Poniedziałek, 13 listopada 2023 r.

Wisła złożyła odwołanie od żółtej kartki dla Marka Carbó

Wisła Kraków złożyła odwołanie od żółtej kartki, którą w spotkaniu ligowym z Lechią Gdańsk otrzymał Marc Carbó.

Dla hiszpańskiego pomocnika było to czwarte napomnienie w bieżących rozgrywkach, co skutkowałoby absencją w kolejnym meczu ligowym.

Jeśli odwołanie nie będzie skuteczne Carbó nie wystąpi w rywalizacji 16. kolejki, w której zmierzymy się z GKS-em Katowice.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

~~~tsw
powód
co zrobił Mark że dostał kartkę?

26            -2
~~~s1zee
do tsw
Wlasciwie to sam zostal zfaulowany tuz przed naszym polem karnym, zawodnik lechii kopnal go po tym jak Marc wybil pilke, ale slepy sedzia podytkowal faul dla rywali i jeszcze dodal te kartke dla Carbo, pewnie ze wzgledu na odleglosc od naszej bramki. xD

51            -1
~~~Stefan
Kartka Carbo
~~~tsw dał się kopnąć rywalowi, który prawie się zesrał z bólu, albo udawał, że zaraz to zrobi byleby nie dostać napomnienia. A że sędzia główny przypominał często kulistą postać z marchewką zamiast nosa podczas zimowych zabaw, to żółtko dostał Carbo.

48            -2
~~~Młody
Komisja
Dobrze, że się odwołujemy, ale mam pytanie statystyczne - czy kiedykolwiek nasze odwołanie, nawet jeśli było obiektywnie słuszne, zostało zaakceptowane? Bo osobiście sobie nie przypominam.

58            -4
~~~kkkk
Jeśli teraz nie przejdzie...
To znaczy, że to zmowa jakaś przeciwko Wiśle, bo w tej sytuacji to Carbo był faulowany!

38            -5
~~~Stefan
wszystko jedno
niech ten sezon już się skończy, bo nie czeka nas NIC dobrego...

24            -8
GrzegorzS
A czy tam czasem ten zawodnik Lechi nie miał już
wtedy żółtej kartki na liczniku i sędzia uznał, że dawanie gospodarzom w meczu z Wisłą drugiej żółtej kartki nie ma sensu bo utrudniło by walkę gospodarzom. Gdyby to była w druga stronę sędzia nie wahałby się sekundy. Dlaczego. Ano dlatego, że raz sędzia odwołał czerwień dla Roddado i został zlinczowany w mediach i raz napomniany w strukturach i środowisku.

11            -11
~~~nołnejm
Jest mi to wszystko
coraz bardziej obojętne. Za dwa tygodnie chwalony do niedawna Carbo dorówna przy naszym sztabie trenerskim i zarządzającym takim zawodnikom jak Junca. Karcz powiada, że te zjazdy formy to wynikają ponoć z tego, że przeciwnicy się poznają na naszych nowych graczach. A ja uważam, że w szatni panuje gnuśna atmosfera legend i gwiazd, nie ma fachowców i jest syndrom oblężonej twierdzy w głowie supertaktyka Sobolewskiego.

33            -14
~~~wiem
Wisła złożyła odwołanie od żółtej kartki dla Marka Carbó
A mozna zlozyc od trenera odwolanie?

19            -13
~~~kola
@nołnejm
A mnie się wydaje, że Ty i wiecznie niezadowoleni, smutni i narzekający- siejecie niekonstruktywny defetyzm i ferment, którego rezultat może być jedynie negatywny dla klubu.

17            -17
~~~kazek
Spoko, komisja rozpatrzy za 3 tygodnie...
...

16            -1
~~~nołnejm
@kola
Może mi już ręce opadają jak widzę zaangażowanie sowicie opłacanych piłkarzy i trenerów, upartego prezesa, a zarazem widzę, że uczestniczę we wszystkich akcjach ratowniczych, kupowaniu gadżetów, jeżdżeniu na mecze itd. Piszesz, że jestem niezadowolony. A czym miałbym być zadowolony? Miejscem w tabeli? Spadkiem do 1 ligi? Czy widzisz jakikolwiek progres w grze drużyny? Ja nie widzę i jestem smutny. Tylko głupi by się cieszył.

28            -7
~~~nołnejm
@kola
A jak chcesz konstruktywnej krytyki (jakbym Sobola słuchał) to proszę: nasz budżet, pensje piłkarzy nie przenoszą się na wyniki i miejsce w tabeli. Mamy już poniżej 1,5 pkt na mecz. Nie ma zawodnika bez zjazdu formy (jeszcze może trzyma ją Carbo, ale idę o zakład że w grudniu będzie cieniem samego siebie). Czy wypuściliśmy w świat jakiego dobrego młodzieżowca?

15            -4
~~~Lando
TSW1906
Ja bym nie składał... W meczu z GKS u siebie może zagrać Sapała, a Marc wróciłby wyczyszczony ba Termalicę ..

6            0
~~~kola
konstruktywna krytyka
za wiki: "Konstruktywna krytyka - rodzaj krytyki, która charakteryzuje się tym, że osoba krytykująca przedstawia lub sugeruje jednocześnie sposób lub sposoby rozwiązania problemu poddanego krytyce."

4            -1