Sobota, 23 lipca 2022 r.

Tomasz Grzegorczyk: - Graliśmy z jedną z najlepszych drużyn w tej lidze

- Szkoda straconych punktów. Przede wszystkim chciałbym podziękować kibicom za wsparcie. Super kulisy, jeżeli chodzi o ten mecz. Oczywiście wiadomo, że Wisła jest marką, która przyciąga kibiców na stadion, ale dzisiaj uważam, że obydwie drużyn stworzyły dobre pierwszoligowe widowisko - mówił po spotkaniu Resovia - Wisła Kraków szkoleniowiec gospodarzy Tomasz Grzegorczyk.

- Szkoda pierwszej połowy, bo moim zdaniem wyglądaliśmy lepiej, mieliśmy więcej z gry i szkoda tych sytuacji, po których mogliśmy strzelić bramkę. Wiemy, że mamy problem przy stałych fragmentach gry, w bronieniu indywidualnym. Piękny strzał Żyry dał Wiśle prowadzenie. W drugiej połowie trochę za mało było naszych akcentów ofensywnych. Za mało klarownych sytuacji. Straciliśmy środkowego obrońcę w pierwszej połowie i musiałem w jakiś sposób ten blok obronny przestawić. Byliśmy również zagrożeni czerwoną kartką bo Kwiecień i Wasiluk dostali szybko żółte kartki i tutaj też było ostrzeżenie ze strony sędziów, że są zagrożeni czerwoną kartką. Też to nam nie pomogło. Drugą bramkę też straciliśmy ze stałego fragmentu gry. Z przebiegu tych meczów, tego sezonu, dostajemy w sposób juniorski bramki. Takich błędów nie możemy popełniać. Chciałbym jednak podziękować drużynie za walkę, momentami to było z naszej strony dobre spotkanie. Graliśmy z jedną z najlepszych drużyn w tej lidze i graliśmy z nią jak równy z równym. Były momenty, że to my prowadziliśmy tę grę. Z podniesioną głową wychodzimy z dzisiejszego pojedynku. Będziemy szukać punktów w kolejnym meczu - zakończył trener Grzegorczyk.


 KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Jabadabad u
Hmm
Ten Kwiecień to jakiś psychopata.. nawet swojego o mało co brutalnie nie sfaulował. Tacy goście po meczu powinni być weryfikowani i zawieszani.

84            -3
~~~Jarek
Po meczu
Polscy sędziowie niezwyciężeni z Varem i bez użycia Varu. Najpierw mający imuninitet Sylwestrowo w Gliwicach, Płockiem i z Radomiakiem wykonał wyrok na Wiśle Kraków zabierając Jej minimum 4 punkty + w Lubinie ewidentny karny przy 1-0 bo na Varze spali bo się przepracowali a teraz kolejna szopka w Rzeszowie, tym razem zwyciężyła jakość piłkarska.

49            -4