Sobota, 23 września 2023 r.

Wisła gra z Motorem Lublin! Zapraszamy na relację tekstową live!

O godzinie 17:30 piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną mecz 9. kolejki ligowej sezonu 2023/2024, w którym zmierzą się z Motorem Lublin. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli oglądać tego spotkania, przeprowadzimy relację tekstową! Zapraszamy!

Wejście do relacji »


 KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

kuszczak
W wywiadzie przed meczem
Sobolewski stwierdza wprost, że coś złego dużej się w drużynie, nie jest to jego wina, ale prezes o tym wie najlepiej. I w domyśle dlatego go nie zwalnia. Jak coś takiego można powiedzieć, rodzącego tyle wątpliwości i niepokoju. Ciężkie, życie kibica Wisły.

17            -10
~~~Tomekkrk2
Bramkarz
10minut i ciężko dalej to oglądać zmiana w bramce konieczna na już....

18            -8
~~~Artur
mecz
Panie Radku,czy to już ostatni mecz na ławce trenerskiej?

10            -18
~~~Wierny
Obrona
Ale padała w tej obronie Boże .... Ale mamy furę szczęścia. Powinno być dla Nas 3 i lekko dla dla Motoru. Bieganski miał czas trudno Raton daje dupy zmiana czas na Brodę

8            -9
~~~Wierny
Gol dla Motoru
Po golu teraz będzie sraka !! Zobaczycie

1            -19
~~~AntekTSW
Motor się zesrał
Wisła to jest potęga

12            -5
~~~WNH
Do Wierny
I co była ta sraka, ale u ciebie że niestety Wisła wygrala

10            -2
~~~Wak
Wynik lepszy niż gra
Mecz ustawiły dwie bramki po błędach przeciwnika, które nie były nawet wynikiem jakiegoś specjalnego pressingu. Potem karny powinien zamknąć mecz, a mimo to Motor strzelił i mógł strzelić więcej. W ataku gramy taka sama padake jak wczesniej. Na nasz arsenal ofensywny składaja się wybicia na dzidę i jakieś mozolnie słabe próby budowy ataku pozycyjnego. Nie widzę też indywidualnej jakości w większości zawodników. Solidnie tylko Alan i Joseph, a reszta nie bardzo chyba wie co ma grać. Szot, bramkarz i Sobczak to niestety pozoranci. Odwołam jak zaczniemy regularnie punktować po bramkach będących rezultatem przemyślanych akcji.

6            -10
~~~Wierny
Do Antek TSW
Var ..... 90% ludzi widziało czerwonke dla Avaro a co byłoby potem gdzie jeszcze 16 min gry .... Mogło być różnie jak na Polonii ale Tylko Wisła ..... jedna jaskółka wniosny nie czyni ... 3 mecze u Siebie .... Jak zobaczę 9 pkt uwierzę Niewierny Tomasz

4            -1