Wtorek, 21 marca 2023 r.

Nie ma już biletów na mecz Wisły z Chrobrym

Choć spotkanie 25. kolejki ligowej, w którym Wisła zmierzy się na własnym stadionie z Chrobrym Głogów, zostanie rozegrany dopiero w sobotę 1 kwietnia, czyli za niespełna dwa tygodnie, to nie ma już na nie dostępnych biletów!

Ograniczenia widowni na stadionie przy ulicy Reymonta spowodowane remontem sprawiają, że nasze mecze oglądać może tylko 9500 widzów, a to jak na zainteresowanie meczami "Białej Gwiazdy" stanowczo za mało. A że dochodzi do tego kapitalna ostatnio forma piłkarzy, więc trudno się dziwić, że dostępne bilety znikają w tak szybkim tempie.

Dodajmy, że w klubowych kasach mogą jeszcze pojawić się wejściówki, które zostaną zwolnione przez osoby posiadające karnety, a także niewykorzystane z puli biletów przeznaczonych dla sponsorów klubu.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

GrzegorzS
Kolejna bolesna lekcja dla osób, które
nie wierzą w moc karnetów. Dziś miałem bekę ze znajomego, który właśnie narzekał, że się zgapił, bo przecież bilety ostatnio były jeszcze trzy dni przed meczem. I Gość na 10 dni przed meczem zaczął poszukiwania w mediach społecznościowych osoby, która ma wejścówkę a nie pójdzie na mecz. I będzie takich sporo do końca sezonu.

32            -39
~~~Edo
i to jest
wspaniała, ważna i mocna część historii i teraźniejszości Tego Klubu - Kibice

54            -5
GrzegorzS
Własnie przeszła mi ochota na Kwietnia w Wiśłe niech on sobie buduje
w ten sposób potęgę Wieczystej. Wyrzucenie marca z pracy z powodu jak to napisano brzydkiego stylu gry jest powielaniem bez sensowej polityki Cupiała tylko w III lidze. Starty sezonów bywaj różne, ale drużyna wygrała dwa mecze trzeci dość przypadkowo przegrała. Trener nie może korzystać z dwóch podstawowych zawodników w środku pola, ale i tak pewnikiem była by za chwile seria wygranych i awans, ale potrzeba było ciut chaosu i pokazanie kto tu rządzi i czego oczekuje i jakie ma kaprysy. To żenada a nie prowadzenie drużyny. Kwiecień ponoć uczy się bycia w piłce więc wziął sobie dziwnych nauczycieli i dziwaczne wzorce. Ma kasę, ale wiedzy o sporcie i kultury bycia w sporcie za to się nie kupi. Nuworysz sportowy mający podpowiadaczy bawi się w piłeczkę, no stać go to jego pieniądze, ale nic z tego nie będzie. Szkoda Marca bo to naprawdę dobry trener, który potrafi robić wynik i kształtować zespół.

44            -48
~~~TS Krisek
GrzegorzuS
A miałeś kiedyś ochotę na Kwietnia w Wiśle? Współczuję..

39            -12
~~~t
Brawo grzegorz
Karnet to jest rozwiązanie , jest ich ponoć 50 tys wiec każdy chętny mógł kupić nie to co bilety

14            -25
~~~dfa
Witamy ponownie !
Witamy ponownie na R22 kibiców sukcesu :)

19            -54
~~~Greg
grz s.
Szanuj Wiślaków, Darek Marzec piszemy dużą literą a Twoje wywody o Wieczystej są na tej stronie bezsensowne a nie "bez sensowne".

60            -6
~~~Janko Buszewski
TS Krisek
człowiek któremu zadałeś zasadne pytanie,po wejściu Kwietnia w Wisłę byłby pierwszym piejącym tu peany na jego część i twierdzącym, że nic lepszego spotkać nas nie mogło,bo "pod kontem grania i wygrania przez nas kolejnych iluś tam meczy nikt nie da rady powstrzymać pędzacych koni " :)

20            -7
~~~Zły
Do dfa
To nie są kibice sukcesu to jesteśmy my stali i jest nas nie 9,5 tys tylko około 15 tys co pokazała jesień pozdrawiam

67            -8
~~~dynamite
do dfa
No chyba się trochę zapędziłeś/aś

30            -5
~~~Nostradam us
Ktoś coś wie ?
Wiecie może kiedy będzie dostępna cała pojemność stadionu lub ewentualnie zostanie zwiększona ? Pytam pod kątem finansów klubu, ponieważ przy obecnej grze Wisły frekwencja mogłaby się "zakręcić" w okolicach 20k...

25            -5
~~~Fox Mulder
Czy można coś zrobić.....
Ja tak trochę chciałbym popytać czy można coś zrobić z tym Grzegorzem S.bo już ręce opadają od tych jego wywodów i "złotych myśli"!!

8            -5
~~~stary zgred
Kiedy koniec ograniczeń?
Pytam o to samo co " ~~~Nostradam us". Dlaczego takie milczenie w tym temacie? Nikt nic nie wie?

5            -3
~~~stary zgred
Marca
"Grzegorz" Marca! Marca! Marca!. Jeżeli chodzi zaś o marca to po 31 marca będzie 1 Kwietnia.

7            -3
~~~Janko Buszewski
Fox Mulder. ..demokracja
ma to do siebie,że i takim ludziom jak GrzegorzS pozwala na wypowiadanie swojego zdania.Nie tylko na forum takim jak nasze,ale ogolnie w przestrzeni publicznej. Jest to jednak broń obosieczna,bo z jednej strony nie knebluje ust nikomu i daje swobody obywatelskie oraz wolność wypowiedzi a z drugiej jednak większość, jest narażona na czytanie i słuchanie glupot,bredni i wytworów ludzkiej fantazji.Ja wziąłem się na sposób i czytam na forum opinie ludzi których poglądom ufam.Jest tutaj sporo fajnych i rzeczowych kibiców. Opinie i wywody bajtlokow,którym Grzegorz przewodzi ,zwyczajnie olewam.Jesli jest to jakiś krotki tekst,to czasami rzucę okiem,ale jeśli jest to elaborat na 10 tys słów, jak w przypadku osobnika o którym.raczyłeś nadmienić ,odpuszczam czytanie.Proponuje to samo.Pzdr.

9            -4