Sobota, 23 września 2023 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Motorem Lublin

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 9. kolejki ligowej spotkaniu z Motorem Lublin.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~Robi van Kenobi
Raton cienias
Mam 53 lata byłbym lepszy od Ratona!

42            -35
~~~komato
Przedziwny mecz
Naprawdę nie wiem, jakie dać noty po tym meczu. Chaos sędziowski całkowicie skupił moją uwagę i przyćmił cały mecz. Czerwona kartka dla Junki to jest po prostu sędziowska kompromitacja. Dzicz lubelska rzuca przedmiotami na murawę, ryzykując uraz któregoś z piłkarzy, a Junka za odkopanie otrzymuje as kier? Kabaret.

91            -4
~~~Młody zch
Raton
Każdy kontakt z piłką nie pewny, takiego strachu to ja nawet za Pawełka w bramce nie przeżywałem. Nie wiem w jakiej formie jest Biegański ale chciał bym go spowrotem w bramce. Groszy na pewno nie będzie a i obrońcy może będą czuć się lepiej.

43            -13
~~~Tss
Do komato
Dodaj jeszcze, że zawodnik Motoru za takie samo przewinie jak Junka(od kopanie butelki z boiska w trybuny) nie dostał czerwonej kartki gdyż.... Kopnął w swoich kibiców ?. K. A. B. A. R. E. T

75            -3
~~~TSwiślak
ALAN
URYGA, za w miarę spokój w obronie ÓSEMKA ,kunple w ataku i pomocy mogą szaleć.

38            -4
~~~TSwiślak
ERRATA
kumple

12            -4
~~~Mark
Ludzie zastanówcie sie
Co wy chcecie od Ratonia oglądnijcie mecz ile piłek obronił Bramka to wina obrony strefowej a nie bramkarza jak się nie znacie to się nie wypowiadajcie!

35            -17
~~~Rav23
Najsłabszy na boisku
Sędzia...szkoda grać jak taki słabeusz sędziuję

29            -2
~~~Misioł
Dawno nie widzialem
Tak fartownego 4:1. Niby wysokie zwycięstwo a ciężko jakieś pozytywy wyciągać. W strasznych bólach się ta drużyna rodzi.

37            -14
~~~~ja
~~~Misioł
żadna drużyna jeszzce się nie narodziła. to dalej zlepek przypadkowych typów pod okiem trzech legend wuefistów. to zwycięstwo to przeogromy fart, nie wiem nawet jak to wytłumaczyć. oni nawet przy 3-0 wyglądali jak by mieli kupkę w majtkach

22            -26
~~~Borowik
Wynik to nie wszystko
Juncha do zmiany od 15 minuty, Duda największy leser na boisku, Szot zagubiony - tyle razy na różnych pozycjach a drewniany technicznie, Goku przereklamowany - nie efektywny bo ma braki w technice, Sobol jak zwykle nic nie widzi byle był wynik - zakłada że Hiszpanie umieją grać więc po co taktyka .

10            -13
~~~Wacek
Do Borowik
Ty chyba inny mecz oglądałeś odziwoJunca początek miał dobry a co to Dudy to zauważ że gościu pracuje praktycznie na całym boisku co do Goku to się zgodzę ale jakoś niespecjalnie chętnie oceniasz reszty jeżeli z ciebie taki fachowiec to co z resztą.

9            -1