Wtorek, 4 lipca 2023 r.

Kacper Skrobański wypożyczony do Wieczystej Kraków

18-letni obrońca Kacper Skrobański w sezonie 2023/2024 reprezentował będzie barwy trzecioligowej Wieczystej Kraków, do której przeniósł się na zasadzie wypożyczenia.

Wcześniej Skrobański przedłużył swój kontrakt z "Białą Gwiazdą", podpisując umowę obowiązującą do 30 czerwca 2025 roku.

Kacper Skrobański trafił na Reymonta w lipcu 2021 roku, zasilając nasze zespoły młodzieżowe. Przed startem sezonu 2022/2023 zawodnik został włączony do kadry pierwszej drużyny, w której zadebiutował 30 sierpnia 2022 roku w meczu pucharowym z rezerwami Legii.

Jak dotąd Skrobański zagrał w Wiśle w pięciu spotkaniach.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Bebetto
Dobry ruch
Jeżeli na tę chwilę nie jest potrzebny 1 drużynie, to niech się ogrywa z seniorami. Myślę, że może się sporo nauczyć w tak młodym wieku. Kto wie, może kiedyś będzie przyszłością Wisełki.

51            -9
~~~Normalny
Do Bebeto
Taa, zapewne taką samą przyszłością jak Gruszkowski, Plewka, Bartosz, Wachowiak, a ostatnio Hoyo-Kowalski nomen omen, też wypożyczonym do Wieczystej. Niestety ręki do młodych to my nie mamy, ale oby w tym konkretnym przypadku było inaczej.

30            -35
luk1964
Mamy jeszcze jednego młodego obiecującego
do wypożyczenia. Radosław Sobolewski . Spadek potrafi zapewnić oraz brak awansu i inne porażki

19            -45
Mario
A czemu nie w rezerwach?
Kto tam będzie grał ? Czy poziom 3 ligi i wieczystej jest dużo wyższy niż poziom 4 ligi ? Gracz byłby cały czas pod naszym 'okiem'. Mam wątpliwości

27            -15
~~~Wisła#1
Normalny ?
Jasnowidzem jesteś ? Piszesz o tych co średnio im wyszło. Masz pewność, że przez najbliższe lata nie znajdziemy wartościowego młodzieżowca ? Myślę, że grubo się mylisz. Lepiej nikogo młodego nie szkolić lub uczyć doświadczenia ? Przyszłośc może być różna, ale są tacy co wierzą, że nic się nie uda !

24            -8
~~~Fanfan
To wypożyczenie ma sens
Tylko jeśli będzie tam grał a w Wieczystej jest bardzo duża rywalizacja i presja na wynik. Jeśli będzie tam rezerwowym bądź wchodzącym czasami na końcówki zawodnikiem to wg mnie lepszym rozwiazaniem byłaby regularna gra po 90 miniut w rezerwach.

7            -3