Sobota, 23 lipca 2022 r.

Igor Łasicki: - Twardo stąpamy po ziemi

- Czujemy się dobrze po takim spotkaniu, bo wygraliśmy pierwszy mecz w sezonie. Przed nami jednak długa droga. Ten mecz nie był perfekcyjny. Wiemy, że mamy jeszcze dużo do poprawy. W pierwszej połowie dopuściliśmy do sytuacji takich, że to Resovia mogła strzelić pierwszą bramkę. Twardo stąpamy po ziemi. My jesteśmy Wisła i musimy wygrywać. Cieszymy się, jest to pierwsze zwycięstwo. Chwila radości, ale też koncentracja zaraz, bo ważny przeciwnik przed nami, tak jak każdy - komentował dzisiejsze wyjazdowe spotkanie z Resovią kapitan Wisły Kraków Igor Łasicki.

- W tej zdobytej bramce to chyba było najpiękniejsze, że gola strzeliłem blisko sektora naszych kibiców i razem mogliśmy się pocieszyć. Dla mnie wspaniałe uczucie. Bycie kapitanem tak wielkiej drużyny i zdobycie gola to niezapomniana chwila dla mnie - mówił szczęśliwy środkowy obrońca "Białej Gwiazdy", który zaliczył dziś swoje premierowe trafienie w wiślackich barwach.

Zapytaliśmy jeszcze Igora o jego współpracę z Josephem Colleyem, bo zagrali ze sobą po raz pierwszy i raz przydarzył się im błąd w rozegraniu, jak i o ich pozycje boiskowe, bo Szwed w poprzednim sezonie grał na pozycji półprawego stopera, a tym razem wyszedł bliżej lewej strony boiska.

- Nieporozumienie w pierwszej połowie z Josephem Colleyem wyniknęło z tego, że ja mu źle zagrałem, nie patrząc, że on coś jeszcze wyjaśniał. Ja nie powinienem mu tej piłki grać. Biorę to na siebie. Rozmawialiśmy i Joseph powiedział, że on się czuje dobrze na pozycji półlewego środkowego obrońcy. Mówił, że przed przyjściem do Wisły grał cały czas na tej pozycji. Tak jest dobrze - zakończył Igor Łasicki.


 Redakcja, KK

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Leiard
El capitano
Póki co chyba najlepszy transfer, warto zwrócić uwagę na jego czucie gry - kilkukrotnie wczoraj zagrał na wyprzedzenie, wysoko pressując, ale też przy ustawianiu się głębiej nie popełniał błędów. No i jeszcze dorzucił bramkę :) Jak dla mnie On + Józek to powinien być duet stoperów na cały sezon, Adi jest zbyt elektryczny.

53            -2
~~~Fanka
Igor
Jestes super kapitanem ,dawno takiego u nas nie bylo.Napewno pomozesz pilkarzom a przede wszystkim naszej mlodziezy.

10            -1
~~~Kibic20
Zawodnicy
Wierzę, że wygrana doda piłkarzom skrzydeł, wiary i ochoty do ciężkiej pracy, która doprowadzi do wznoszenia się jeszcze na wyższy poziom. Chłopaki mają super kapitana, wreszcie widać, że chemia jest widoczna między piłkarzami.

5            -1
~~~stint
może przejmie
po Głowackim rolę prawdziwego kapitana. Doświadczenie z Neapolu musi mieć spore coś do udowodnienia po Pogoni też a my tego włąsnie potrzebujemy. Głodu udowodnienia że nasze miejsce jest EKSTAKLAPIE. Wiem że to wcześnie ale dobrze się zapowiada.

6            -1