Czwartek, 2 lutego 2023 r.

Informacje dla posiadaczy karnetów Sezon 2022/2023 i Wiosna 2023

Wisła Kraków SA opublikowała komunikat dla posiadaczy karnetów na mecze piłkarzy "Białej Gwiazdy" w trakcie rundy wiosennej sezonu ligowego 2022/2023. Przypomnijmy bowiem, że w związku z remontem stadionu dostępne będą dla fanów wyłącznie sektory C oraz dolna część sektorów E!

Oto komunikat klubu:

W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie - związanymi z planowanym przeprowadzeniem III Igrzysk Europejskich, które na przełomie czerwca i lipca 2023 roku odbędą się w Krakowie i w Małopolsce - organizacja dnia meczowego w dotychczasowej formule stała się niemożliwa ze względu na wyłączenie z użytkowania poszczególnych trybun. Klub złożył wszelką potrzebną dokumentację w celu zapewnienia kibicom jak największej liczby dostępnych aktualnie miejsc obejmujących sektory E11-E16 oraz trybunę C. Aktualnie oczekujemy na pozytywne rozpatrzenie złożonych dokumentów. Ograniczona dostępność trybun wiąże się ze zmianą dotychczasowego miejsca przez część karnetowiczów.

W piątek 3 lutego 2023 roku o godzinie 11:00 wystartuje I tura wyboru nowego miejsca, która potrwa do niedzieli 5 lutego 2023 roku do godziny 9:59. Dotyczy ona osób posiadających abonamenty na sektory A21, E23, E24 i H23, które mogą wybierać dostępne miejsca na sektorach E11-E16 oraz na trybunie C.

Z kolei II tura wyboru nowego miejsca, która wystartuje w niedzielę 5 lutego 2023 roku o godzinie 10:00 i potrwa do wtorku 7 lutego 2023 roku do godziny 13:00, obejmować będzie posiadaczy karnetów na sektory A11, A22, A23, E21, E22, E25, E26 oraz H22. Osoby te również będą mogły wybrać dostępne miejsca na sektorach E11-E16 oraz na trybunie C.

Ponadto w poniedziałek 6 lutego 2023 roku od godziny 11:00 swoje nowe miejsca będą mogli wybierać karnetowicze z sektora D.

Po otrzymaniu wszelkich niezbędnych zgód i pozytywnej odpowiedzi na złożone dokumenty do sprzedaży trafią karnety Wiosna 2023 oraz bilety na mecz z Resovią. Rozpoczęcie ich dystrybucji planowane jest na wtorek 7 lutego 2023 roku i obejmować będzie wyłącznie dostępne miejsca na trybunie C.

W związku z organizacją meczów domowych dojście do sektorów E11-E16 odbywać się będzie poprzez kołowroty usytuowane przy trybunie F oraz sektorze G1. Prace remontowe uniemożliwiają korzystanie przez kibiców z holów wewnętrznych trybuny E wraz z umiejscowionym tam zapleczem sanitarno-gastronomicznym, które tymczasowo zlokalizowane zostaną przy kołowrotach od strony Alei 3 Maja oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Official Fanshop od strony ulicy Reymonta. Dodatkowo na trybunie E do dyspozycji fanów znajdzie się sześć mniejszych punktów cateringowych.

Przypominamy, że wejście na trybunę C odbywać się będzie w sposób niezmieniony, a kibice będę mogli korzystać z umiejscowionego w jej wnętrzu zaplecza sanitarno-gastronomicznego.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


23    Komentarze:

esaper
Komunikat
W czym gorsi są karnetowicze z D od reszty, że pozostają im do wyboru resztki i to prawdopodobnie na sektorze C ?

25            -25
~~~Kibic z sektora H
Rekompensata
A czy klub przewiduje rekompensaty dla kibiców za gorsze miejsca niż te zakupione przed sezonem?

19            -57
~~~Feliks
Runda
Jak mam wybrać sobie sektor ?

20            -3
~~~Onomatope jus
Pytanie
Założyłem konto w systemie biletowym i system ów pokazuje, że karnet na sezon 2022/2023 jest "przedawniony". Co to oznacza i czy będę mógł wybrać sobie miejsce na E online, czy muszę jechać do Punktu Obsługi Kibica, czy nawet w Punkcie będzie to niemożliwe?

14            -4
~~~Antoni
Karnet
Masz zapewne ważny, ale może karta kibica utraciła ważność. Musisz smarować na r22.

12            -2
~~~Azyl
Bilety
Czuję że będą jaja niestety z karnetami i z biletami.na meczach bałagan że szok.oby wszystko się udało ogarnąć.dzieki Majchrowski dziadu..ABG

31            -4
~~~Feliks
~~~Onomatope jus
Mam tak samo

7            -3
~~~pytacz
Karket przedawiony
Karta aktywna i brak aktywnych karnetow. A mam na sezon caly. Wiec pewnei zdeaktywowali wszystkie z innych sekterow i trzeba wybrac nowe miejsce. I nie chdozic na R22 tylko najpierw zadzwonic

10            -4
~~~Tomek
Jak to zrobić?
Podajcie jak to zrobić?

7            -5
~~~kazek
Rozumiem, że w związku z ciągłymi pracami, poprawkami i zmniejszoną ilością miejsc,
Klub zapłaci mniej za wynajem. Prawda?

29            -1
GrzegorzS
No to czekamy do 11.00
tylko dylemat jaki widok na boisko wybrać? I co tam tak naprawdę będzie dostępne?

8            -5
GrzegorzS
Razem z wyborem i potwierdzeniem na meila raptem 1 minut
W przypadku zakupu biletu na Kartę Kibica nośnikiem biletów jest Karta Kibica, prosimy zabrać swoją kartę na mecz. i taki fajny komunikat: "Dziękujemy za zakup produktu na stronie sprzedaży biletów Wisły Kraków. Ze sportowym pozdrowieniem Zespół sprzedaży biletów Wisły Kraków"

6            -7
~~~PINIOwski
ogólny bałagan
wiem że to załatwianie przenosin jest do d...y , ale czekanie ze strony miasta na tydzięń przed rozpoczęciem rundy to skandal - niestety system rozpoznał że nie widzi karty kibica ( po telefonie - widzi ) - teraz nie widzi karnetu . kiedy do h...a pana to wszystko będzie działało jak należy . na następny sezon

11            -8
~~~adam 71
karnet
Miejsce zmienione ,proscizna,nie wiem jak można tego nie ogarnąć?

6            -8
GrzegorzS
Drogi Pinowski współczuję wam
że macie w Warszawie taki problem u nas działa całkiem nieźle

6            -12
~~~skw
do esaper
nic gorsi tylko zaplacili mniej za bilety

10            -5
~~~PINIOwski
Do gszegoszaS
Nie wiem jak mają w Warszawie - ale na Wisełkę chodzę od czasów kiedy ty staremu z jajka na jajko przeskakiwałeś ( o ile szanowny tatuś ma więcej niż 60 na karku) bo jak mniej to on też wtedy odbywał w/w podróż

11            -3
GrzegorzS
To poproś dziaduniu prawnuka by ten prosty
system dystrybucji w tym wypadku zmiany miejsc na stadionie ogarnął bo ty nie ogarniasz jeśli prawda jest to co wpisałeś.

6            -19
~~~Onomatope jus
Już mam :)
W punkcie odbyło się bez problemów, miejsce wybrałem, zaklepane. Wygaszenie karnetu jest po to, by można było wybrać inne miejsce, rezerwacja na przyszły sezon będzie na miejsce "przedprzeprowadzkowe".

8            -3
~~~Leiwggl
Eh
Będą jaja z tym...a kij niech będę jak Mamy wejść do Ekstraklasy nie przeszkadza mi to !

6            -1
Michał55
Sektor C
Wszyscy do młyna jedna wiślacka rodzina ! Zapraszamy wszystkich do młyna starszy czy młodszy chłopak czy dziewczyna !!

5            -3
~~~stary zgred
Co zrobić?
Jutro przychodzi dla mnie termin przebukowania się. Nie wiem czy dam rady. Nie chce mi się logować na stronie klubowej. Czy instrukcja tam zawarta jest zrozumiała dla takiego jak ja? Jak nie to czy gdzieś jest objaśnienie takie "kawa na ławę", dla głupiego. Mógłby ktoś tu wrzucić. Jeszcze lepiej redakcja. Taką; naciśnij klawisz ... jak ci się wyświetli ,,,, to naciśnij... .

3            -6
~~~stary zgred
Udało się!
Trochę na nos, ale przed chwilą udało mi się przebukować i to bez instrukcji. Z H na E-12. Dostanę jakieś potwierdzenie?

1            0