklejonym taśmami zasłaniającymi partnerów i sponsorów którzy już z nami nie są?

4            -7
~~~Slaski
Co za frekwencja!
To tylko pokazuje ogromną wartość tego klubu, notorycznie będą mecze gdzie będzie więcej widzów na r22 niż na sąsiadce...To pokazuje że ludzie tak jak ja wierzą w ten nowy projekt naszej trójcy i to że generał Brzęczek doprowadzi nas do celu. Patrze na grę Wisły i widzę ogromny potencjał, sparingi pokazały że kroi się tu coś wielkiego, ludzie chcą oglądać tego brzeczkowego potwora bijącego, nokautującego i kładącego pokotem kolejnych rywali

9            -7
~~~Rav23
Nie rozumiem po co ta szydera Slaski
Wydaje ci się ,że taki lotny jesteś? Wszyscy wiem w jakim miejscu jest Wisła. Nie pomagasz

4            -1