Piątek, 2 czerwca 2023 r.

Wisła zagra mecz sparingowy ze Stalą Mielec

W ramach przygotowań do nowego sezonu ligowego krakowska Wisła rozegra spotkanie sparingowe ze Stalą Mielec.

Mecz odbędzie się 1 lipca.


Źródło: Stal Mielec

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Szakal
??
Czyżby to był dobry znak tego że ekstraklasowicz zagra z ekstraklasowiczem ?

13            -27
~~~Jaki
Wisła
Oby w ramach przygotować do Esy.Może dobry znak.Miejmy nadzieję i wierzmy do końca.

19            -14
GrzegorzS
Czyli można wnosić z tego, że w klubie już
wiadomo, jakie zmiany zostaną ogłoszone po zakończeniu sezonu. Tak czy inaczej szykują się bardzo krótkie ok. 2 tygodniowe urlopy dla zespołu. Jedyna kwestią do rozstrzygnięcia jest czy będziemy grać nadal w pierwszej lidze czy też będziemy walczyć o punkty w ekstraklasie. Porównując to do roku ubiegłego, gdy o tej porze przeżywaliśmy gorycz spadu i wielka nie pewność co do przyszłości, teraz będziemy mieć ciągłość struktur i realizowanego projektu. To naprawdę plus. W ciągu dwóch tygodni ogłoszone zostaną podjęte decyzje. Z tego co już wiadomo pierwszy realny mecz jeśli nie będziemy mogli zagrać barażu u siebie przy R22 zobaczymy w związku z kładzeniem nowej murawy wcześniej w drugiej 29/30 lipca lub dopiero trzeciej kolejce rozgrywek sezonu 2023/2024 na początku sierpnia. W sumie to powiew normalności. Bo los klubu nie może być uzależniony od wyniku rywalizacji sportowej decyzji sędziego, farta lub nie farta pod bramka rywala lub swoją. To powinna być norma, ale w Polskiej w sumie biednej piłce klubowej nie jest.

13            -40
~~~Franz
Wierzę
Ale moja wiara jest bardzo chwiejna - będzie ciężko , no jest szansa !

9            -8
~~~Tanque
PLIS
Zbanujcie w końcu tego GrzegorzaS. Chłop pisze bzdury rozprawką.

19            -8
~~~Kibic20
@Tanque
Chyba każdy może pisać,przecież nigdzie nie jest pisane ,że newsy Grzegorza musisz czytać.Zbanowac,to tych co obrażają zamiast kulturalnie krytykować.

13            -12
~~~tom88
Grześ
Grzesiu jest niezły. Nieważny awans, co tam awans..., ważna "ciągłość struktur". Co za bełkot

18            -4
~~~Janko Buszewski
No i jak się tu odnieśc do tematu
pod tytułem "ciągłośc struktur i realizowanego projektu",kolejny sezon w pierwszej lidze !? Co tu odpisac człowiekowi,co potrafi napisac takie coś..!? Hmmmm...Chyba jednak zrezygnuję :):)

7            -2
~~~Tw Bolek
Tanqwe
Kolego nie idźmy tą drogą. Jaki by ten Grzegorz nie był to za taki bełkot nie można robić takich rzeczy. Nie można się stawać jedynymi "sprawiedliwymi" jak ci co chcieli uje....sędziego Marciniaka tylko za to że zrobił coś co im się nie podoba.Bądźmy rozsądni na przekór Grzesiowi bo to lewak który właśnie by wyznaczał co dobre a co złe. Kiedy obraża a robi to często to oczywiście można próbować przeciwdziałać ale za sam bełkot godny przedszkolaka? Bądźmy poważni przynajmniej my.

3            -2
stary wiślak
Grzegorzu S! Podziam twój optymizm z powodu "ciągłości struktur". Tylko,że ta ciągłość jest od dawna
A zdążyliśmy ,w tej ciągłości struktur zaliczyć nietrafione zatrudnianie trenerów,nietrafione transfery i w efekcie spadek z ekstraklasy,a potem fatalną rundę jesienną w 1 lidze.Jak widzisz,sama "ciągłość struktur" to za mało. Jeśli ,nie daj Boże, nie awansujemy do ekstraklasy,to co powiesz wtedy na temat tej ciągłości.?

6            -3