Poniedziałek, 10 października 2022 r.

Kontuzja Igora Łasickiego

W spotkaniu z ŁKS-em z kontuzją boisko przed czasem opuścił Igor Łasicki. Obrońca jest po kompleksowych badaniach, które wykazały naderwanie mięśnia dwugłowego.

Zawodnik wdrożony został w proces rehabilitacyjny. Od postępów w leczeniu, dolegliwości bólowych i przebudowy naderwanego mięśnia zależeć będzie dalsze postępowanie oraz ewentualne wprowadzanie obrońcy w kolejne etapy terapii.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


29    Komentarze:

~~~Bishoop
Echh
Który to już kontuzjowany w tak krótkim okresie czasu? 12 piłkarz? Kto pracuje w tym sztabie medycznym Wisły? Ukryta opcja z Cracovii?

122            -13
~~~Jarek
Nominacje
Wszystko jest pod kontrolą, trio Joseph Colley i Boris Moltenis i Ivan Jelic Balta zatrzyma Poznara.

59            -15
Jazz
.
Heh, niedługo będzie można zebrać pełne jedenastki kontuzjowanych i niekontuzjowanych i najgorsze w tym jest to, że gdyby te jedenastki zagrały mecz to bardzo możliwe, że wygraliby kontuzjowani :)

100            -6
~~~mikowski
Szota
Za to Szota w podstawowym składzie Widzewa. Bardzo ciekawe są Nasze transfery, nie uczymy się na błędach. Odpalamy dobrych graczy za grosze a kupujemy ludzi, którzy kilku meczy pod rząd bez kontuzji nie są w stanie zagrać.

118            -8
~~~Gołym okiem
Menager
Gołym okiem widać że 40% nie nadaje się do gry w I lidze. III no maksymalnie II liga a kontrakty od20 do 30tys.zl. Brakuje słów. Dajmy spokój trenerowi Sobolewskiemu nie wymagajmy cudów po kilku dniach treningu. To poprzednicy Gula i zarząd postawił na torze formuły 1 Fiata 125 i okrzyknęli tylko nas interesuje sukcesy. I co? Kicha

83            -11
Anty Królewski
Żadne zaskoczenie
Nic zaskakującego, jeżeli w większości sprowadza się zawodników albo wypalonych (Pereira), albo podatnych na kontuzje (Łasicki, Basha, Żyro), albo typowy piłkarski szrot (np. Niewiadomski, który nie mieścił się w II - ligowych rezerwach Lecha) to takie mamy skutki. Plus do tego dodajmy nieudolny sztab szkoleniowy i medyczny, który nie dość, że ma problemy z kondycyjnym przygotowaniem tej zbieraniny, to jeszcze na dodatek, co rundę mamy do czynienia z plagą kontuzji. Ale cóż, jaki właściciele, zarząd, zawodnicy, taki i sztab szkoleniowy ...

82            -11
~~~Legion 1906
Kadra
13 kolejka 13 kontuzjowanych, brak słów.

73            -3
~~~dr.K
Sztab medyczny.
Taka ilość kontuzji, i to kontuzji mięśniowych to już nie jest przypadek. To całkowicie spier okres przygotowawczy . Kolejny pion do wyczyszczenia do dna. Żałosne przygotowanie kondycyjne, plaga kontuzji . Powinny polecieć głowy ale na Titanicu orkiestra gra

77            -4
wujek29
...
no i mamy wysyp płaczących bab jakby to tylko w Wiśle były kontuzje.....ruszcie się troszkę i potrenujcie, pobiegajcie tak chociaż 4 km przynajmniej 3 razy w tygodniu i się przekonajcie jak to jest z tymi kontuzjami, czy tylko są w Wiśle Kraków czy również gdzieś indziej też się trafiają. PS czasem żeby coś zrozumieć trzeba to przeżyć.

17            -84
~~~Robert777
Do_golym_okiem
Już nie przesadzajmy. Jak na realia 1 ligi zawodnicy są dobrzy. Najlepsza kadra w lidze. Coś ty chciał żeby kto tu przyszedł? Ronaldo? Ivi?

45            -25
~~~Janko Buszewski
Miód z boczkiem
....czyli kolejny kluczowy pilkarz,wypada na dłuższy czas.Zyro,Zdeno,Kuba,prz ede wszystkim Pereira a teraz jeszcze Łasy.Wartościowych zmienników ani widu.Jeśli ktoś myśli ze Talar, Jaroch,Duda i inni utalentowani ale młodzi I niedoświadczeni,natrzepi ą nam grad punktów, to jest niestety w dość dużym błędzie.Tematu opieki medycznej,profilaktyki,k ontuzji i urazów mięśniowych,nawet nie myśle po raz enty przerabiać. Zgroza !!

26            -5
~~~Kibic20
Obrońcy
Jak Hojo-Kowalski był wypożyczany do Hutnika, to coś mi się wydaje, że była opcja, w razie potrzeby skrócenia wypożyczenia. Może można byłoby się nad tym zastanowić.

23            -8
~~~Kibic20
Igor
Udanej rehabilitacji i szybkiego powrotu na boisko.

18            -7
~~~Łukasz
kontuzje a gra
przy tak [...]...ej grze jeszcze kontuzje ..... nic gdyby wynikały one z jakieś walki poświęcenia ....

10            -5
~~~Biegacz
Do wujek 29
Chyba nie masz pojęcia co piszesz, biegam 3-4 razy w tygodniu po 10-12 km i jakoś nie mam kontuzji mięśniowych pomimo że mam nadwagę, oni są zwyczajnie źle przygotowani do sezonu, to nie są kontuzje powstałe w wyniku ataku rywala tylko mięśniowe czyli źle przygotowani do takich obciążeń, tyle w tym temacie

44            -4
~~~Kiku78.
Kontuzje.
Te wszystkie kontuzje to przez: Zarząd,Sztab trenerski, Sztab medyczny, Trio i... Na razie wystarczy.

16            -8
~~~Kibic20
@Legion 1906
Ty chyba sobie pomyliłeś kluby z tymi kontuzjami. W tym sezonie od lipca kontuzje miał Colley, Periera, Basha i Lasicki. Zyro nie był kontuzjowany, tylko przez kilka kolejek bolało go kolano i poddał się kuracji. Wachowiak miał Covid. A ci operowani w poprzednim sezonie(Błaszczykowski, Uryga, Ondrasek) sie nie wliczają do kontuzji z tego sezonu. I gdzie masz tych 13-tu.Nie rozumiem dlaczego co poniektórym jest takie ważne stawianie naszego klubu w złym świetle i ciągle gnojenie!

10            -29
~~~Juan
Żaden problem
Przecież to żaden problem,mamy wielu klasowych piłkarzy na te pozycje,w końcu bez żalu pozbyliśmy się pewnego punktu zespołu jakim był Mehremic,może nie wirtuoz ale solidny stoper.Ale po co nam potrzebny solidny zawodnik,skoro i tak awansujemy grając trampkarzami? Mam wrażenie że właśnie tak pomyśleli właściciele i wuja.jeszcze tylko wcierki lub remisik z Termalica i weekend .

19            -5
~~~Robert
Gra
Może się wyrobi na wiosne

13            -3
~~~TYLKO WISŁA
zawodnicy
Wisła zakontraktowała szklanych zawodnikow (sprawdzcie statystyki).Nie lekarze sa tu problemem.

17            -2
GrzegorzS
Szybkiego powrotu do zdrowia
i do wiadomości dla antykibiców Wisły, sport zawodowy to walka na granicach wytrzymałości organizmów i kontuzje są wpisane i wliczone w jego uprawianie. Ważne by móc w kolejnym meczy wystawić zdrowa gotowa do gry 18 zawodników. Wisła ich ma i sobie poradzi.

3            -14
~~~Kibic20
Minusy
Śmieszne to minusowaniu, za prawdę! To ci minusowicze, może wyliczą tych 13 kontuzjowanych zawodników w naszym klubie? Te "nevsy" powoli robią się śmieszne.

4            -8
~~~luk
ilość fauli na mecz
a ja przytoczę statystykę. Wisła grała wiele meczy gdzie ilośc fauli na mecz przekraczała 20. Wśród tych meczy zdażało się 27 gwizdków sędziego, do tego mnóstwo fauli nie gwiżdzą bo "musimy zachowaćrównowagę". Ilość fauli wisły raz osiągnęła 17, a w większości meczy poniżej 10. Ekstraklasa - większośc meczy to max 10 fauli. W związku z tym kontuzji będzie wiecej.

2            -1
~~~luk
kontuzje cd - statystyka
Wisła puszcza 66-34 12-21 Legia Wisła 39-61 11-9 Chrobry Wisła 66-34 16-19 Wisła Skra 66-34 12-16 Tychy Wisła 36-48 21-10 Wisła Katowice 62-38 12-11 Odra Wisła 48-52 7-10 Wisła arka 56-44 18-23 Resovia Wisła 49-51 16-11 Wisła sandecja 55-45 17-17

2            0
kajus19
Kontrowersje ?
Kibic20 napisał : " Udanej rehabilitacji i szybkiego powrotu na boisko " moim zdaniem wyraził życzenie wszystkich kibiców Wisły i 4 "sympatyków" Wisły go zminusowało , o co tu chodzi ?

10            -2
~~~Ole
Wujek
Wujek naściągał gości którzy nader często korzystają z gabinetów lekarskich . Albo takich którzy najlepsze lata mają już za sobą (Basha Perreira) takich którzy mają słabe pojęcie o grze w piłkę (Balta czy Niewiadomski) Albo bardzo podatnych na kontuzje ( Uryga ,Colley , Żyro teraz Łasicki ) . Niestety zmiennikow nie mamy nawet na poziomie I ligi . Ciężko będzie, teraz taki Sadlok nawet byłby jak znalazł.

4            -1
~~~Fanfan
Wszyscy narzekają przy kontuzjach na nasz sztab medyczny i lekarza klubowego
Ale przecież przed transferami naszych piłkarzy większość z nich przez dużą część swoich karier borykała się często z różnego rodzaju kontuzjami i uchodziła za piłkarzy kontuzjogennych z wyjątkiem Urygi który po prostu na urlopie zaszalał... i teraz nagle każdy zaskoczony że mamy szpital w zespole. Naprawde? Przecież tacy zawodnicy jak Żyro czy Łasicki gdyby nie kontuzje to teraz pewnie graliby zagranicą w solidnych klubach i myśleli o mundialu , Basha i Ondrasek przy poprzedniej swojej przygodzie z Wisłą dużą część się leczyli to nagle teraz z wiekiem mają mieć mniej urazów? Momo przed wypożyczenien tez uchodził za duży talent który zatrzymały kontuzje. Czy ktoś przed transferem Coleya prześledził Jego historię kontuzji?Gość też wydaje się szklany . Podsumowując taka a nie inna ilość kontuzji to nie tylko wina naszego lekarza i fizjoterapeutów ale głównie błedy przy transferowaniu nowych piłkarzy ale i samego prowadzenia się naszych piłkarzy co też ma duży wpływ na podatność na urazy.

6            0
~~~Kathi Kibice z Bremen
Igor
Zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia.Twoj brak na meczu na pewno bedzie widoczny

6            0
~~~Kibic20
@Ole
Sadlok jak Sadlok, ale Serafin Szota się dobrze prezentuje, też by było dobrze, gdyby teraz był, nie mówiąc o Mehremicu, który chyba poszedł bez odstępnego.

7            0