Piątek, 20 października 2023 r.

Mirosław Hajdo: - Zasłużone zwycięstwo Wisły

- Gratuluje Wiśle zasłużonego zwycięstwa, myślę że ono nie podlegało dyskusji, choć był taki moment, gdy zdobyliśmy kontaktową bramkę, a później mieliśmy dobrą sytuację, po której Kornel nie trafił czysto w piłkę - powiedział po meczu Wisły z Resovią trener ekipy gości - Mirosław Hajdo.

- Myślę, że Wisła miała lepsze sytuacje, w których nie zdobyła bramki, natomiast zdobyła bramki w takich sytuacjach, gdzie wcale nie musiała. Ale tak jak powiedziałem - zasłużone zwycięstwo Wisły i tyle mam do powiedzenia - zakończył trener Resovii.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~TSwiślak
A ja mam tyle do powiedzenia,że..
Nie podlega dyskusji, Panie Mirosławie,że jest Pan bardzo porządnym człowiekiem.Brawo, za Pana szczerą ,bez ściemniachy ,wypowiedź.

60            0
~~~kazek
@TSwiślak
W ogóle to już kolejny trener z I ligi, który jest takim normalnym facetem, co mówi jak jest bez zbędnego owijania w mowę-trawę i potrafi zachować kulturę. Pod tym kątem jestem często pod wrażeniem

40            0
~~~Jaki
Wisła
Szacunek za rzeczowy komentarz.Życzę utrzymanie Trenerze.

32            -1
~~~Janko Buszewski
Człowiek co potrafi
bez tzw ściemy pogratulować rywalowi zwycięstwa,nie owija w bawelne,nie szuka wokół "winnych" porażki i potrafi obiektywnie odniesc się do meczu. Mimo sporej pracy wykonywanej przez lata po drugiej stronie Błoń,nie obrósł antywislackoscią.Szacune k.

11            0