Niedziela, 30 kwietnia 2023 r.

Trwa sprzedaż biletów na mecz Wisły z Bruk-Betem Termaliką

Dziś przed południem rozpoczęła się sprzedaż biletów na kolejne spotkanie ligowe piłkarzy Wisły Kraków na własnym stadionie, w którym zmierzymy się z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza, a już tych wejściówek zostało do nabycia niewiele. Na ten moment dostępnych jest ich bowiem niewiele ponad 800 sztuk!

Przypomnijmy, że modernizacja Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie - związana z planowanym przeprowadzeniem III Igrzysk Europejskich, które na przełomie czerwca i lipca 2023 roku odbędą się w Krakowie i w Małopolsce - wpłynęła na organizację dnia meczowego, która w dotychczasowej formule stała się niemożliwa ze względu na wyłączenie z użytkowania poszczególnych trybun. W związku z tym sprzedaż biletów obejmie trybunę C oraz w przypadku rezygnacji z miejsca przez posiadaczy karnetów - sektory E11-E16.

Zapraszamy na stronę: bilety.wisla.krakow.pl

Uwaga:
» bilet na sektor C kosztuje 19 złotych dla wejściówek ulgowych oraz 25 złotych dla wejściówek normalnych.
» bilety dla weteranów dostępne są w cenie 5 zł.
» uruchomiona została nowa kategoria cenowa, która wydzielona została dla dzieci przed trzynastym rokiem życia. W zależności od sektora bilet taki kupić można w cenie od 10 do 25 zł.
» bilet zakupiony stacjonarnie w kasie będzie każdorazowo droższy o 5 zł.
» do zakupu biletu na domowe mecze piłkarzy Wisły Kraków nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica.

Mecz Wisły z Bruk-Betem Termaliką zostanie rozegrany w piątek, 12 maja 2023 roku, o godzinie 20:30.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Daniel190 6
Ekstraklasa
Tak trochę z innej beczki, Śląsk i Lechia na 99 % lecą z Ekstraklasy, pamiętam jak się z nas śmiali, teraz My będziemy śmiać się z nich! Ps . Ile biletów jest +- w sprzedaży? Pytam z ciekawości, gdyż posiadam karnet.

15            -5
~~~KZ87
ciekawe
czy jest szansa żeby na mecz z Zagłębiem S. zostały otwarte remontowane trybuny? Pisali że remont miał trwać do 31 maja a mecz jest 28 więc może się uda.... ma może ktoś jakieś przecieki?

9            -3