Czwartek, 21 września 2023 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Motorem

Przedstawiamy sytuację kadrową zespołu Wisły Kraków przed spotkaniem 9. kolejki ligowej sezonu 2023/2024, w którym zmierzymy się na wyjeździe z Motorem Lublin.

Z powodów zdrowotnych wykluczony jest występ Michała Żyry, Eneko Satrústeguiego i Patryka Gogóła.

Pierwszy z wymienionych jest po konsultacji medycznej w Barcelonie i zostanie poddany dalszemu procesowi rehabilitacyjnemu. Pozostali zaś nieobecni są już wdrażani w trening, przy czym pod koniec przyszłego tygodnia powinni wrócić do zajęć z drużyną.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Smith
Tajemnicze kontuzje
Michał Żyro ma kontuzję o nieznanej nazwie. Klub od początku nie podał informacji co mu jest. Uraz kolana bez nazwy? Szkoda chłopaka bo odsunęli go w momencie przyjazdu pierwszego wagonu z Hiszpanami. Ogólnie nie informuje się sponsorów i współwłaścicieli (Kibiców) jakie kontuzje dolegają piłkarzom.

62            -22
hobiz
Bramkarz ?
Czy ktoś wie , co się dzieje z M. Biegańskim ? Przecież w tej chwili to mamy hiszpański ręcznik w bramce !!

87            -13
~~~Kathi Kibice z Bremen
Do Hobiz
Bieganski jest w rezerwach Wisla 2

40            -4
~~~Fan
Powrót Satrusteguiego, ...
... to będzie osłabienie, a nie wzmocnienie drużyny.

9            -18
stary wiślak
hobiz!
Biegański został przez trenerów uznany ,za dopiero trzeciego bramkarza i jest członkiem drużyny rezerw,grajacej we 4 lidze.

19            -5
~~~Jarek
Skład
Raton - Jaroch Uryga Joseph David- Igor ,Carbo- Alex Alvaro , Krzyżanowski- Rodado. Z ławki pierwszy wchodzi Sobczak lub Roman i Miki jako joker a na koniec Wiśniewski bo Duda ze względu na mini strzelanie kilka poprzeczek i obijania słupków a to dopiero 1/4 rozgrywek gra w podstawowym kosztem Igora też taka opcja.

4            -33
hobiz
do Starego Wiślaka
Czy już przestali lubić Biegańskiego , czy też jest jakaś inna przyczyna zesłania ??

21            -3
~~~Janko Buszewski
Pal sześć sytuację
trzeciego bramkarza.Mamy większy problem w tej materii.Nie mamy "jedynki",bo chyba nikt kto ogląda mecze Wisły,nie mógł nie zauważyć,jak słabym bramkarzem jest Raton? Nie chodzi tu o poszczególne interwencje,bo raz zawali a raz uratuje,ale chodzi tu raczej o całokształt.Nie daje on żadnej pewności z tyłu.Jest tykajacą bombą.Gdy jeszcze dodamy do tego chaotyczny i elektryczny blok defensywny,mamy prawdziwy obraz sytuacji.Kazdy strzał na naszą bramkę,każde dośrodkowanie czy stały fragment pachnie golem.A że i w ofensywie nie błyszczymy i zamiast najprostszych rozwiązań,szukamy jakichś kółeczek,rozciagan gry czy klepanych bez sensu podań,stąd nasza forma i miejsce w tabeli.Na razie ....jeszcze 11 (sic!).

23            -4
~~~Wacek
Jarek
Rozumiem że Krzyżanowski według ciebie w środku pomocy za Dudę to może Rodado na stopera za Uryge a Collej do bramki, dobrze że nie jesteś trenerem bo jednak byłby ktoś gorszy od Sobola

17            -5
~~~TSwiślak
SKŁAD
Jest jaki,jest ,całkiem niezły,tylko robić robotę i spróbować rozmonotwać motorek na części.Zobaczymy.BIAŁA GWIAZDO,do k.. nędzy,nie bądź znów nędzna i ZASMUĆ NA MAKSA cały Lublin,OLE!

4            -1