Sobota, 30 września 2023 r.

Kary dla Motoru za mecz z Wisłą

Klub Motor Lublin został ukarany przez Komisję Dyscyplinarną PZPN za wydarzenia, które miały miejsce podczas spotkania 9. kolejki ligowej bieżącego sezonu Fortuna I Ligi z Wisłą Kraków.

Komisja Dyscyplinarna PZPN wymierzyła Motorowi Lublin karę dyscyplinarną w postaci zakazu rozgrywania jednego meczu z udziałem części publiczności poprzez wyłączenie sektorów H2, H1 i G3 oraz karę pieniężną w wysokości 20 tys. zł w związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce na trybunach podczas meczu z Wisłą Kraków, który odbył się 23 września w ramach 9. kolejki Fortuna 1 Ligi - czytamy w komunikacie klubu z Lublina.

Dodajmy, że podobnie jak ukarany czerwoną kartką w tym spotkaniu David Juncà z Wisły Kraków, także i dwaj zawodnicy Motoru, którzy zobaczyli od sędziego Tomasza Kwiatkowskiego takie same napomnienia, a więc Kamil Wojtkowski i Bartosz Wolski, także będą pauzować w trzech najbliższych spotkaniach ligowych swojej drużyny. Piłkarze klubu z Lublina zobaczyli swoje napomnienia za niesportowe zachowanie, gdy zeszli już z boiska na ławkę rezerwowych.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~tom88
śmieszne
to śmieszne, przeciez to żadna kara. Oglądną sobie mecz z innego sektora stadionu, którego i tak nie zapełniają. Po ch... w ogóle takie kary dawać? Żeby nie było - nie jestem zwolennikiem zamykania stadionów etc., ale czesem naprawde lepiej jest nic nie robić, niż robić nic. Niestety, ale PZPN boi się Jakubasa i taka prawda.

80            -4
~~~Bobek
.
Jestem wstrząśnięty surowością kar, będzie to tak straszliwy cios dla motoru jak gdyby na Wiśle zamknęli sektor G.

65            -2
~~~Mark
Kpina
Dość tej mafii Komisji Ligi w Komisji Ligi ten wygrywa kto ma więcej pieniędzy .Prezes się zmienił a mafia ciągle rządzi!

63            -1
~~~Jedność i braterstwo
Heh
Śmieszna kara :D nawet stadionu nie zamknęli. I kara finansowa w kwocie 1/4 pensji miesięcznej Rodado.

48            -2
~~~t
Najbło
Przeniosą się na inną trybunę

46            -1
kpalec1906
śmiechu warte
Towarzystwo wzajemnej adoracji ma się dobrze. I żadne vary, srary tu nic nie pomogą. Są interpretowane tak, jak im się żywnie podoba. A usłużni dziennikarze nie zadadzą niewygodnych pytań. I tak ta szopka się kręci...

50            -1
~~~kazek
CZĘŚCI publiczności? To żart, prawda?
Jaja sobie chyba robi ta komisja (celowo z małej litery)

24            -1
~~~greg
Bez zaskoczenia
nie spodziewalem sie niczego innego i tego ze ta dzicz zostanie ukarana,my najlepiej mozemy odpowiedziec dobrze grajac i super dopingujac! a tak z innej beczki,czy dzieje sie cos w spawie ukarania bramkarza drwali niepolomice i dziennikarskiej szmaty,czy jak zawsze jak frajerzy odpuszczamy.

34            -1
~~~lukz78TSW
no cóż
jak się okazuje faul na butelce więcej kosztuje! No jakby się takie rzeczy działy na R22 to byłaby surowość ponad stan i drakońskie kary.

37            -1
kpalec1906
I jeszcze jedno
Marzy mi się taka sytuacja: pozew cywilny przeciw sędziemu, który w dwóch analogicznych sytuacjach podjął dwie różne, skrajne decyzje, ewidentnie działając na szkodę jednego z klubów. I przeciw śmiesznej komisji ligi, wykazując niekonsekwencję i stronniczość. Dla średnio ogarniętego prawnika nie powinno to stanowić problemu. Może trzeba stworzyć swego rodzaju precedens, aby mafijne układy choć próbować skruszyć? Co tu jest do stracenia?

21            -1