Piątek, 19 sierpnia 2022 r.

Daniel Hoyo-Kowalski wypożyczony do Wieczystej

19-letni obrońca Daniel Hoyo-Kowalski został wypożyczony na najbliższy rok z Wisły Kraków do trzecioligowej Wieczystej Kraków.

Umowa zawiera opcję skrócenia transferu czasowego.

Przypomnijmy, że poprzedni sezon Hoyo-Kowalski spędził, również będąc wypożyczonym, w II-ligowym Hutniku Kraków.

W Wiśle ma dotychczas na swoim koncie siedem występów w barwach naszego pierwszego zespołu, w tym sześć w Ekstraklasie.


Źródło: Wieczysta Kraków, Wisła Kraków, własne

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

GrzegorzS
No może wrescie Smuda zetrze z niego ten blask
i aureolkę i zagoni go do twardej roboty nad charakterem. To może mu dobrze zrobić, bo inaczej skończy z blaskiem najwcześniejszego debiutanta i chłopaka, który w wieku ... lat zagrał x meczy w seniorach. Było by szkoda.

48            -2
~~~Azyl
Wypożyczenia
Trochę to już dziwne się staje u nas.wszyscy za słabi na pierwszą ligę.z młodych.Hojo już taki słaby że szansy nie dostaję u Brzeczka.gdzie napadzior m.pewnie będą do 30sierpnia czekać i przyjdzie jakiś okłapa za darmo.byle był..oj ciężko będzie o awans z takim myśleniem.ABG

11            -47
stary wiślak
~~Ązyl!
Co proponujesz w zamian? Trzymać w klubie,bez wypożyczania,chłopaka,kt óry nie mieści się w szerokiej kadrze? I co ma napadzior do tematu Daniela?

43            -5
~~~Name
Azyl żydku rozbawiłeś mnie nickiem
My wiemy od dawna że grupka żydków od kilku lat sieją ferment na tej stronce aby Wiślacką brać zniechęcić, ale chociaż tacy jak Obserwator, fanaty k, czy zatroskany kibic lepiej się maskują nickiem, a ty użyłeś nicka którym pasiaste odpady określają szyderczo Nasz Klub? :) Serio aż takich klaunów tam macie? Postarajcie się lepiej kompleksiarze :-D

53            -5
~~~Kacper Jagoda
Hoyo...
Smutne aż boli !! Czy w tym klubie już nikt niczego się wstydzi ? Co się dzieje ! Ta oddajcie wszystkich ! Wiem milczenie jest złotem, ale wkurzyć się chyba można !! Arsenic kapitan...Imaz kapitan...obłąkany hiszpan znowu w L....a tutaj??ani rok temu ani teraz nie można składu skleić...współczucie.. bo rano inni wieczorem inni jak to grać !! gdzie KRAKUSY ? ło Matko Bosko!!

7            -21
~~~Kiko
Dawali radę
Pamiętam jak wyśmienicie prezentował się jako stoper w duecie z Klemensem w meczu z Piastem!!

8            -1
~~~Onomatope jus
Wieczysta to bardzo dobry kierunek
Z jednej strony Smuda zmusi do biegania, z drugiej - Wieczysta dominuje w meczach, obrońca jest zmuszany do grania piłką. Poza tym, fajna ekipa do potrenowania, blisko, transmisje, można wpaść na trybuny...Wiślackie oczy będą go obserwować. Tylko ta kadra wąska się robi, a w naszej lidze nietrudno o kontuzje i kartki.

9            0