Piątek, 24 listopada 2023 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z GKS-em Katowice

Przedstawiamy sytuację kadrową zespołu Wisły Kraków przed spotkaniem 16. kolejki ligowej sezonu 2023/2024, w którym zmierzymy się na własnym stadionie z GKS-em Katowice.

Z powodów zdrowotnych wykluczony jest występ rehabilitującego kontuzjowane kolano Michała Żyry, a także Davida Junki i Ángela Rodado, którzy mają problemy zdrowotne związane ze stawami skokowymi.

Przypomnijmy, że absencją w w/w meczu zagrożony był Marc Carbó, który w poprzedniej kolejce ligowej otrzymał czwartą w tym sezonie żółtą kartkę. Wisła odwołała się jednak od tego napomnienia, a odwołanie okazało się skuteczne. To oznacza, że Carbó będzie mógł wystąpić w spotkaniu z GKS-em Katowice.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~SMOK
Spraw o panie........
O panie nasz........ trenerze Sobolewski, spraw, żebyśmy w najbliższych czterech meczach dopisali 12 punktów i 12 bramek.

42            -13
~~~Seba
Smoku
Byłoby miło, ale tak realnie patrząc szanse są takie, jak to, że idąc jutro rano do garażu, zastanę w nim Lamborghini zamiast Hondy :)

36            -7
~~~GURULI76
Seba dobrze napisane
Pozdrawiam

19            -6
~~~Mentzen
Takim składem
Takim składem powinnismy wygrać z każdym z poza top 3-4. W meczach z czołówka trzeba ugrać więcej taktyka, której niestety nie mamy.

21            -6
~~~nołnejm
@Seba
Jeszcze może się okazać, że ani Lamborghini nie będzie ani Hondy :D

24            -3
~~~SMOK
No to uważaj
Bo jutro zobaczysz tam stary rower

13            -8