Sobota, 30 września 2023 r.

Kamil Broda najlepszym piłkarzem Wisły w meczu pucharowym z Lechią

Najlepszym zawodnikiem krakowskiej Wisły, w jej meczu pucharowym z Lechią Gdańsk, był Waszym zdaniem nasz bramkarz - Kamil Broda. 22-latek otrzymał średnią notę równą 7.41 punktów i wyprzedził kolejnych na liście - Dawida Olejarkę oraz Ángela Rodado.

Na pewno zwłaszcza czołowa dwójka tego głosowania przysporzy przed najbliższymi meczami krakowskiej Wisły pozytywnego bólu głowy trenerowi Radosławowi Sobolewskiemu, przy ustalaniu składu, bo obydwaj pokazali się z na tyle dobrej strony, że zdecydowanie zasłużyli na "więcej minut" także w rywalizacji ligowej. Zresztą nie tylko oni, bo choć Wisła na mecz z Lechią wyszła w składzie solidnie pozmienianym od tego, który oglądamy zazwyczaj, to w praktyce żaden ze zmienników nie zawiódł. A wprost przeciwnie, za co całej ekipie należy się spora liczba pochwał!

Poniżej znajdziecie komplet wyników:

Kamil Broda 7.41
Dawid Olejarka 6.68
Ángel Rodado 6.52
Ángel Baena 6.48
Marc Carbó 6.31
Jakub Krzyżanowski 6.21
Miki Villar 5.81
Dawid Szot 5.77
Joseph Colley 5.69
Igor Łasicki 5.56
Igor Sapała 5.40
Jesús Alfaro 5.40
Bartosz Talar 5.01
Vullnet Basha 4.77
Szymon Sobczak 4.49
David Juncà 4.14
Pozostałe oceny:
Atmosfera na trybunach 6.56
Gra zespołu: Wisła Kraków 6.32
Gra Wisły w ofensywie 6.08
Praca trenera: Radosław Sobolewski 5.76
Gra Wisły w defensywie 5.65
Gra zespołu: Lechia Gdańsk 4.59
Praca sędziego: Jarosław Przybył 3.77


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~TSwiślak
Oj TAK!
Kamil THE BEST! .Jako bramkarz WISŁY też!

16            -5
~~~Janko Buszewski
Pokazał się w meczu
z Lechią ,ale i w innych meczach nie zawodził.Ma chłopak dosyć mocna chyba psychikę i niemale też umiejętności.Juz dawno wypowiadając się tutaj,postulowaliśmy by dać mu w klatce jedynkę.Broda ma tylko problem z grą nogami,ale Biegan gra ten element jeszcze gorzej a Raton zupełnie nie daje żadnej pewności.Wiem,że nie jest łatwo tak z dnia na dzień zmienić pierwszego kipera,ale skoro tak ad hoc mógł wskoczyć do bramki faworyt Kiko Ramireza,to dlaczego nie może tak się stać z Kamilem ?

29            -6
~~~Tomek
Ciekawe dlaczego nie ma komentarzy
Mam wielką nadzieję ze Kamil zagra w niedziele . I nie będzie układów menadżerskich . Poprostu niech zagra lepszy

24            -4
~~~JJJBG
Bezdyskusyjnie
BRODA pierwszy skład , a Olejarka więcej minut

32            -3
~~~komato
Drobny lament
Oceny z górnego pułapu - przewidywalne, choć dziwi dopiero czwarta pozycja Baeny. Natomiast jeśli chodzi o dół, cóż...Junca prawdopodobnie gra z urazem, jest bez formy - casus podobny do Lisandro Martineza w Man United (ten akurat udał się na miesięczne leczenie, bo też miał ewidentny zjazd)...ale żeby go oceniać niżej nawet od Bashy (który był jak hymn Męskiego Grania 2014 - Elektryczny) i Sobczaka, pełniącego rolę defensywnego napastnika? Ech, trzymam kciuki, żeby Pan Piłkarz David Junca wrócił Nam do dyspozycji z wiosny, gdy był absolutnym fenomenem w skali klubu. Przykro patrzeć, jak taki świetny zawodnik okupuje doły głosowań...

23            -1
~~~FLS
Trybuny
Mam niestety mieszane uczucia co do trybun. Osobiście uważam że osoba prowadząca doping to kasztan nie umiejacy zaproponować reszcie kibiców przyśpiewek związanych z meczem naszej drużyny. Wyzywanie kibiców drużyny przeciwnej których nie było na trybunach wydaje się być śmieszne i nie smaczne ,choćby nawet ze względu na szacunek do 25 letniej zgody. Ale czego wymagać od ludzi którzy toczą wojnę między sobą w nie wiadomo jakim celu? Dramat wstyd i żenada.Czas się określić czy wy kibicujecie Wiśle? czy raczej bronicie swojego biznesu z trybun. Wisła to nie WY.

15            0