Niedziela, 28 maja 2023 r.

Michał Żyro: - Ta szansa uciekła

- Takie rzeczy dzieją się w futbolu, wczoraj jak wiemy Ruch też przegrał. Mogli wygrać lub zremisować i byłoby ok, a też przegrali. To jest dla niektórych piękno piłki, a dla niektórych coś co zżera cię od środka, bo wiesz, że ta szansa uciekła. Ciężko będzie się na pewno przez te najbliższe dni podnieść, ale musimy, bo jeszcze wszystko w naszych rękach - powiedział po przegranym spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec Michał Żyro.

Dziś Żyro pojawił się na murawie w II połowie i właśnie o przebieg gry w nim zapytaliśmy wystawionego dziś w ataku piłkarza, bo zaczęło się to wszystko dla nas bardzo dobrze, bo od gola w 2. minucie, a po wyrównaniu na 1-1 - choć mieliśmy jeszcze sytuacje do ponownego wyjścia na prowadzenie - to jednak już nic nam się nie udało zdziałać.

- Mecz trwał, a tak samo w pierwszej połowie mieliśmy parę sytuacji, w których podejmowaliśmy złe wybory. Powinniśmy kończyć akcje strzałem, a czasami albo nam zabierali, albo było niedokładne podanie. Szczególnie po tych kontrach w pierwszej połowie mogliśmy strzelić przynajmniej jedną bramkę. I to byłoby zdecydowanie lepiej. A później wiadomo, choć to się tak łatwo mówi... Strzeliliśmy bardzo szybko gola, chcieliśmy kontrolować to spotkanie, a Zagłębie też nie stworzyło sobie w pierwszej połowie zbyt wielu okazji. Nie wiem czy jakiś tam strzał na bramkę groźny był? A w drugiej też stały fragment gry i później taka może nie panika, ale za wszelką cenę chcieliśmy bez chłodnej głowy już grać i jak najszybciej zdobyć tę bramkę, no i się nie udało - dodał.

- Wszedłem i straciliśmy szybko bramkę. To było dość deprymujące dla wszystkich i trzeba będzie przeanalizować dlaczego tak to wyglądało, no bo u siebie jesteśmy bardzo mocni. Pierwsza przegrana u siebie w tym roku i naprawdę niespodziewana i dla kibiców i dla nas, dlatego ten odbiór jest tak bardzo drastyczny i negatywny - zakończył Żyro.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~TYLKO WISŁA
szrot
psudo piłkarz szkoda że nie byl taki mądry na boisku

54            -14
~~~Onomatope jus
Michał, wiesz jaka jest różnica pomiędzy szansą, a wypłatą?
wypłata właśnie nie ucieknie:)

58            -5
~~~TSwiślak
Ł-apacze,byle NIE partacze.
Michał Żyro: - Ta szansa uciekła.To ,Panie Michale, złapać następne I TRZYMAĆ,nie wypuszczać,bo może być totalnie niefajnie!

29            -7
~~~GURULI 76
Zyro zbieraj manatki i wiesz co....!
Jesteście zalosni i bez grama wstydu!

39            -7
~~~bodzio
tłumaczenie wypowiedzi piłkarza Wisły
Nie ma co przesadzać, takie rzeczy dzieją się w futbolu, Zagraliśmy padakę, zawiedliśmy kibiców ale tłusta wypłata wpłynie na konto. To jest piękno piłki dla nas piłkarzy a dla kibiców coś co ich zżerać będzie przez długi czas bo wiedzą że szansa uciekła.

41            -5
~~~kibic 1968
wyjazd!
...dla Wisły nie zrobiłeś nic!!

27            -6
~~~Kathi Kibice z Bremen
Mecz
Michal w tym meczu nie pokazaliscie nic ten mecz wygladal jakbyscie o nic nie grali Kibice Wisly mogli sie cieszyc tylko w 3 minucie potem byla tylko zenada nie pokazaliscie nic

26            -5
~~~Jaki
Wisla
Panie Żyro zamilcz pan jak można tak grać w najważniejszym meczu rundy czy wam naprawdę nie zależy kompletnie ma kibicach i ich nadziejach na awans

15            -6
~~~Fanfan
Krowa która dużo ryczy mało mleka daje...
Pan Michał w gadaniu mądry a na boisku już ta mądrość się kończy...biega jak oldboy. Jeśli nie zrobimy awansu to głównym powodem będzie fatalna runda jesienna gdzie pogubilismy masę punktów a tacy piłkarze jak Żyro i Młyński byli podstawowymi piłkarzami. Teraz jak wchodzą z ławki aż rzuca się w oczy ta nieporadność.

15            -7
~~~Kroolik
Dziwne
To Żyro wszedł wczoraj na boisko? Jakoś nie zauważyłem oznak jego obecności. Nie kojarzę, aby miał jakikolwiek kontakt z piłką, chyba że nader dyskretny. Nie pojmuję co siedzi w głowie Sobola, że akurat w takim momencie wpuszcza zawodnika, będącego od 9 miesięcy bez formy

4            -4
~~~Pyciak
Zyro
Zyro pakuj się... Bierz ze sobą Bashe,Ondraska,Gruszkows kiego,Młyńskiego,Uryge,M omo. Błaszczykowski niech sobie zrobi pożegnalny mecz i koniec piłki w Wiśle. Przecież To jego transfery i braciszka.

1            -1
~~~~ja
~~~Pyciak
Panowie L4 po znajomościach, wypłatę pobierać a nawet zaangażowania nie ma. dramat

0            0