Piątek, 22 września 2023 r.

Bramka Piotra Starzyńskiego dla Górnika Łęczna

Wypożyczony na bieżący sezon z Wisły Kraków do Górnika Łęczna Piotr Starzyński zdobył pierwszą bramkę dla swojej aktualnej drużyny. 19-latek wpisał się na listę strzelców w meczu ligowym przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 1-1 (1-0)

1-0 Michał Janota (43.)
1-1 Piotr Starzyński (52.)

Starzyński wyszedł w podstawowym składzie Górnika i grał do 71. minuty, kiedy to został zmieniony.

Przypomnijmy, że dotychczas wystąpił on w Wiśle w 51 spotkaniach, w których zdobył jedną bramkę. Jego umowa z naszym klubem obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku.

Trafienie Starzyńskiego obejrzeć możecie poniżej:


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Bob
Biedny Starzyński
Ewidentnie treningi pod wodzą partacza Sobolewskiego zatrzymały mu karierę. Niech wykorzysta okazję do trenowania pod wodzą Pana trenera Mamrota i się rozwija.

80            -16
~~~Rico
Zmienił trener
I co ty Kaziu legendo o tym sądzisz. Pytanie retoryczne bo nie oczekuję żadnej odpowiedzi.

54            -21
~~~Kathi Kibice z Bremen
Starzynski
Widac ze chlopak odzyl u nas za Sobola wcale nie gral czy u nas tak zle pilkarzy na treningu trenuja .My mamy pilkarzy bez formy

60            -9
~~~Wacek
Młodzi
To pokazuje że wisle młodzi są bo przepisy tego wymagają a nie po to żeby ich rozwijać teraz Duda zachwile Krzyżanowski i tak w kółko

32            -9
kibic z daleka
Ten news nasówa generalne pytanie:
Ilu potraficie wymienić piłkarzy, którzy przyszli do Wisły, albo weszli do drużyny z CLJ i zrobili progres, tzn. odchodząc z Wisły mogli powiedzieć 'Teraz jestem lepszym piłkarzem niż byłem'? Piłkarze w Wiśle się nie rozwijają, tylko zwijają. Jeżeli przychodzi piłkarz w przyzwoitej formie, to jest gwarancje, że za 4-6 miesięcy będzie w gorszej formie. I tak jest od dobrych 3-4 lat. Coś jest bardzo nie tak w tym klubie.

55            -2
~~~fabio
Czy
Któryś z naukowców mógłby zbadać problem dlaczego w Wiśle piłkarze nie grają na swoim poziomie a po przejściu do innego klubu z reguły odpalają?

49            -1
~~~Lando
TSW1906
Który to już piłkarz, który słab bądź przeciętnie gra w Wiśle, idzie do innego klubu i odpala... Obecnie w ekstraklasie są m.in. Jean Carlos stanowiący o sile Rakowa, Savic będący jednym z liderów Warty, kapitalnie grający w Górniku Janicki. Takich piłkarzy można wymieniać w nieskończoność grających w Polscy oraz za granicą... W ogóle nad naszym klubem wisi jakieś fatum, tyle co my mamy pecha to szok. Te pamiętne mecze w eliminacjach LM (vide Panata czy Apoel) pechowe losowania (vide Barca Real itp), mecze p utrzymanie w ekstraklasie, następnie mecze o awans do Ekstraklasy. Problemy z pseudokubicami ktorzy przejeli klub i wiele, wiele innych... Kibicem Wisełki od 1994 roku i tyle co przeżyłem zawodów to moje... Mimo wszystko Wisełka zawsze w moim sercu!

37            -1
~~~Bane
Lando
Człowieku jestem kibicem Wisły trochę dłużej zaliczyłem sku..... się z Legia ale jajak i Ty przeżyliśmy najlepszy okres Wisły i to w młodym wieku kiedy najbardziej się to odbiera więc nie mów o rozczarowania h bo to były bardzo tłuste lata (1997-2011)

8            -2
~~~Wiślak
Natychmiast
Żądam natychmiastowego zwolnienia wyrąbania wręcz największego koszmaru tego klubu! Królewski Żądam!! Wroce do socios i na stadion tylko wtedy jak zmienisz tego partacza! Co za ogon! Nawet Starzyński gra coś, przy nim nawet Goku sie kopie po czole! Co za totalny nieudacznik

15            -4
~~~Pepe
Starzyński
Przy Sobolu i Kmieciku każdy piłkarz jest bez formy a wręcz się cofa!! Każdy piłkarz który odejdzie z Wisły do 1 ligi czy ekstraklasy nagle łapie formę , rozwija się sportowo i gra w swoim klubie pierwsze skrzypce!! Od czasów Wdowczyka , nie było w Wiśle prawdziwego sztabu szkoleniowego!! Zatrudniani są cały czas amatorzy i kolesie!! Nawet taki trener jak Mamrot potrafi rozwijać talent Starzyńskiego!! A u nas co? Dno kilo mułu i wodorosty!! Ale najważniejsze że Sobol , Zając i Kmiecik mają Wisłe w sercu i są legendami!!

26            -3