Poniedziałek, 25 września 2023 r.

Wisła odwołała się od żółtej kartki dla Goku

Wisła Kraków złożyła przed Komisją ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN odwołanie od żółtej kartki, którą w meczu ligowym z Motorem Lublin napomniany został Goku.

Przypomnijmy, że pomocnik Wisły otrzymał tę karę od sędziego Tomasza Kwiatkowskiego za niesportowe zachowanie, zaraz po zdobyciu bramki na 4-1.

Jest to już trzecie napomnienie w bieżącym sezonie dla Hiszpana i w przypadku kolejnego zmuszony byłby pauzować.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

kpalec1906
Junco
A może by tak jeszcze odwołać się od kartki dla Junco? Lewacka pseudopoprawność wkroczyła do sportu, już nic nie wolno zrobić. Jak z trybun byłby rzucony granat, to rozumiem, że w imię lewackiej poprawności piłkarz powinien dać się wysadzić, broń Boże nie odrzucając go do winowajcy... Boże, chroń na przed lewakami!

136            -94
~~~Bane
Eee
Najlepsze tłumaczenie że piłkarze motorynki mogli odkopywać bo kopali w swoich kibiców he he he :) (ciekawe dlaczego Czerwca zawiesili skoro motylek przececial obok mnie) :)

71            -4
Five
~kpalec1906
Uspokój się.

45            -65
~~~astor
do kpalec1906
Boże chroń nas przed prawakami...

66            -114
~~~kibic 1968
do kpalec1906
Chroń nas przed nieudaczniakami, kapusiami, ....i peperowcami !!

48            -17
osjan
~kpalec1906
Daj sobie spokój z wycieczkami politycznymi. Tu się wypowiada o sporcie. Nie mieszaj sportu z politycznymi wycieczkami. Masz do tego inne fora i tam się realizuj ze swoimi upodobaniami. Kibicujemy Wiśle i czy ktoś, kto ma poglądy lewicowe jest gorszy od tego o prawicowych poglądach? Na tym forum piszmy o Wiśle, o piłce a nie manifestujmy się tak jak to zrobiłeś.

82            -14
~~~gregory50 50
@kapalec1906
Nic mnie tak do szału nie doprowadzą jak ktoś politykę miesza do sportu. Ja też dostaje drgawek i mdłości jak sobie pomyślę, że z takim pisiorem mógłbym się znaleźć na jednym sektorze, a nie daj Boże w jednym rzędzie. Pozdrawiam normalnych.

62            -61
stary wiślak
kpalec 1906!
Nie pisz głupot i nie politykuj! Tu jest forum futbolowe. Nic tu do rzeczy,nie ma "prawackość" czy "lewackość". Jakbyś zobaczył "poprawność",jaką w Anglii wprowadziła,w latach 80-tych,prawicowa i konserwatywna premier M. Tchather,to byś uznał,że dziś na polskich stadionach jest superswawola,a nie lewackość.

43            -27
GrzegorzS
Wisła powinna się odwołac od kartki dla Junki, bo
jeśli w tym samym spotkaniu za podobny czyn kartki nie dostał zawodnik Motoru to coś tu jest nie tak i obowiązują podwójne standardy w zależności od klubu. Więc albo ten kartonik powinien być cofnięty albo komisja ligi powinna ukarać tez zawodnika Motoru. Podobnym wykluczeniem, ale meczu a nie w czasie jego trwania. Zastanawia mnie też, w którym momencie Hiszpan odkopnął tę butelkę, bo nigdzie nie mogę znaleźć nagrania gdy to miało miejsce. Zaś stwierdzenie że Goku prowokował raczej jest nie do utrzymania, bo nie wykonywał gestów a całe zdarzenie było dość odległe od trybun. Zresztą uzyskanie gola w tych okolicznościach dość dobrze uzasadnia okazana radość zawodnika i zespołu.

34            -11
GrzegorzS
Ps.
Ciekawe tez czy będzie kara dla Mororu i jak wysoka, bo mieli mecz ryzyka, zaostrzony rygor i latały po boisku butelki z płynami i to nie jedna dwie, ale przynajmniej 100. Jak to wnieśli ?

40            -8
~~~kris7
do gregory5050
Zaprzeczasz sam sobie pisząc, że dostajesz szału jak ktoś miesza politykę do sportu. A Ty co właśnie robisz pisząc to co w komentarzu? Idąc Twoim tokiem myślenia, nie usiadł byś z 1/3 (wg sondaży) kibiców w jednym sektorze mimo, że kibicują Wiśle. Jeśli mamy nie mieszać polityki do sportu to nie róbmy tego bo dojdziemy do absurdalnych wniosków tak jak w Twoim komentarzu.

44            -10
~~~Bebetto
Na meczu byłem jak pisałem w podsumowaniu i wiele widziałem
To niespotykane co tam się działo. Przez cały mecz obrażanie naszego klubu i zero reakcji. Anwiślackie przyśpiewki. Rzucanie na boisko butelek i innych przedmiotów też było. Ciekawe, że głównie rzucali w Wiślaków stwarzając zagrożenie zdrowia ! Nie chciałbym obrażać porzadnych i spokojnych kibiców, bo tacy też byli, ale reszta, to chołota nie z I ligi. W tej sytuacji jest mi niezmiernie miło, że sportowo Wisła okazała się lepsza i pokazała im miejsce w szeregu a ich klub powinna spotkać sroga kara.

61            -1
~~~Emo
Kary po meczu jak to jest?
Motor opublikował zdjęcia faulujacych Rodado i Alfaro, zwłaszcza ten ostatni wygląda źle. Czy nasi zawodnicy mogą zostać ukarani wykluczeniem przez komisję ? Czy ktoś się orientuje jak to wygląda z punktu widzenia przepisów oraz przebiegu samego meczu tj oceny faulu Rodado przez Var (to chyba zamyka sprawę) braku ukarania Alfaro z uwagi na cofnięcie akcji przez sędziego?

2            -13
GrzegorzS
Emo nie bo juz te kary zostały
wymierzone w postaci żółtych kartek w czasie trwania spotkania

5            -3
~~~Emo
Do GrzegorzS
Dziękuję za wyjaśnienie

5            -2