Niedziela, 24 lipca 2022 r.

Terminarz Centralnej Ligi Juniorów 2022/2023

PZPN podał terminarz Centralnej Ligi Juniorów w sezonie 2022/2023. Rywalizacja rozpocznie się 13 sierpnia i w pierwszej kolejce Wisła zagra z aktualnym mistrzem Polski juniorów starszych - lubińskim Zagłębiem. Tydzień później czeka nas spotkanie derbowe z Cracovią.

Oto terminarz:

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Miedź Legnica - Korona Kielce
Escola Varsovia Warszawa - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Cracovia - Lech Poznań
MKS Polonia Warszawa - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Korona Kielce - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - MKS Polonia Warszawa
Wisła Kraków - Cracovia
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Miedź Legnica - Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Escola Varsovia Warszawa - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Cracovia - Legia Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław

Kolejka 4 - 3-4 września

Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Arka Gdynia - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Pogoń Szczecin - Cracovia
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin
Escola Varsovia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Kolejka 5 - 10-11 września

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Escola Varsovia Warszawa
Cracovia - Miedź Legnica
MKS Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Raków Częstochowa - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Kolejka 6 - 17-18 września

Korona Kielce - Arka Gdynia
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Raków Częstochowa
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Miedź Legnica - MKS Polonia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

Kolejka 7 - 24-25 września

Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Cracovia - Jagiellonia Białystok
MKS Polonia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Arka Gdynia - Lech Poznań

Kolejka 8 - 1-2 października

Korona Kielce - Lech Poznań
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Escola Varsovia Warszawa - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa
Zagłębie Lubin - Cracovia

Kolejka 9 - 8-9 października

Cracovia - Korona Kielce
MKS Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Escola Varsovia Warszawa
Raków Częstochowa - Miedź Legnica
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Lech Poznań - Wisła Kraków

Kolejka 10 - 15-16 października

Korona Kielce - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Escola Varsovia Warszawa - Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Cracovia - MKS Polonia Warszawa

Kolejka 11 - 22-23 października

MKS Polonia Warszawa - Korona Kielce
Lechia Gdańsk - Cracovia
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Escola Varsovia Warszawa
Arka Gdynia - Miedź Legnica
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Legia Warszawa

Kolejka 12 - 29-30 października

Korona Kielce - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Miedź Legnica - Lech Poznań
Escola Varsovia Warszawa - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Cracovia - Górnik Zabrze
MKS Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Górnik Zabrze - MKS Polonia Warszawa
Raków Częstochowa - Cracovia
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Escola Varsovia Warszawa
Wisła Kraków - Miedź Legnica
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Miedź Legnica - Legia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Cracovia - Śląsk Wrocław
MKS Polonia Warszawa - Raków Częstochowa
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Górnik Zabrze - Korona Kielce
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - MKS Polonia Warszawa
Arka Gdynia - Cracovia
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica


Źródło: PZPN

 Redakcja

Tagi:




Zobacz także:



Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?