Wtorek, 5 grudnia 2023 r.

Informacje dla kibiców przed meczem Wisła Kraków - Górnik Łęczna

W związku z decyzją Komisji Dyscyplinarnej PZPN dotyczącą wyłączenia trybun B, C, D, E, F, G oraz Sektora Gości przestawiamy informacje dla kibiców przed meczem Wisła Kraków - Górnik Łęczna.

Zamknięcie części stadionu wymusza na Wiśle Kraków organizację zmiany miejsc części karnetowiczów, co oznacza, że część z nich podczas meczu Wisła Kraków - Górnik Łęczna otrzyma nowe miejsca.

Klub 30 listopada 2023 roku złożył odwołanie do Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN od orzeczenia Komisji Dyscyplinarnej PZPN. W zależności od jej decyzji będziemy wdrażać odpowiednie działania. Jeśli odwołanie zostanie oddalone, to wówczas rozpoczęty zostanie proces umożliwiający zamianę miejsc. W przypadku innej decyzji informacje będą przekazywane na bieżąco.

Kibice posiadający karnety Sezon 2023, 2024, Jesień 2023 oraz Pakiet Grudniowy w sektorach A11, A21, A22, A23 oraz w H22 i H23 zostają na swoich miejscach.

Pozostali posiadacze abonamentów z sektorów E13, E14, E23, E24, E11, E12, E15, E16, E21, E22, E25, E26 oraz sektora rodzinnego: F11, F12, F21, F22, F23, F24 - będą mieć możliwość wyboru miejsc spośród: A11, A21, A22, A23 oraz H11, H21, H22, H23, a także w ramach Orlen Oil VIP Silver.

W kolejnym etapie możliwość dobrania nowego miejsca dostaną karnetowicze z sektorów C1, C2, C3, C4, C5 oraz D21, D22, D23 i D24. Zamiana miejsca nastąpi poprzez obiór darmowego biletu na trybunie zachodniej.

Wdrożona zostanie możliwość anulowania biletu w karnecie na sektory A i H.

Ze względu na ograniczenia sprzedaż otwarta na chwilę obecną nie będzie prowadzona. Osoby, które posiadają bilety na spotkanie z Górnikiem Łęczna, otrzymają w ciągu 7 dni voucher o wartości zakupu możliwy do wykorzystania do końca sezonu 2023/2024.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~jubi
do niczego by nie doszlo
Gdyby na czas został zmieniony trener. Wtedy kibice nie musieliby brać sprawy w swoje ręce.

20            -49
~~~Nick
PZPN, PZPN
ta ta ra ta PZPN

30            -4
~~~Adi69
NKO PZPN
Kiedy szacowne gremium Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN się zbiera? Zdążą przed końcem ligi?

43            -2
~~~XYZ
pzpn....
Po raz kolejny jesteśmy świadkami faktu, iż pzpn to leśne dziady i traktują kluby odgórnie i niesprawiedliwie. Niestety trzeba też to powiedzieć, iż fajerwerki na C przelały czarę goryczy. Wystarczyło świętować bez nich i nie byłoby żadnej kary. Przy tym upośledzonym pzpn jest to jakaś nauczka na przyszłość.

21            -4
~~~WNH
Szanowne
Gremium zwane komisja legły radzi jak dać nagrodę kibicom legii za super fajerwerki na ostatnim meczu.Bo fajerwerki w Wawie to nie to samo co w krk.

38            -3
~~~Zniesmacz ony
I tak dobrze, że Komisja Legii
nie wyłączyła oprócz tych sektorów jeszcze Błoń i Miasteczka Studenckiego.

47            -3
~~~SMOK
Adi69
Jak wrócą z Malediwów i wytrzeźwieją

18            -1
~~~nołnejm
Czy Ultrasi
już zebrali kasę dla klubu na opłacenie kary i zwrot straconych wpływów z tytułu biletów?

29            -7
~~~Antoni
Czyli
Przyśpiewka, ***** PZPN jest wciąż aktualna.

13            -3
~~~myszkabys zka123
mateusz cieslikk
mateusz cieslik odnown kocham mateusz jesta Gdyby na czas został zmieniony trener. Wtedy kPo raz kolejny jesteśmy świadkami faktu, iż pzpn to leśne dziady i traktują kluby odgórnie i niesprawiedliwie. Niestety trzeba też to powiedzieć, iż fajerwerki na C przelały czarę goryczy. Wystarczyło świętować bez nich i nie byłoby żadnej kary. Przy tym upośledzonym pzpn jest to jakaś nauczka na przyszłość.Gremium zwane komisja legły radzi jak dać nagrodę kibicom legii za super fajerwerki na ostatnim meczu.Bo fajerwerki w Wawie to nie to samo co w krk. ibice nie musieliby brać sprawy w swoje ręce.

6            -4
~~~KibicRepr y
Kara mocno przesadzona
Szczególnie, że na stadionach pewnych klubów można by odpalić bombę atomową z pirotechniki i nie zostałoby to zauważone przez komisję ligi. Takie podwójne standardy. Poza tym, o ile zamknięcie sektora C, obiektywnie patrząć, nie powinno dziwić, to zamknięcie pozostałych sektorów to już absurd. Jeszcze zrozumiałbym zamknięcie sektora C i dajmy na to sektora D, który z C graniczy. Ale zamykanie całej reszty to jest jakaś kpina. O sektorze rodzinnym F to nawet nie wspomnę.

21            -3
GrzegorzS
Chęć zrobienia klubowi na złośc, pokazania kto tu rządzi
z pełnym wsparciem kuleszy. Wisła wspierała Koźmińskiego a teraz Kulesza się sypie wraz z wynikami reprezentacji i beton, chce wszystkim ewentualnym przyszłym reformatorom robić pod górę. Przecież oni widza na przykładzie Wisły, że klubem można zarządzać inaczej, że można budować inne relacje z kibicami, ze można to inaczej poukładać tak normalnie dość nowocześnie, transparentnie, przejrzyście. Królewskiemu się to po woli udaje. Wisła pod wieloma względami wychodzi na prostą. To wielu ludzikom z PZPN i i układu Warsiawsko-poznańskiego nie jest w smak. Bo tam dalej jest wizja tego dualizmu by pompować kasę w te dwa ośrodki. Musimy jako klub działać w tej atmosferze więc nie rozumiem zdziwienia, że takie tam podejmują dziwaczne decyzje, to wpisuje się w obecne cela i kierunki działań betonu, który ponownie usadził tyłki na stołkach i będzie ich bronił na różnych frontach. Nic zobaczymy czy odwołanie coś da, ale w to nie wierze. Jeśli do tego jeszcze dodać, że Wisła próbowała montować jakiś blok chcący innego podziału środków to nie dziwi, że Wisła od dłuższego czasu ma pod górę i będzie miała.

7            -11