Sobota, 30 lipca 2022 r.

Krystian Wachowiak: - Zrealizowaliśmy cel

- Najważniejsze, że udało się zdobyć trzy punkty i zrealizować cel, który założyliśmy sobie przed meczem - mówił po spotkaniu z Arką defensor zespołu Wisły Kraków Krystian Wachowiak.

- Tak jak dla napastników jest szczęściem to, że strzelają bramki - tak jak Michał Żyro drugą już skompletował, tak nam się udaje póki co na "zero z tyłu" - cieszył się młody defensor Wisły.

- Ciężko mi na to pytanie odpowiedzieć - tak Wachowiak mówił, gdy usłyszał od dziennikarza, że Wisła grała lepiej, gdy na murawie siły były wyrównane, niż wtedy, gdy schodzili z niej z czerwonymi kartkami zawodnicy Arki. - Może wynikało to z tego, że może trochę zlekceważyliśmy? Choć nie chcę się tak zbytnio wypowiadać za zawodników, ale czasami tak jest, że jak przeciwnik dostaje czerwoną kartkę i gra w osłabieniu, to jednak w głowie pojawia się, że OK - mają jednego mniej, ale udało nam się dowieźć te trzy punkty - mówił.

- My żadnego rywala nie lekceważymy i podchodzimy do tego meczu tak samo, jak podchodziliśmy do meczu z Arką. Liczyć się będzie dla nas tylko zwycięstwo i trzy punkty - tak z kolei Wachowiak skomentował na zakończenie pytanie o czekający Wisłę w następnej kolejce wyjazd do Opola.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?