Środa, 15 listopada 2023 r.

Zamknięty sparing z Górnikiem Zabrze

Zaplanowany na najbliższy piątek, tj. 17 listopada, mecz sparingowy piłkarzy krakowskiej Wisły z Górnikiem Zabrze będzie zamknięty zarówno dla kibiców, jak i dla mediów.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:30.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

~~~sympatyk
...
Trener Urban mieszka pod Krakowem,zna język i kulture Hiszpanii....nie jest czasem na wylocie z Górnik

46            -18
~~~Daniel190 6
Sparing
Będziemy z chłopcami trenować nową taktykę, teraz już na pewno Sapała nie trafi w najmniejszego zawodnika drużny przeciwnej.

38            -8
~~~TSW
Sobolewski , po co zamykasz sparingi
przecież każdy w Polsce wie jak twoja Wisła gra , jak jest bezsilna i jak jej łatwo odebrać punkty ?

46            -19
stary wiślak
~~sympatyk!
Trener Urban,wbrew powszechnej opinii,wcale nie jest tak dobrym trenerem. Zatem lepiej nic nie sugerować.

41            -11
~~~Kiku78.
TSW
"jak twoja Wisła gra" Znasz jakąś inną lepszą Wisłę?

15            -10
~~~Wisła123
Całokształt
Cyrku ciąg dalszy! Tajny sparing, to też wymyśliła sztuczna inteligencja?

31            -16
~~~kris7
Ok,
Jeśli sztabowi i "chłopakom" to pomoże i efektem będzie zwycięstwo w najbliższym meczu ligowym to jestem "za". Wtedy mogą utajniać sparingi, treningi, wszystko... byle tylko przyniosło to oczekiwane przez wszystkich wyniki.

26            -6
~~~Brck
Śmiech przez lzy
Sparing zamknięty żeby ta cidowna mysl taktyczna i system szkoleniowy naszego guru trenerskiego nie wydostało się przedwcześnie do innych klubów.. chodzą słuchy że zawodnicy drużyny przeciwnej mają grać z zasłoniętymi oczami żeby też nie widzieć tych wszystkich genialnych schematow haha najpierw te mądrości muszą zostać skompletowane,sprecyzowa ne i spisane bo ten system taktyczny zrewolucjonizuje futbol jaki do tej pory znaliśmy! W kolejce po dane stoją już oba Manchestery,Real,Barca i Bayern..ale podobno kosmiczne pieniądze chcą płacić kluby ligi arabskiej więc prezes i sztab będzie miał twardy orzech do zgryzienia komu ta skarbnicę wiedzy udostępnić? PZPN po wstępnym przejrzeniu zapowiadanych zmian z automatu chce nas przywrócić do ekstraklasy i z góry zapewnić miejsce w europejskich pucharach na następny sezon żeby swiat zobaczył jaki idealny system gry wymyślił nasz klub! Niestety zła wiadomość jest taka że po sezonie i wpojeniu zawodnikom nowych wytycznych Sobolewski od nas odchodzi bo dostał kontrakt w NASA żeby pomóc naukowcom obliczyć jak skrócić czas przelotu na Jowisza..

17            -15
~~~inek
Cyrk totalny
Znów mamy przekazy z klubu jak zawodnicy intensywnie pracują, i pewnie znów (jak zawsze) gra będzie gorsza niż przed przerwą na reprezentacje. Niech k... skoncentrują się na tym, co powiedział Kasperczak. A wszyscy kibice to wiedzą od początku sezonu. Pan Sobolewski przecież mówił, przed ostatnią przerwą, że to trenowali. I co? Ja tego nie widziałem, w kolejnych meczach. Zamknięte sparingi, Boże, co oni mają do ukrycia, co takiego, żeby przeciwnicy ich nie rozszyfrowali. Chyba, że chcą ukryc to dziadostwo, które odwalają od początku sezonu (z małymi wyjątkami). Takie postępowanie jest żałosne.

17            -9
~~~Antoni
To oznacza, że
W meczu z GKS-em, zostaniemy zaskoczeni.

20            -5
GrzegorzS
Tak pobieżnie przejżałem te kilka
wpisów pod zupełnie neutralnym tekstem newsa i widać, ze trzeba mieć spore problemy osobiste, mentalne i tożsamościowe, by walić taki bezmyślny hejt na stronie, klubu którego się jest niby kibicem. Chyba że jest się z drugiej strony Błoń lub ze stolycy, pyrlandi lub skąd tam się jest i leczy się kompleks wobec Wisły.

23            -45
~~~Onomatope jus
Dobra tam
Gucio by z oglądania wynikło. Albo byśmy się bardziej wkurzyli albo stwierdzili, że wynik nic nie znaczy (gra tak samo) albo się niepotrzebnie podjarali (to ostatnie, tak na oko 0,93% z nas).

8            -2
~~~zb
GrzegorzS
Nie tylko , jak widać, wpisy pobieżnie PRZEJŻAŁEŚ.............. .

11            -4
~~~GURULI76
Do Brck
Swietny wpis, natomiast Grzegorz S pukni się w leb, zrozum ze cierpliwosc kibicow sie skonczyla.... smiech przez lzy.... mamy pseudo trenera , upartego jak osiol prezesa zespoly probuja cos zmienic zmieniajac trenerow a my tracimy punkty majac przeplacone panienki i co mamy ich głaskać po tym co odpier......a co tydzień, maja kontrakty ekstraklasowe a grają jak dziady ...! A po każdej stracie punktów pilkarzyny czy pseudo trener co tydzień to samo czyli WYCIAGNIEMY WNIOSKI , wy macie strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika i tyle wtedy nie będę się czepiał! Gościu wyluzuj bo mam wrażenie że oglądamy co tydzień inne mecze...

15            -6
stary wiślak
A skąd taka wiedza,że to Sobolewski zamknął sparring???? ??
Przecież mecz nie jest w Krakowie,ani w Myślenicach. A po drugie skąd takie sugestie?

5            -3