Piątek, 17 listopada 2023 r.

Koniec mistrzowskiej przygody Jakuba Krzyżanowskiego

Jakub Krzyżanowski zagrał 75 minut w meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata reprezentacji Polski U-17, która na jej zakończenie zmierzyła się z Argentyną. Niestety "biało-czerwoni" przegrali aż 0-4 i z kompletem porażek żegnają się z turniejem.

Polska (U-17) - Argentyna (U-17) 0-4 (0-1)

0-1 Thiago Laplace (34.)
0-2 Agustín Ruberto (46.)
0-3 Ian Subiabre (52.)
0-4 Santiago López (86.)

Polska: Michał Matys - Dominik Szala, Igor Orlikowski, Jakub Krzyżanowski (75. Michał Gurgul) - Krzysztof Kolanko, Karol Borys, Maksymilian Sznaucner (46. Igor Brzyski), Marcel Reguła, Mateusz Skoczylas - Daniel Mikołajewski, Mike Huras (46. Szymon Łyczko).

Argentyna: Jeremías Florentín - Ulises Giménez, Valente Pierani, Tobías Palacio (46. Octavio Ontivero), Juan Villalba - Dylan Gorosito (56. Kevin Gutiérrez), Mariano Gerez (46. Valentino Acuña), Thiago Laplace, Claudio Echeverri (56. Franco Mastantuono), Ian Subiabre - Agustín Ruberto (68. Santiago López).

Żółte kartki: Skoczylas - Giménez.

Końcowa tabela grupy D, fazy grupowej MŚ U-17:

1. Argentyna (U-17) 3 6 8 - 3
2. Senegal (U-17) 3 6 6 - 4
3. Japonia (U-17) 3 6 4 - 3
4. POLSKA (U-17) 3 0 1 - 9


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Jaki
Wisła
Dobrze że wraca ale po czymś takim jak mecze tej reprezentacji U-17 mentalnie będzie totalny zjazd.Oby nie był w psychicznym dołku.

23            -7
~~~Wisła123
Całokształt
Dla wytrwałych: zobaczcie za jakiś czas w jakich klubach będą grać młodzi piłkarze Argentyny, czy nawet Senegalu, a gdzie będą grać nasze Orzełki. I to zapewne pokarze przepaść dzielącą nas od innych państw w sposobie szkolenia, myśli trenerskiej i umiejętności wyławiania talentów. Smutne.

46            -5
~~~SMOK
To jest naprawdę porażka
W trzech meczach tylko jedna bramkę strzelili a aż dziewięć stracili. Kubę chyba oduczyli grac w piłkę.

20            -10
~~~SMOK
Wisła123
To prawda ale musimy zrozumieć, ze u nas wróciła mafia za stery piłkarskie. Mamy nowego fryzjera. Za Zibiego jeszcze się działo w polskiej piłce, lepiej się rozwijała. Nasza kadra tez miała lepsze wyniki. Teraz to totalny zjazd i dopóki Kulesza będzie na tym stanowisku to będzie jeszcze większy zjazd. (noooooo teraz tez się dzieje w naszej piłce. Sędziowie i komisje smaczku dodają)

31            -3
~~~inek
Porażka
To nie porażka, to szkoła życia. Mądrym dobrze to zrobi, będą pracowali jeszcze intensywniej, mądrze budowali swoją karierę. Odniosą sukces, zarobią kasę i będzie z ich pożytek dla polskiej piłki. Kretyni pójdą w żel, dziewczyny, alkohol i świat o nich zapomni. Wierzę, że nasz wychowanek będzie w tej pierwszej grupie. Czego mu z całego serca życzę.

39            -2
~~~zb
Wisła123
POKAŻE to od pokazać a nie od pokarać

12            0
~~~Wiślak93
Więcej tam było
Więcej tam było pijaństwa na tych mistrzostwach niż gry w piłkę

8            0