Piątek, 1 września 2023 r.

Wideo: Kewin Komar - ofiara kiboli Wisły Kraków czy... kłamca?

W trakcie bieżącego tygodnia niamel cała piłkarska Polska żyła tematem pobicia bramkarza Puszczy Niepołomice Kewina Komara przez kiboli Wisły Kraków - co w swoim artykule ochoczo opisał Szymon Jadczak. Weszło.TV nakręciło materiał, docierając do świadków wydarzeń, do których doszło w miniony weekend w Wiśniczu Małym. Warto poznać wersję nie tylko Jadczaka, nie tylko Komara, ale i chłopaków, którzy mieli napaść na bramkarza klubu z Niepołomic.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~Realista8 0
Jadczak
Lechia pozwala Jadczaka

51            -1
~~~Judel
Hmm
W sumie dobrze, że tak wyszło. Bo od teraz każdy dziennikarz zastanowi się 5 razy, zweryfikuje, sprawdzi, zaczeka na pewne info, za nim coś napiszę. Także dobrze, że Jadczak o tym napisał, potem został naprostowany, później sam przeprosił i teraz ten filmik.

31            -2
~~~t
kewin bandzior
.

45            -2
~~~aaa
bez spiny
Jak by takie wydarzenie było po między dwoma osobami nie znanymi od razu winna była by osoba która posiada uraz dłoni, a nie zdrutowaną twarz. Kolejna pseudo dziennikarzyna szuka sensacji aby dostać tandemy. Żyjemy w czasach że osoba znana zawsze musi być poszkodowana. PR- owcy i dziennikarze sprzedadzą się za każdą kasę.o tempora! o mores!

34            -7
~~~aaa
Nie porozumieni
Kolejna pseudo dziennikarzyna szuka sensacji aby dostać tandemy - jadczak.

26            0
~~~567
do ~~~aaa
kwestia z jakiego punktu widzenia na to spojrzysz i kto prowadzi sprawę - jak w porzekadle znanym ,że jak ukradniesz 10zł to dostaniesz wyrok , a jak ukradniesz 1mln to jest sprawa polityczna . A tutaj jest zwykły chłopak za którym nie stoi nikt i ekstraklapowy bramkarz , za którym stoi machina klubowa nawet prezes PZPN Kulesza zaoferował mu pomoc , a PZPN to mafia .

35            0
felo-tsw
Dlaczego
nasz klub jeszcze nie pozwał Jadczaka, za te brednie uderzające w wizerunek klubu? Skoro Lechia to zrobiła to i my to zróbmy! Na co jeszcze czeka Królewski?

30            -1
~~~Gorgu
Jadczakowi pozew a Komarowi wyrok
Pan Jarek powinien w tej sytuacji przed sądem ogolić jadczaka do gołej kości a Kewin zgnić w kazamatach za złamanie szczęki dzieciakowi. Bandytyzmowi i przemocy należy stawić zdecydowany opór. Za komara wielki wstyd dla Niepołomic

19            0
~~~Rozpierdu cha
Opowiesci z d...
Zajechało ekstraklasowe panisko z dziunią na wiejską potupaję... doszło do spinki... myślał że zabłyśnie ale sprawa się wymknęła spod kontroli. Szukanie winnych wybielanie siebie... zmyślone fajerwerki chwytne przez hieny dziennikarskie. Komar... pod kopułką to masz niezbyt. A szczytem glupoty jest brnięcie dalej w te komiczne historie.. boisz się o karierę więc kłamstwo goni kłamstwo. Ale ono ma krotkie nogi... pamietaj. Liczę na pomoc Pzpni dla tego podrutowanego chlopaka - ofiary napasci gwiazdy światowej piłki z Niepołomic. Więcej żelu na głowę i noś wyżej nos zapewne dojdziesz daleko z takim zapleczem klakierów parodysto za 2 zlote.

19            0
~~~Tomtom
Komarek
Komar to raczej mocno upośledzony [...] z wybujałym ego. W tej sytuacji mamy z jednej strony poczatkujacego gwiazdora z boczną fryzura, kasiora i prawdopodobnie bardzo mocnymi plecami (manager, prawnicy?), Z drugiej zwykle chłopaki ze wsi którzy ciułają kasiore na emigracji. Znając realia tego kraju to Komarowi nie spadnie z głowy zaczesany włos.

7            0
~~~as
komar z małej litery
Panie prezesie Królewski ...jak nie będziemy się szanować sami to NIKT nie będzie nas szanował . W Lechi pokazali że mają jaja jak my tego nie zrobimy to bedziemy kopani zawsze prosze to przemyśleć i zadziałać..

7            0
~~~pedrozlap oni
video film z Komarem
Witam...Piszę tu pierwszy raz, sympatyk Wisełki od 78 roku...mimo że nie jestem z Krakowa...Co się stało kibice z Wami?? Jak pismaki, czy inne wrogie nam kibole, szkalują Wasz i Mój Ulubiony od dziecka Klub, to chętnie przyłączacie się do ich krytyki...a jak fakty są po naszej Wisełki stronie...to mordki w kubeł i zero reakcji....

4            0