Poniedziałek, 22 maja 2023 r.

Kulisy meczu: Podbeskidzie - Wisła

Kolejne ważne zwycięstwo zanotowała drużyna piłkarzy Wisły Kraków, która pewnie, bo 3-0, ograła bielskie Podbeskidzie. Wiślacy mogli się w tym wyjazdowym meczu czuć jednak jak "u siebie", bo z wysokości trybun wspierała ich ponad 3,5-tysięczna grupa fanów "Białej Gwiazdy"! Zapraszamy Was do obejrzenia przygotowanych przez nasz klub kulis z tej potyczki.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Eksport
Git
Kulisy jak zawsze TOP. Zostawcie subskrybcje pod kanałem Wisły na YouTube. PS. Do redakcji: fajnie, że opublikowaliście info z kulisami. Oby tak było częściej w przyszłości :) warto, żeby były dobre wyświetlenia. Wszak to dobra reklama naszego klubu i nakręcanie niezdecydowanych na rozpoczęcie swojej przygody jako kibic Wisły.

34            -3
~~~Marro
True
3,5 a incognito wsrod kibicow podbeskidzia kolejny tysiak

20            -1
~~~Adam 10
Auu
Najlepszy taniec Naszego Prezesa jak dotychczas.Zgrana paka,super się to ogląda.

12            -4
GrzegorzS
W tym momencie sezonu jedynie mentalem
budowaniem atmosfery można jeszcze coś do drużyny dodać. Zostało maksymalnie 18 dni do zakończenia sezonu i urlopów. Wygra wszystko ten kto nie będzie jechał na oparach utrzyma zaangażowanie, koncentrację i doda do jakości jeszcze coś np. uniknie paru kartek wykluczających kluczowych zawodników wyjdzie na decydujące mecze optymalnym składem pierwszej jedenastki i na ławie będzie miał jakość. na razie z naszej perspektywy wygląda to obiecująco i oby przełożyło się na mecze i wyniki. Bo na pewno będą trudne i gorące chwile, ale są to tylko i aż dwa lub maksymalnie cztery mecze do wygrania.

13            -3