Środa, 10 sierpnia 2022 r.

Patryk Plewka: - Każdy pragnął tego zwycięstwa

- Nie jest ważne, jakie to było zwycięstwo. Cieszymy się z każdego, tym bardziej, że dziś dobrze graliśmy. Początek meczu trochę zaspaliśmy, ale potem pokazaliśmy, że walczymy do końca, każdy pragnął tego zwycięstwa i dowieźliśmy je do końca - powiedział po spotkaniu z GKS-em Katowice pomocnik Wisły Kraków Patryk Plewka.

- Po tych ostatnich zwycięstwach było w nas na pewno więcej pewności siebie i mogliśmy pokazać więcej jakości, czyli to co pokazujemy na treningach i nie chować tego w meczu, a po strzelonych golach nie zamykać się z tyłu, tylko dalej to kontynuować. Było więc uważam tego więcej. Na pewno źle bym się czuł, jakbym tej pracy na boisku nie miał, więc bardzo się cieszę, że było tej pracy dużo, bo mogłem ją wykonywać. I wtedy ja też lepiej się czuję i czuję, że pomagam drużynie, a gdy przynosi to efekty, to ja też się cieszę - dodał wiślak.

- Na kibiców Wisły możemy liczyć cały czas, czy spadaliśmy z Ekstraklasy, czy gdy teraz jesteśmy w pierwszej lidze, to przychodzi dużo ludzi i nas wspiera, więc pomagają nam - tak z kolei wiślak mówił o wsparciu od fanów "Białej Gwiazdy".

- Teraz najważniejsze jest, aby dobrze się zregenerować, bo mamy mało dni do kolejnego spotkania, a w nim będziemy chcieli powtórzyć to co było w meczu z GKS-em Katowice - zakończył Plewka.


 AG, Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

wilkrobert13 2
Powodzenia dalej Patryk!
I zdrowia.

37            -2
~~~Dec
Jak na ten moment
To trochę za dużo jest tego holowania piłki w grze do przodu ;)

6            -9
GrzegorzS
Pierwszy od dawnien dawna mecz na dobrym
ligowym poziomie, oby tak dalej.

19            -7
~~~twuj nik
jazda jazda jazda!!
Patryk więcej agresji i dokładności i będzie ok!

28            -1
~~~SMOK
Powodzenia, forma w gore
A mówiąc o powtórce z GKS to chyba nie miałeś na myśli bramki z 4 minuty?

1            -3
~~~Kibic20
Patryk
Przede wszystkim zdrowia, żeby cię kontuzje omijały. Wtedy z meczu na mecz będziesz coraz lepszy.

10            -1
~~~Kibic20
Patryk
Jak się jest na stadionie na meczu, to czasem nie zauważa się decydujących momentów. Dzisiaj przejrzałem oceny piłkarzy w Krakowskiej, Payryk był bardzo chwalony. Dostał ocenę "6".Mial asystę przy pierwszej bramce i kluczowy odbiór przy drugiej. Tak, że brawo Patryk, oby tak dalej!!

8            0