Środa, 14 czerwca 2023 r.

Jakub Błaszczykowski trenuje z reprezentacją Polski

Jakub Błaszczykowski dołączył do przygotowującej się do towarzyskiego spotkania z Niemcami piłkarskiej reprezentacji Polski. Będzie to dla niego pożegnalny mecz z polską drużyną narodową.

Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższy piątek, tj. 16 czerwca o godzinie 20:45, na Stadionie Narodowym w Warszawie.


Źródło: PZPN

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Wallenrod 1981
szacunek
Szacunek i tyle w temacie!

91            -170
Mario
Jak na nasze warunki świetny zawodnik
Później troszkę zdrowia brakowało , ale jak był w formie to szybkość , drybling, ambicja i otwarta głowa to jego atuty.

60            -72
~~~GURULI 76
Szacunek Kuba
Szacunek dla Ciebie jako zawodnika a przede wszystkim jako człowieka.

65            -72
~~~Janko Buszewski
Można go lubić bądź nie
i można jego działania spoza boiska,oceniać w sposób pozytywny bądź przeciwnie.To juz decyzja indywidualna każdego z nas.Ale jedno trzeba mu przyznac-jego przygoda z pilką, była naprawdę niemałych lotów. Chłopak z małej wioski trafia do wielkiej Wisły Cupiała i tam,radzi sobie w bardzo spektakularny sposób. Potem za duże pieniądze odchodzi do bundesligi,gdzie w topowym jej klubie,odgrywa kluczową rolę. Potem Wolfsburg i Florencja.Wreszcie powrot do Krakowa.No i kadra w której to,rozgrywa ponad 100 spotkań. Kapitan.Któż by sobie nie życzył takiej kariery? Napewno jego rozwój i osiągnięcia wyhamowały urazy i poważne kontuzje,ale ile takich malutkich a szybkich i utalentowanych chłopaków ginie w tłumie? Ilu z nich jest w stanie zagrać choćby w 2 czy 3 lidze ? Ilu dostaje powołanie do jakiejkolwiek kadry i trafia do najlepszego ligowego klubu w Polsce 21 wieku ? Garsteczka. Jemu się udało.

64            -63
~~~kajus19
Wielki piłkarz , dobry człowiek , prawdziwy WIŚLAK !!
Świetny piłkarz , zarówno w nieudanych ME w 2012 jak i w udanych ME w 2016 najlepszy w naszej reprezentacji, wzór do naśladowania dla młodych , Błaszczykowski, Fabiański i Piszczek zawsze skromni i oddani reprezentacji , lojalni wobec swojego klubu , piłkarze a nie celebryci . Panie prawdziwy Wiślaku z reprezentacją koniec ale wierzę że Wisłę wprowadzisz do ekstraklasy , na miejscu Sobola ja dałbym Ci 11 minut w barażu , może zdarzyło by się zejście do środka i czysty strzał. Wszystkiego Najlepszego !

42            -68
~~~~ja
~~~Janko Buszewski
Nie zapominajmy, że nie był tak całkowicie no-name, bo został polecony bądź co bądź przez byłego repeeentanta, późniejszego selekcjonera Jerzego Brzęczka, więc nie do końca jest to taka bajeczka o wyciągniętym z ósmej ligi farciarzu- ale kariera, jak na polskie warunki, ogromna.

12            -2
~~~Janko Buszewski
ja,oczywiscie ze pamietam o tym
ale samo jak to nazwałeś polecenie,sprawy nie załatwi.Trzeba miec w sobie jeszcze to coś.Pamietasz,ze mimo dobrych "korzeni" i znajomości w klubie,ani np Grzesiek Kmiecik,ani Bartek Iwan nie mieli szans zaistniec.Nie te buty,rzec by można.Tak się fartownie dla Kuby złożyło,ze Brzęku polecił go do klubu,gdzie dyrektorował wtedy bodaj Grzesiek Mielcarski a ci,znali się z kadry i ligi.Nalezy jednak pamietac,ze wczesniej odstrzelił go Górnik stwierdzając ze za mały,za wątły i w ogóle a chłopak przyszedł do nas i bez kompleksów wywalczył miejsce w zaj...ie mocnej wtedy kadrze i zapracował na powazny transfer na zachód.Nie do Arminii,Empoli czy jakiegoś tam Elche a do bardzo wtedy mocnego Dortmundu.

12            -5