Czwartek, 9 marca 2023 r.

Dołączcie do krwiodawców

Nadejdzie wiosna i lepsze czasy - tak zaczyna się popularna ostatnio przyśpiewka, w której kibice Wisły wieszczą rychły powrót piłkarzy naszego klubu do ekstraklasy. I choć droga do tego celu jeszcze daleka, to nikt, komu "Biała Gwiazda" leży głęboko na sercu, nie wątpi, że tak właśnie się stanie oraz że, używając pewnej przenośni, piłkarze dołączą do wiślackich krwiodawców, którzy w swojej ekstraklasie są już od szesnastu lat.

Od 2007 roku, kiedy to powstał wiślacki KHDK, udało nam się bowiem zebrać hektolitry krwi i nie zamierzamy się zatrzymywać.

Najbliższa okazja, aby dorzucić swoją "kropelkę" do dorobku wiślackich krwiodawców, będzie mieć miejsce już w najbliższą sobotę przed meczem z GKS-em Tychy. Wszystkich chętnych zapraszamy w godz. 12-16 na parking przed naszym stadionem, gdzie tradycyjnie oczekiwać na Was będzie specjalny autokar RCKiK w Krakowie. Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w naszej akcji, otrzyma drobny, wiślacki upominek. No i oczywiście cały czas będziemy prowadzić zapisy do naszego Klubu Honorowych Dawców Krwi.

Serdecznie zapraszamy!

Akcja krwiodawstwa, sobota, 11 marca 2023 roku, godz. 12-16, parking przed Stadionem Miejskim im. Henryka Reymana (od strony ul. Reymonta).


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?