Poniedziałek, 4 grudnia 2023 r.

Siergiej Michajłow tymczasowym trenerem bramkarzy Wisły

Do sztabu szkoleniowego prowadzonego przez Mariusza Jopa dołącza jego współpracownik z Wisły II Kraków - Siergiej Michajłow, który tymczasowo będzie odpowiadał za prowadzenie bramkarzy.

Siergiej Michajłow urodził się 8 czerwca 1978 roku. Jest byłym bramkarzem wielu białoruskich zespołów, grających m.in. w tamtejszej Ekstraklasie. Bronił barw takich klubów, jak Tarpieda-BiełAZ Żodzino, czy Biełszyna Bobrujsk, z którą w 2001 roku zdobył mistrzostwo kraju.

Z Wisłą Kraków związany jest od 2016 roku, gdy dołączył do Akademii Piłkarskiej. W poprzedniej edycji rozgrywek odpowiedzialny był za rozwój bramkarzy z zespołów CLJ U-19 oraz CLJ U-17. W sezonie 2022/2023 powierzono mu także pracę z golkiperami z Wisły II Kraków.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~sympatyk
...
jeśli w bramce Wisły nie zagra Broda tzn że za występami Ratona stoją układy...były pretensje do Sobolewskiego o kurczowe wystawianie Hiszpana

42            -57
~~~Daniel190 6
Trener
Szkoda ze nie Sergei Pareiko, to był Kozak !

70            -12
~~~Roman
Klub
Żenada

50            -80
~~~kibicNieM arionetka
wkrótce na kierunku zarządzanie studenci będą się uczyli na przykładzie Wisły w latach 2018-2023
Jak nie zarządzać klubem piłkarskim. Do czego to doszło żeby przez upór prezesa teraz trzeba było łatać skład personalny sztabu szkoleniowego trenerami juniorów i rezerw. W głowie się to nie mieści.

94            -61
~~~kibictsw
~kibicNieMario netka
Masz świętą rację dlatego dziwią mnie czerwone łapki czyżby ci z zarządu oblegali stronę?

60            -27
~~~Ona
Dobry trener
Chyba z BATE zdobyl mistrza na Bialorusi.

22            -41
~~~Jarek
Fachowiec
Dobry ruch , wytrenowany Letkiewicz broni z powodzeniem w Wieczystej a Jakub Stepak w broni na kadrach U-16, U-18 a karne broni co drugi. W czwartek bankowo broni Broda a potem Mariusz Jop zadecyduje kto w niedziele czy dalej rotacja.

36            -41
~~~TS Krisek
Dalej Płaczki
Utyskiwać, jakie to (strategicznie) niewłaściwe decyzje są aktualnie podejmowane. Pan Siergiej i pan Jop "nietrafionymi decyzjami personalnymi". Wszystko bez Ancellotiego i Guardioli podlega wszech krytyce. Tyle ironii. Teraz poważnie; to informacja kategorii czwartej. Pomijalna. Liczy się tylko to kto przejmie drużynę od stycznia i na te decyzje czekamy. Jop i Siergiej, najpewniej wrócą do drużyny rezerw i tak ma być. Czekamy zatem.

67            -45
~~~jablonski
kibictsw: w normalnej uczciwej spolce
Prezes Królewski otrzymałby tylko pisemny odpis uchwały rady nadzorczej o odwołaniu ze stanowiska prezesa z uwagi na działanie na szkodę spółki i akcjonariuszy.

57            -23
~~~Onomatope jus
Powodzenia!
Opcja tymczasowa, ale - jak zauważył ~~Jarek, Letkiewicz broni w Wieczystej, jest tam podstawowym bramkarzem (może taka klauzula - nie wiem). Przez te dwa tygodnie nie zrobi niczego szczególnego, ale z pewnością pomoże w ocenie umiejętności Brody i Ratona.

18            -15
~~~GURULI76
No i git
Trener bramkarzy oglądając mecze Wisły ma swoją opinię na temat bramkarzy Wisły, mam nadzieję że wybierze Brodę i tyle .

21            -27
~~~Kroolik
JK
Do ~~~jablonski Sugeruję ci napić się szklankę wody. No chyba, że masz wolne tak 3-4 miliony złotych rocznie na koncie i możesz dołożyć do Wisły. Wam, specjalistom od zwalniania prezesa, chyba się wydaje, że JK w Wisłę inwestuje, żeby zarobić. Byłby chyba pierwszym w Polsce, który by z klubu wyjął więcej niż włożył. Można oceniać lepiej, lub gorzej decyzje JK, ale póki będzie z własnej kieszeni dokładał do klubu, to będzie o nim decydował. Czy to jest takie dziwne?

44            -46
~~~KIKO
~~~sympatyk
Poprawka: Broda albo Biegański. Reszta się zgadza.

9            -4