Środa, 28 grudnia 2022 r.

Ostatnie pożegnanie Andrzeja Iwana

Pogrzeb śp. Andrzeja Iwana odbędzie się w czwartek, 5 stycznia 2023 roku, o godzinie 12:20 w Kaplicy na Cmentarzu Batowickim w Krakowie, przy ulicy Powstańców 48.

Po zakończeniu Mszy Świętej nastąpi odprowadzenie zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Biondi
Pogrzeb
Wszyscy na pogrzeb Marsz !

41            -10
~~~Janko Buszewski
To będzie smutny
ale wielki dzień.Pozegnany zostanie wspaniały piłkarz.Człowiek,co potrafił nogą krawat zawiązać a drugą gorszą,nauczył sie operowac w równym stopniu co tą lepszą wtedy gdy musiał, bo wiodącą nogę miał długo kontuzjowaną.Gdy przyszedłem do klubu jako kilkunastoletni smyk,Andrzej to był juz Pan-Piłkarz.Pamietam ten moment doskonale.A byli tam już wtedy nie byle jacy piłkarze.Motyka,Wróbel,N awałka,Adamczyk,Jałocha, Kmiecik,Lipka,Kusto czy Kapka.Polska piłka ligowa cos wtedy znaczyła,nie to co dzisiaj a tacy gracze jak Ajwen,byli jej firmowymi znakami.Gdyby nie problemy osobiste,które zaczęły się u Niego w bardzo wczesnym wieku,zrobiłby naprawdę wielką karierę.Był genialny,ale nie wycisnął ze swego talentu ani połowy.Cóz... Nam pozostanie zapamiętac Go jako piłkarza wielkiego formatu i przede wszystkim dozgonnego Wiślaka,faceta z Białą Gwiazdą w sercu na całe życie.Mam nadzieję,ze na pogrzebie będzie prócz delegacji z klubu,duza rzesza dawnych piłkarzy i ogromne grono kibiców.Ajwen na to zasłużył !!Patrz na nas z góry Andrzejku i wspieraj z sektora niebo klub,któremu jako małolat oddaleś swe serce !!

88            -7
thomas30
Ajwen
Będę

34            -4
Mario
Za daleko
Mieszkam , dlatego pomodlę się i napije jednego za spokój duszy P. Iwana.

21            -3
~~~adam 71
Iwan
co za [...]e minusują powyższe wpisy?

27            -5
~~~OMG
Odchodzą zacni ludzie...
Dzisiaj dołączył Pele...:(

15            -2
~~~Krystyna
Andrzej
Iwan ....drugiego takiego w Wiśle nie było , pamiętam jego grę dla Wisły 40 lat temu....to była poezja! Wieczne odpoczywanie......

20            -2